18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
~Velture 2023-08-04, 20:12 1
Halman napisał/a:

żona to żadne osiągniecie jak dla większości, żony to się już dawno pozbyłem i teraz mam święty spokój, natomiast nie każdy na sadolu ma dwa miliony dwieście sześćdziesiąt tysięcy piw.



... ok, łap kolejne piwko.

Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2023-08-04, 20:27 2
Czekaj, czy on zamiast potrącić pachołki jeszcze docisnął gościa w białym pick-upie?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-04, 22:23 6
Lubię takie późno dojrzewające kwiaty, które myślą, że ktoś będzie ich wpuszczał, zwalniał i zapraszał na swój pas jak im się przypomniało, że mają skręcić. Chuj mu w dupę jak nie potrafi zwolnić lub przyspieszyć albo zauważyć jebanej 30 tonowej ciężarówki na pasie obok.
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-08-04, 22:47 5
Halman napisał/a:

żona to żadne osiągniecie jak dla większości, żony to się już dawno pozbyłem i teraz mam święty spokój, natomiast nie każdy na sadolu ma dwa miliony dwieście sześćdziesiąt tysięcy piw.



Byłaby ogromna szkoda, jakby tak przypadkowo coś się z bazą danych stało i dziwnym trafem dane statystyczne dotyczące twojego niewątpliwego sukcesu, szlag trafił.
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-08-04, 23:09 2
VeIture napisał/a:

Dlatego ty ucinasz swoje filmy, jak ten z mnichem który rzekomo spadł z bambusowych schodów bo uciąłeś ostatnią sekundę gdzie w oryginale widać, że się złapał i nie upadł.
Dobrze, że umiesz się przyznać.



Czyli halmanopisda jest jak tvpis albo tvn, manipuluje nagraniami.
Smieciuch
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-08-04, 23:24 3
Halman napisał/a:

żona to żadne osiągniecie jak dla większości, żony to się już dawno pozbyłem i teraz mam święty spokój, natomiast nie każdy na sadolu ma dwa miliony dwieście sześćdziesiąt tysięcy piw.



Już ci sie kalkulacje zjebaly
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-08-05, 0:57 1
Halman napisał/a:

gimbus zawsze utnie w najlepszym momencie, po tym poznać gimbusa.



ty jesteś jakiś srogo zjebany, matka od narodzin cię tłukła jak wołowinę na rolady chyba co ?
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-08-05, 1:45
Czyli nie tylko ja czekałem aż jebnie w tego toitoia xD
Zgłoś
Avatar
fasi34 2023-08-05, 7:38 1
Co to za muza ?
Zgłoś
Avatar
htp 2023-08-05, 14:25 2
Halman napisał/a:

żona to żadne osiągniecie jak dla większości, żony to się już dawno pozbyłem i teraz mam święty spokój, natomiast nie każdy na sadolu ma dwa miliony dwieście sześćdziesiąt tysięcy piw.



Faktycznie osiągnięcie życiowe. Rodzice i przyjaciele są z ciebie dumni?
Zgłoś
Avatar
sadeczek 2023-08-05, 15:55
Halman, VeIture, a może wyjaśnicie sobie to w sposób godny tego portalu i tylu piw?

Zgłoś
Avatar
Fears 2023-08-05, 16:42 1
fasi34 napisał/a:

Co to za muza ?



Florence + The machine - dog days are over
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2023-08-05, 23:00
Czujecie akurat srać w tym ToyToyu ?
Zgłoś
Avatar
Arksen 2023-08-06, 22:44
Sam miałem już kilka razy podobna sytuację, że ktoś mi się wpierdalał, ale udawało mi się wyhamować na czas. Powiedzcie mi skąd się biorą takie zjeby? To samobójcy czy debile?
Zgłoś