18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
Avatar
liana 2012-08-17, 12:16
Jak co to jest ? To jest Super kot.
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2012-08-17, 12:31
A chuj wie co to kurwa mać jest... Ale kurwa mózg rozpierdala takie chujstwo... ja nie wytrzymałem...

______________

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,ani każdym innym po nim następującym .Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny i chuj.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-08-17, 12:44 2
Kwejkiem cuchnie trochę, co do superkotów to najlepsze są w studni
Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2012-08-17, 12:53
@up
Co do chuja ?!
Zgłoś
Avatar
Mr.Bronx 2012-08-18, 0:40 2
Lubi wpierdalać mięso

Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-18, 0:42


Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-20, 8:55 2
Zgłoś
Avatar
marna 2012-08-21, 0:05






______________

-Gdybyś kochał się z kimś po raz absolutnie ostatni... Jak by było?
-Niesamowicie smutno.
-Też tak sądzę.
-Zasmuć mnie..
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2012-08-21, 13:00 5

______________

I'm not your type.
I'm not inflatable.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-08-21, 20:54
mój kot,wkurwia się na biegających


tak jak obiecałem niektórym sadolom pokazuję poziom wrzucających tu filmików i status odbieranych przekazów
Im więcej dziadostwa tym bardziej będziemy oglądać takie o to rzeczy dnia codziennego.Ale przecież nie o to tu chodzi ! Powróć prawdziwy SADISTIC
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-08-21, 21:39
dobrze, że zbliżenie na Jezuska zrobiłeś.
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2012-08-22, 0:48 1
jacekmatys napisał/a:



tak jak obiecałem niektórym sadolom pokazuję poziom wrzucających tu filmików i status odbieranych przekazów
Im więcej dziadostwa tym bardziej będziemy oglądać takie o to rzeczy dnia codziennego.Ale przecież nie o to tu chodzi ! Powróć prawdziwy SADISTIC



A po Polsku można prosić?

______________

I'm not your type.
I'm not inflatable.
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-08-22, 8:56
Ma kot talent w śpiewaniu



Przybij piątkę

Zgłoś
Avatar
Kyubie 2012-08-23, 1:19 8
Łapczywy skurwiel
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-08-23, 1:24
widać, że człowiekowi się nie przelewa. stare meble, kiepskie ubranie. na bogatego nie wygląda.
je suchy chleb, podzielony na takie małe części, bo ze skromniutkiej renty nie starcza na lekarstwa, a co dopiero na nowe zęby.
i ta jego mina, gdy kot mu zabrał jedzenie.
zaraz się popłaczę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów