18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu


Spotkał się z niezależnymi jury

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-10-23, 17:10 ]
uk.m.wikipedia.org/wiki/M8L8TH - jest to koszulka zespołu z gatunku NSBM, założonego w Rosji, której lider po procesach karnych za (nieudowodnione) ataki na migrantach uciekł na Ukrainę, a po agresji Rosji wstąpił w szeregi ukraińskiej armii w ramach Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego
Zmieniono 7 razy Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 14:13 35
Jebac bandeowcow, wyjebac takiego z kraju

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
ungubungu Dzisiaj 14:17 21
Wszystkie karaluchy tak traktować. A tej cipie jeszcze wyjebać za nagrywanie. Do siebie kurwy.
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana Dzisiaj 14:22 29
Popieram werdykt niezależnych jury 👍
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 Dzisiaj 14:24 24
Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.
Zgłoś
Avatar
hardfall Dzisiaj 14:26 3
duzo nie moge napisac przez ostrzezenia ale to moge HA TFU ....

______________

/me ?
Zgłoś
Avatar
psyhepl Dzisiaj 14:28 1
Co niby jest na tej koszule?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 14:41 8
W chuj czuje niedosyt.

Za tą koszulkę powinien na mordę zarobić.
Zgłoś
Avatar
chada Dzisiaj 14:48 26
psyhepl napisał/a:

Co niby jest na tej koszule?



Banderowski Trójząb otoczony literami 88 (Heil Hitler) razem z odwróconym krzyżem a niżej przerobieni żołnierze niemieccy, na moje oko spadochroniarze fallschirmjäger i jakieś nieczytelne napisy niżej.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 14:48 38
Pablohasan85 napisał/a:

Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.



Chwila chwila, to co ty pierdolisz? Że z powodu wieku (za młody, za stary) nie powinno się jebać takiego banderowskiego ścierwa ? Matka mu tej koszulki nie załozyła, wiedział co robi, bo śmieć pod 18 lat ma, więc stul pizdę.

stary mem a jednak prawdziwy, młode ukry w Polsce jak widać bandery (cel. z małej) i UPA dalej czczą jak ich starzy.

Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Dzisiaj 14:52 15
Jebać ukraków! Wszystkich bez wyjątku. To nie naród nawet,a zwykła zbieranina kurew i oszustów.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
kaziolord Dzisiaj 15:10 6
Mi sie wydaje że normalny przestraszony dzieciak który nawet nie jest świadom tego co ma na koszulce, on raczej myśli że to git bo mu tak powiedzieli
w ukrainie a on nie sprawdził co o tym myślą Polacy. Ale mogę się mylić wiec na wszelki wypadek chuj z nim.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 15:14 9
kaziolord napisał/a:

Mi sie wydaje że normalny przestraszony dzieciak który nawet nie jest świadom tego co ma na koszulce, on raczej myśli że to git bo mu tak powiedzieli ukraincy a on nie sprawdził co o tym myślą Polacy.



Tak tak...myśl tak nadal. Niejaki Adolf , też nie wiedział ponoć o obozach koncentracyjnych...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk Dzisiaj 15:32 5
psyhepl napisał/a:

Co niby jest na tej koszule?



M8l8th to jest NSBM ..... Jakiś pedał ubrał ich koszulkę ..... I tyle. Choć i tak kazał bym mu ją ściągnąć bo jak nie to wpierdol
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Dzisiaj 15:42 7
kaziolord napisał/a:

Mi sie wydaje że normalny przestraszony dzieciak który nawet nie jest świadom tego co ma na koszulce, on raczej myśli że to git bo mu tak powiedzieli
w ukrainie a on nie sprawdził co o tym myślą Polacy. Ale mogę się mylić wiec na wszelki wypadek chuj z nim.



No to mu ktoś dał lekcję, w czym problem?

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów