18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17


Spotkał się z niezależnymi jury

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-10-23, 17:10 ]
uk.m.wikipedia.org/wiki/M8L8TH - jest to koszulka zespołu z gatunku NSBM, założonego w Rosji, której lider po procesach karnych za (nieudowodnione) ataki na migrantach uciekł na Ukrainę, a po agresji Rosji wstąpił w szeregi ukraińskiej armii w ramach Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego
Zmieniono 7 razy Zgłoś
Avatar
zgorzkniały_cwel Dzisiaj 15:45 2
psyhepl napisał/a:

Co niby jest na tej koszule?



88 - Heil Hitler
Neonazistowska swastyka
Krzyże do góry nogami
Zgłoś
Avatar
The_Generat Dzisiaj 15:52 3
to i tak dobrze, że nie wpadli na pomysł, żeby tą koszulkę spalić.... bez zdejmowania
Zgłoś
Avatar
modified1 Dzisiaj 15:54 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Tak tak...myśl tak nadal. Niejaki Adolf , też nie wiedział ponoć o obozach koncentracyjnych...



Ale my realnie jako ludzie robimy się coraz głupsi. Wielu ludzi nawet nie wie jak wyglądają "topowi "zbrodniarze historyczni a ty coś o znakach pierdolisz xD. Z innej beczki jakbyś na koszulce miał Mao Zedonga to nikt by się nie przyjebał bo pewnie 99% osób go nie zna. Natomiast Czyngis-chana zna wielu ludzi i jak już na koszulce masz jego podobiznę to mało kto się przyjebie MIMO że chłop to chyba największy zwyrol bo szacuje się że w 13 wieku zajebał 40mln ludzi, gdzie wtedy żyło około 400mln na całej ziemi czyli 10%. To taki adolf przy nim to był aniołek ;d
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 15:55 3
Pablohasan85 napisał/a:

Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.



Tak mu zajebał że aż kredki mu wypadły
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor Dzisiaj 15:57 1
Pablohasan85 napisał/a:

Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.



Słuszna sprawa nie potrzebuje poklasku. Lubi ciszę i anonimowość, takie czasy.
Zgłoś
Avatar
jimi83 Dzisiaj 16:08 4
Za napisy na koszulce jebać kurwę,powinni takich z Polski wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
~KIERR3 Dzisiaj 16:27 2
chada napisał/a:

Banderowski Trójząb otoczony literami 88 (Heil Hitler) razem z odwróconym krzyżem a niżej przerobieni żołnierze niemieccy, na moje oko spadochroniarze fallschirmjäger i jakieś nieczytelne napisy niżej.



88 Hail Hitler
A ten krzyż to nie tryzub tylko Wolfsangel czyli wilczy hak, używany przez azov w swoim logo, tak że żadna banderowska symbolika tylko naziolska jak już.

______________

Meine Ehre heißt Treue
Zgłoś
Avatar
Antymajka Dzisiaj 16:29 1
Hawk tuah
Zgłoś
Avatar
Mosze_Borcuch Dzisiaj 16:29 5
Pablohasan85 napisał/a:

Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.



Nie zesraj się na rzadko. Z pewnością również matka tego przygłupa z nagrania "nie wiedziała" co ma synuś na koszulce. Ukraiństwo jest przekonane o swojej bezkarności. Pełno takich szczochów mieszka nieopodal mnie w internacie. Do niedawna wychodzili w grupkach 4-6 osobowych, aby prowokować miejscowych darciem mordy i podobnymi motywami na ubraniach. Ostatnio zjawisko zanika, bo zaczęli wyrywać wpierdol. Na ich polskich mecenasów kolej przyjdzie w swoim czasie czego serdecznie życzę sobie i pozostałym.

Zgłoś
Avatar
paragon0 Dzisiaj 16:30
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

W chuj czuje niedosyt.
Za tą koszulkę powinien na mordę zarobić.



Wszystkich byś lał xD
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 16:32 2
paragon0 napisał/a:

Wszystkich byś lał xD



Nie wszystkich, tylko złych ludzi
Zgłoś
Avatar
Rgaty96 Dzisiaj 16:40
Jazda z kurwami,powinni porwać to ścierwo
Zgłoś
Avatar
smc Dzisiaj 16:53 2
Nie bądźcie idiotami. Gówniarz na bank nie miał pojęcia, co na tej koszulce było nasrane.

To jak złapać pierwszego lepszego metalowca i mu wytykać symbole z koszulki. On nie wie co tam ma.

Ale są lepsi, co robią tatuaże symboli, o których nie mają pojęcia...
Zgłoś
Avatar
Maciasty667 Dzisiaj 17:03 1
Olśnienie dla niedouków których nie brakuje na tym portalu: wokalista kapeli jest ruskiem który spierdolił z pederacji kacapskiej do Ukrainy, nie wchodząc w szczegóły jego aktywności obecnie należy do ruskich walczących po stronie banderowców. Naziol ponad naziolami ale czy honorowy banderowiec trudno mi powiedzieć.
Więc o chuj Wam chodzi, dzieciątka nowożytnie? Bo patrząc po większości wpisów na tym portalu to nie powinniście mieć nic przeciwko. 😉
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 17:12 1
Bardzo odważni nasi patrioci wyklęci, nie ma co. Opluć dzieciaka potrafili, ale nawet głos zniekształcili żeby nikt ich nie zidentyfikował, bo co by to było. Tchórze pierdolone. I sadole jeszcze brawo biją, każdy odważny, bo anonimowy.

Jak ja wami gardzę, polackie kurwy. Macie się za Polaków, a w mózgach ruskie gówno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów