18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17


Spotkał się z niezależnymi jury

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-10-23, 17:10 ]
uk.m.wikipedia.org/wiki/M8L8TH - jest to koszulka zespołu z gatunku NSBM, założonego w Rosji, której lider po procesach karnych za (nieudowodnione) ataki na migrantach uciekł na Ukrainę, a po agresji Rosji wstąpił w szeregi ukraińskiej armii w ramach Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego
Zmieniono 7 razy Zgłoś
Avatar
Love_is_Love Dzisiaj 17:20 1
Przepraszam oglądających to Ukraińców za zachowanie tego polskiego ścieku
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 17:24 2
Love_is_Love napisał/a:

Przepraszam oglądających to Ukraińców za zachowanie tego polskiego ścieku


Tu raczej nie ma Ukraińców. I dobrze, nasze polskie brudy lepiej prać we własnym gronie, bez świadków.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Dzisiaj 17:24
BigLebovsky napisał/a:

Jebać ukraków! Wszystkich bez wyjątku. To nie naród nawet,a zwykła zbieranina kurew i oszustów.



🤣🤣🤣🤣🤣
Historia uczyłeś się z sowieckich podręczników?
No jak,napewno 🤭
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 17:30 1
BigLebovsky napisał/a:

Jebać ukraków! Wszystkich bez wyjątku. To nie naród nawet,a zwykła zbieranina kurew i oszustów.


"Ukraińcy to nie naród" to słowa Putina.
Nawet mnie cieszy, gdy przy takich okazjach wyłażą wam z butów onuce. Lubię wiedzieć, kto swój, a kto wróg.
Zgłoś
Avatar
koxxx92 Dzisiaj 17:34 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Chwila chwila, to co ty pierdolisz? Że z powodu wieku (za młody, za stary) nie powinno się jebać takiego banderowskiego ścierwa ? Matka mu tej koszulki nie załozyła, wiedział co robi, bo śmieć pod 18 lat ma, więc stul pizdę.
stary mem a jednak prawdziwy, młode ukry w Polsce jak widać bandery (cel. z małej) i UPA dalej czczą jak ich starzy.



Ty stul pizde, bo Ci na nagraniu zachowują się dokładnie tak jak założyciel tego zespołu. Szmacą człowieka za narodowość i koszulkę. Chuj Ci w oko.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 17:41 1
koxxx92 napisał/a:

Ty stul pizde, bo Ci na nagraniu zachowują się dokładnie tak jak założyciel tego zespołu. Szmacą człowieka za narodowość i koszulkę. Chuj Ci w oko.



O i banderowska parówa się ujawniła ! Ha tfu !
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Dzisiaj 17:44
Jezus Maria KURWA JA PIERDOLE pobanderzył sobie trochę i co z tego?? My tez mamy naszego Hitlera, Jana Pavulona II, skurwiel zwiotczał mięśnie małym dzieciom, nie nosiła gorszego pomiotu ta ziema. Wadowicka ziemia

[ Dodano 2024-10-23, 17:47 ]
koxxx92 napisał/a:

Ty stul pizde, bo Ci na nagraniu zachowują się dokładnie tak jak założyciel tego zespołu. Szmacą człowieka za narodowość i koszulkę. Chuj Ci w oko.



Ty stul pizde ,pokaż ryj
idź do domu i się kurwa umyj
zdejmij gacie, będziemy się całować
a później Cię muszę napompować
gacie w dół, chuj na stół
pokażę Ci jaki ze mnie bawół
kto Cię słucho, babcia głucho
na Helu wszystko rucho
Zgłoś
Avatar
Centurion Dzisiaj 17:49 2
Jako osoba która minimalnie orientuje się w temacie powiem że koszulka na pewno nie została założona przypadkowo, no chyba że pożyczył ją od brata. Takie niszowe zespoły maja bardzo małe nakłady merchu i raczej kupują je tylko ci którzy się z takimi treściami identyfikują. Treściami o supremacji białej rasy itp. Na pewno zdaje sobie dobrze sprawę o czym są teksty tego zespołu.

Gatunek NSBM (narodowo-socjalistyczny black metal) był dosyć popularny i w Polsce w latach 90-tych, z czasem większość twórców dorosła i porzuciła te treści, jakieś ostatki jednak się zostały, na Ukrainie jest tego nieco więcej, w Rosji pewnie też choć nazw nie kojarzę tak z głowy.

Słowem, młody to i glupi, na 95% z tego wyrośnie jak wszyscy, tutaj jeszcze z tym zespołem jest powiązana historia którą dodałem w temacie

Mnie osobiście temat NSBM zawsze mocno dziwił i bawił, bo był/jest popularny prawie wyłącznie w krajach "słowiańskich", którymi naziści gardzili, a muzycznie, oprócz kilku wyjątków to była straszna kupa.

______________

Regulamin serwisu Sadistic.pl: sadistic.pl/regulamin.htm
Zgłoś
Avatar
Trusty1987 Dzisiaj 17:51
Prawda jest taka ze nikt ich tu nie chce... roszczeniowi, ogłupieni,nie znający historii. Banda przygłupów mających na bohaterów zbrodniarzy którzy w ekipie mordowała bezbronnych ale jak trzeba bylo do walki to spierdalal# po krzakach..taka ich odwaga
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 18:16 2
Bez jaj, dzieciak założył koszulkę zespołu bo mu się podoba muzyka a tu się doszukują jakiś podtekstów politycznych 🤦‍♂️
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Dzisiaj 18:48
Mam mieszane uczucia, bo to zwykle patusy, które kochają się znęcać nad słabszymi. Plucie na kogoś i oblewanie czymś? To już mogli mu wyjebać w mordę lub wziąć za szmaty i wytłumaczyć, że ma nie chodzić w tej koszulce. Prędzej ta stara raszpla powinna dostać opierdol, bo jeżeli to jej syn, to czemu pozwala mu chodzić w czymś takim?
Jest cień szansy, że ta akcja mu wbije coś do łba, ale skoro matka nie reaguje na takie coś, to pewnie będzie zjebany jak ona.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 Dzisiaj 18:49
Mlody pewnie nawet nie wiedzial do konca o co kaman.

A powinien.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz Dzisiaj 18:58 1
Pablohasan85 napisał/a:

Ja pierdole jakie kozaki do jakiegoś szczawia i starej baby. Jeszcze głos zmienili żeby ich nie rozpoznano. Takich obroncow wartosci narodowych nam trzeba.



A ty co posuwasz ukrainkę, że ich tak bronisz leszczu?

______________

Statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Zgłoś
Avatar
chada Dzisiaj 19:25 1
Xevik20 napisał/a:

Mam mieszane uczucia, bo to zwykle patusy, które kochają się znęcać nad słabszymi. Plucie na kogoś i oblewanie czymś? To już mogli mu wyjebać w mordę lub wziąć za szmaty i wytłumaczyć, że ma nie chodzić w tej koszulce. Prędzej ta stara raszpla powinna dostać opierdol, bo jeżeli to jej syn, to czemu pozwala mu chodzić w czymś takim?
Jest cień szansy, że ta akcja mu wbije coś do łba, ale skoro matka nie reaguje na takie coś, to pewnie będzie zjebany jak ona.



No to właśnie jak na patusów to dosyć honorowo bo po chuj mają wpierdalać dzieciakowi postury wieszaka za koszulke? Krzywda mu sie nie stała a może coś mu do łba trafi bo na 100% wiedział za co

[ Dodano 2024-10-23, 19:27 ]
smc napisał/a:

Nie bądźcie idiotami. Gówniarz na bank nie miał pojęcia, co na tej koszulce było nasrane.
To jak złapać pierwszego lepszego metalowca i mu wytykać symbole z koszulki. On nie wie co tam ma.
Ale są lepsi, co robią tatuaże symboli, o których nie mają pojęcia...



weź kurwa nie rób z niego niewidomego i głuchego bo to tak jakbym założył bluzę z flagą NSDAP i powiedział że ja nic nie wiedziałem a koszulke to u dziadka znalazłem to fajnie wygląda, doskonale wie co założył i nawet widać po nim że kozaczy z tego powodu

[ Dodano 2024-10-23, 19:28 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Bardzo odważni nasi patrioci wyklęci, nie ma co. Opluć dzieciaka potrafili, ale nawet głos zniekształcili żeby nikt ich nie zidentyfikował, bo co by to było. Tchórze pierdolone. I sadole jeszcze brawo biją, każdy odważny, bo anonimowy.
Jak ja wami gardzę, polackie kurwy. Macie się za Polaków, a w mózgach ruskie gówno.



może dlatego że żyjemy w kraju opierdalania pał ukrom którzy są przez rząd stawiani ponad rodaków? oby cie kurwa najebany ukrainiec ładą zagłady rozjebał na pasach jak w końcu wyjdziesz z piwnicy pierdolony grubasie
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 57 minut temu 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

"Ukraińcy to nie naród" to słowa Putina.
Nawet mnie cieszy, gdy przy takich okazjach wyłażą wam z butów onuce. Lubię wiedzieć, kto swój, a kto wróg.



Głupiś boś czarny. Jak widzisz nawet taki śmieć jak Putin może mieć czasem rację. Informacja że wkładasz mnie do swojej szufladki z onucami lata mi koło chuja synu.

[ Dodano 2024-10-23, 19:34 ]
Bmwf10520 napisał/a:

🤣🤣🤣🤣🤣
Historia uczyłeś się z sowieckich podręczników?
No jak,napewno 🤭



I myślisz że mnie sprowokujesz? Tiaaa. No dawaj -zrób nam wykład z budowania państwa ukraków. Ale wszystko na faktach historycznych. Z dokładnymi datami i prawidłowymi nazwami historycznymi. Bez naciągania faktów. Zatrzymaj swojego gruza be_em_wu i pisz. Ja idę robić popcorn.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów