18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17
🔥 "Raus". Pani miała dość. - teraz popularne


Spotkał się z niezależnymi jury

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-10-23, 17:10 ]
uk.m.wikipedia.org/wiki/M8L8TH - jest to koszulka zespołu z gatunku NSBM, założonego w Rosji, której lider po procesach karnych za (nieudowodnione) ataki na migrantach uciekł na Ukrainę, a po agresji Rosji wstąpił w szeregi ukraińskiej armii w ramach Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego
Zmieniono 7 razy Zgłoś
Avatar
Megatrans666 Dzisiaj 20:36 3
Zgłoś
Avatar
Muszyz Dzisiaj 20:48
Ale rusek walczący po stronie Ukrainy to chyba jest spoko gość? Czy się mylę?
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Dzisiaj 21:02 2
dżonyłojlker napisał/a:

Stare konto zablokowali ci za mniej odważne wpisy. Ty chyba naprawdę musisz bardzo nienawidzić Polaków, że aż tak ci nerwy puszczają



A jeszcze innym jedzie że są onucami. No ale czego się spodziewać po murzynie.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows Dzisiaj 21:22
Banderowcy to Ukry czy Ruscy, bo ciągle mi się miesza
Zgłoś
Avatar
nowystary 38 minut temu 1
BigLebovsky napisał/a:

Jebać ukraków! Wszystkich bez wyjątku. To nie naród nawet,a zwykła zbieranina kurew i oszustów.



fajnie że znasz ich historię ale skąd ta zbieranina się tam wzięła?
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 37 minut temu
nowystary napisał/a:

fajnie że znasz ich historię ale skąd ta zbieranina się tam wzięła?



Dobrze to ująłeś. Zbieranina.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
nowystary 32 minuty temu
BigLebovsky napisał/a:

Dobrze to ująłeś. Zbieranina.



ja tylko cytuję bo się chcę dowiedzieć od znawcy BigLebovsky kiego skąd się wzieli
Zgłoś
Avatar
obccy22 13 minut temu
Heheee chlopaczyna założył koszulkę bez pojęcia co prezentuje i nie powinien w niej chodzić, ale na sadisticu tradycyjnie trzeba iść z duchem czasu i wiadro pomyj na Ukrainę. Ach ta moda ciągle się zmienia haahaaa...
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów