18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dejwid092 2021-11-03, 23:03 30
haloteam napisał/a:

jakby wam zmarli bliscy krewni , rodzice , dzieci czy kogo tam uwazacie za waznego w swoim tepym zyciu to byscie inaczej pierdolili
nie uwazam ze trzeba sie biec i szczepic gdy nie jest sie w grupie zwiekszonego ryzyka ale kurwa maske nosic do chuja tez przeszkadza
wiec polecam spierdalac do lasu i nie korzystac z dobr publicznych zwlaszcza szpitali i zwlaszcza kiedy potrzebna jest pomoc lekarska
bo przeciez choroby nie istnieja....



Skoro zaszczepiłes się dwiema lub trzema dawkami to na chuj ci ta maska? Podobno jesteś bezpieczny bo na chłopski rozum przyjmujesz lek który ma ciebie w jakimś stopniu ochronić/wzmocnić. Więc czego się boisz? Śmiać mi się chce z idiotów którzy noszą maseczki wszędzie gdzie się da ale rękoma dotykają twarzy oczu itp.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-11-03, 23:07 36
Tak właśnie jak tę pierdolnietą babę postrzegam resztę covidiotów. Ja też utraciłem znajomych w wyniku pandemii. Jeden się powiesił, drugi zmarł na jedynie słuszną chorobę. A to że miał przy okazji nieistotną chorobę współistniejącą (trzeci nawrót nowotworu płuc, faza nieoperowalna, bo drugiego płuca już się wyciąć nie da) to przecież tylko damski chuj. W statystykach obaj zasili ofiary chińskiego wirusa.
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-11-03, 23:13 5
Halman napisał/a:

, jak nigdy się z tobą zgodzę, piwo.



OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
Jebani maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



hahaha brawo panowie dajcie sobie buzi ja mam wyjebane na jednych i drugich , obrzucają się błotem wzajemnie fani i przeciwnicy covid jebać to wrzucie jakiś fajny film na harda
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2021-11-03, 23:18 13
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?



Ta kurwa ciekawe gdzie były tak zapchane te szpitale, chyba tylko w tv.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-03, 23:22 15
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?



jak byś zgadł;
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-11-03, 23:30 34
Ostatnio czytałem, że w Czechach do restauracji będą wpuszczane osoby tylko po szczepieniu. Zastanawiam się jaki jest sens w tego typu segregacji skoro... i osoby zaszczepione i nie zaszczepione mogą zarażac i byc zarażane? Ile jeszcze czasu musi minąć żeby ludzie przejrzeli na oczy?
Na poczatku pandemii w TV mozna było ujrzeć filmy jak ludzie w Chinach się przewracają na ulicy siejąc strach wśród ludzi, masowe groby w USA które są tam od lat, przepełnione szpitale i ciężko chorych ludzi, bo przecież to coś niezwykłego, że w szpitalu na oddziałach ciężkiej terapii są ludzie co ledwo zyją, byliśmy totalnie straszeni i robili to celowo. Minęło tyle czasu, jesteśmy cały czas zasypywani nielogicznymi decyzjami a ludzie i tak w to wszysto wierzą.. nie trzeba byc fanem teorii spiskowych by kurwa widzieć, że to wszystko jest totalnie chore.
Zgłoś
Avatar
Leonek5 2021-11-03, 23:31 5
Kapitan pokazał klasę
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-11-03, 23:33 4
Dla mnie Telekamerę wygrywa ten pan

Zgłoś
Avatar
Namex 2021-11-04, 0:28 10
To teraz poczekajcie, az w koncu wyjdzie nowy "wirus Marburg". Bedzie plucie na tych co mysla i sie nie zaszczepia. Beda cisnac ostro, bo bydlo tepe ktore dalej w to wierzy, poszczepi sie pierdylionami dawek i zacznie w koncu zdychac, a w tv oczywiscie to wszystko wina tych nie zaszczepionych. Chuj, ze skoro sie zaszczepily zjeby, to powinni sie nie przejmowac.
Bez sciemy, jebane murzyny i arabusy maja wiecej oleju w glowie teraz, niz 50-60% bialych. I to bedzie ciekawe za 4-5 miesiecy.
Zgłoś
Avatar
Zjebany_Ryj 2021-11-04, 0:34 9
I tak się powinno traktować zaszczepieńców, wypierdalać i dymać na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
the_p 2021-11-04, 0:53 14
Widzę, że nadal najgłośniej pierdolą ci co najmniejsze pojęcie o temacie mają. Tak trzymać foliarze!
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-11-04, 1:26
Żaden niezaszczepiony nie jest moim bratem
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-11-04, 2:17
zaczyna się jeszcze tylko wrzucić uzi tam
Zgłoś
Avatar
vass 2021-11-04, 2:21 6
Ja pierdole 21 wiek, a są jeszcze ludzie, którzy boją się szczepionki. Średniowiecze normalnie. Na ospę, gruźlicę żółtaczkę itp. też się nie szczepicie ?
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-11-04, 2:51 6
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
Jebani maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



ale o co ci chodzi zjebie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie