18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Oring 2021-11-04, 13:04 1
debile covidioci nba kazdym kroku, upadekl cywilizacji i dobrze
mam nadzieje ze wiekszosc tych sciekow sie zaszczepi kolejnymi dawkami
jebane zwierzeta
Zgłoś
Avatar
quack 2021-11-04, 13:59 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
Jebani maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



To nie tak do końca... Stosy trupów na ulicy to by były gdyby zachorowalność była wyższa. Na tym poziomie który mamy większość ludzi przechorowuje to jak zwykle przeziębienie, część poważniej a tylko jakiś tam procent trafia do szpitala i umiera. Może trochę przesadzają z ograniczeniami i gospodarka dostaje w pi*de ale w sumie nie wiadomo jakby się to potoczyło bez maseczek, szczepień itd.
Zgłoś
Avatar
kama3666 2021-11-04, 15:15 2
To na Sadisticu też są kuce i antycovidowcy?
Korwin wam w brauna i szczęść boże
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-11-04, 15:45 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?



Trupów na ulicach nie ma, bo ludzie umierają w szpitalach. Kurwa, kiedyś jak zaraza atakowała, to nie było TV, ale ludzie wiedzieli co jest grane jak im bliscy/znajomi umierali. Ludzi było mniej, więc każdy miał śmierć w rodzinie. Teraz ludzi więcej, więc śmierć się tak rozkłada, że wielu dalej się wydaje, że to wszystko ściema jest. Dzięki służbom trupy nie walają się po ulicach, co nie znaczy że ich nie ma.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2021-11-04, 16:44 3
squach napisał/a:

Wszyscy jakieś bum na covida. Nie wiecie, że chodzi o reset gospodarki? Jakieś szychy sobie wymyśliły, że, a może by tak pandemia? Nabijemy kabzy, małych zniszczymy bo się rozwijają. My rządzimy, to jebut. Chinoli od chuja, zwalimy na nich, oni dorobią i my dorobimy, z pfizerem na czele łącznie. Eot.



Ale to masz takie info na papierze czy pod czapką to wymyśliłeś?

Bo ja to słyszałem że tu chodzi o to żeby ludzi w dinozaury pozamieniać, szczepionka powoli zmienia DNA ludzkie na dna dinozaurów.

A i jeszcze słyszałem że tu chodzi też o to żeby ludzie trochę przystopowali z szukaniem krańca ziemi a wiadomo pandemia-trudniej z przemieszczaniem- mniejsza szansa że ktoś tam dotrze. Serio o to chodzi mówię wam.
Zgłoś
Avatar
raq 2021-11-04, 18:09 1
PryszczatyJeż napisał/a:

Ta kurwa ciekawe gdzie były tak zapchane te szpitale, chyba tylko w tv.



Pracujesz w jakims szpitalu, szczerze wątpie, bo wtedy byś wiedział gdzie szpitale były zapchane, zaplute specjalisty co w dupie były ale stosów ciał nie widzą, ja pierdole.

Adrian92 napisał/a:

Wiesz, szczepionka powstała tak nagle, że ciężko ją porównywać do szczepionek na w/w przez Ciebie choroby.
Poza tym umówmy się, COVID ma naprawdę niską śmiertelność co sprawa, że mam pewne obawy co do tej szczepionki i jej korzystnego wpływu na zdrowie. Wcale się nie dziwię, ze ludzie się boją, moim zdaniem tak podpowiada zdrowy rozsądek a nie zacofanie, które masz na myśli pisząc o sredniowieczu. Pewnie jesteś kolorowy bo oni zazwyczaj sie odwołują do sredniowiecza jako swój głowny argument co do wszystkiego xD
Szczepienie ma działać jako przepustka do wielu rzeczy w życiu a nie, że politykom zależy na Twoim zdrowiu. Co dla mnie jest chore bo szczepienie prawie nic w Twoim życiu nie zmienia, dalej możesz zarażać i być zarażonym a mimo to jednym pozwala się normalnie funkcjonowac z drugim ogranicza się swobody choć tak naprawdę nie różni ich nic. Przecież to kabaret
Coraz więcej lekarzy przerywa milczenie, co mnie dziwi, także w TV i otwarcie mówią, że jest to wirus sezonowy z którym musimy nauczyć się żyć i czas przestać straszyć ludzi. A Pan szanowni N. mówi otwarcie, że policja ma nakaz nakładania mandatów za brak maseczki, normalnie jak za komuny.
Chcesz się szczepić żeby w razie W mieć słabsze objawy? Ok. Idź i się zaszczep. Ale jeśli jesteś za segregacją ludzi to chuj ci w pysk



Nawet czytać tego wysrywu sie nie chce, w skrocie to jestes debil. Szczepionka powstala nagle a nie przez dekady, no popatrz 21 wiek, wiesz tyle co wyczytasz na poetalach dla szurów.
Zgłoś
Avatar
Presty 2021-11-04, 18:13 3
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
Jebani maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



Acha, czyli musi co drugi człowiek umrzeć, a Ty sie musisz potykać o trupy na ulicy, żebyś uwierzył w śmiertelność tej choroby?
Gratuluje logiki.
Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
raq 2021-11-04, 18:14
lukaszjb napisał/a:

I jescze jeden i jeszcze raz zaszczep sie i 5 raz. Piąta dawka będzie balsamująca. A nowotwory, choroby wieńcowe, nadciśnienia, cukrzyce w cudowny sposób przestały Polaków zabijać...



Są i zabijają, ale nie w takim stopniu, na grypę szczenię sie co roku, nie rozumiem dlaczego na koronawirusa nie miałbym wziąć i 14 dawek.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2021-11-04, 18:19
kurwa, biedny sadol. Wrzutki z inscenizowanym tik tokiem
Zgłoś
Avatar
blackbandana 2021-11-04, 19:17 4
Pozdrawiam Macierewiczów

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-11-04, 20:10
raq napisał/a:

szczenię sie co roku.....



Zamawiam dwa szcze(p)niaki....
Zgłoś
Avatar
donger 2021-11-04, 22:07 3
@CoJaTamKurwaWiem

Ja to się cieszę, że tak dużo ludzi się szczepi. Przynjamniej widzę od ilu ludzi jestem inteligentniejszy. Nie wiem jak człowiek przy zdrowych zmysłach może dać sobie wstrzyknąć gówno, które nie wiadomo jak działa na dłuższą metę. I w imię czego? Ochrony przed wirusem, który jeśli by o nim nie bębnili w mediach to nikt, ale to nikt by go nie zauważył. Ludzie są jebnięci. A kolega co drwi z foliarzy i spiskowców to jest po prostu wykształconym idiotą. Teraz jak tylko druga strona powie "foliarz", "teoria spiskowa" to automatycznie dyskusja się kończy, bo to niby ciemnota. A prawda jest taka, że takie gadanie jest tylko rządzącym na rękę - żeby szybko ucinać dyskusje i robić z ludzi samodzielnie myślących debili, czyli foliearzy i zwolenników teori spiskowych. W przypadku covida z dumą przynzaję - jestem foliarzem i fanem teorii spiskowych.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-11-05, 0:22 2
pitteroo napisał/a:

W wieku 80+ poprostu czasami się umiera, tak się dzieje od dawna


To nie dom starców. Jeden zmarły to 50-latek bez innych chorób, drugi po bypassach ale też w średnim wieku, 3 osoba to faktycznie jakaś babulka. A ten pod tlenem to 40-latek co wyczynowo rowerem śmigał wiec kondycja super.
Nie jest to wiarygodna próba statystyczna ale myślę że moją mamę możesz zrozumieć

donger napisał/a:

I w imię czego? Ochrony przed wirusem, który jeśli by o nim nie bębnili w mediach to nikt, ale to nikt by go nie zauważył(...).


Nieśmiało zauważę że jednak w OIOM-ach i w zakładach pogrzebowych coś by zauważyli...
Zgłoś
Avatar
Heski 2021-11-05, 1:51 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
Jebani maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



Jeszcze rok temu w komentarzach cisneliscie tych którzy nie wierzą w covid
Zgłoś
Avatar
vass 2021-11-05, 3:18 1
Adrian92 napisał/a:

Wiesz, szczepionka powstała tak nagle, że ciężko ją porównywać do szczepionek na w/w przez Ciebie choroby.
Poza tym umówmy się, COVID ma naprawdę niską śmiertelność co sprawa, że mam pewne obawy co do tej szczepionki i jej korzystnego wpływu na zdrowie. Wcale się nie dziwię, ze ludzie się boją, moim zdaniem tak podpowiada zdrowy rozsądek a nie zacofanie, które masz na myśli pisząc o sredniowieczu. Pewnie jesteś kolorowy bo oni zazwyczaj sie odwołują do sredniowiecza jako swój głowny argument co do wszystkiego xD
Szczepienie ma działać jako przepustka do wielu rzeczy w życiu a nie, że politykom zależy na Twoim zdrowiu. Co dla mnie jest chore bo szczepienie prawie nic w Twoim życiu nie zmienia, dalej możesz zarażać i być zarażonym a mimo to jednym pozwala się normalnie funkcjonowac z drugim ogranicza się swobody choć tak naprawdę nie różni ich nic. Przecież to kabaret
Coraz więcej lekarzy przerywa milczenie, co mnie dziwi, także w TV i otwarcie mówią, że jest to wirus sezonowy z którym musimy nauczyć się żyć i czas przestać straszyć ludzi. A Pan szanowni N. mówi otwarcie, że policja ma nakaz nakładania mandatów za brak maseczki, normalnie jak za komuny.
Chcesz się szczepić żeby w razie W mieć słabsze objawy? Ok. Idź i się zaszczep. Ale jeśli jesteś za segregacją ludzi to chuj ci w pysk


Szczepionka nie powstała nagle tylko po ponad roku, mechanizm jej tworzenia był dopracowany, tylko trzeba ją było dostosować do Korony. 85tyś zgonów w samej Polsce to mało ? Nie wiem co mówią kolorowi, nie interesuje mnie to. Szczepionka nie chroni w 100% dla tego nie życzę sobie chodzić np. do kina z niezaszczepionymi. Takie są zasady przy chorobach zakaźnych ogólnie. Co wiąże się z izolacją, maseczkami, dystansem i częstą dezynfekcją. Syfilis i inne choroby weneryczne też podlegają obowiązkowi leczenia, świadome zarażanie np Aids jest karane pozbawieniem wolności, to też według ciebie segregacja ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie