18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Shock 2017-03-18, 2:42
Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2017-03-18, 2:56 13
Shock napisał/a:

Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.



Nie, nie może.

Nie jest to też choroba/mutacja: to KOLEJNY ordynarny fejk tego typu. O dziwo, we wszystkich tego typu fejkowych przypadkach zdjęcia są nieostre/rozmazane/z-dużej-odległości.

Przerażające jest tylko to, że ludzi skłonnych uwierzyć w narodziny kozo-człowieka jest tak sporo .
Zgłoś
Avatar
t................x 2017-03-18, 5:01 3
Filogyna napisał/a:

Nie, nie może.



Po tylu latach kozowania , kozy rodziły się i zawsze jakaś cząstka DNA ciapaka zostawała, więc teraz nie zdziwi mnie jak z imigrantami na pontonie przypłynie minotaur
Zgłoś
Avatar
eLzar 2017-03-18, 5:18 3
Filogyna napisał/a:



Nie, nie może.

Nie jest to też choroba/mutacja: to KOLEJNY ordynarny fejk tego typu. O dziwo, we wszystkich tego typu fejkowych przypadkach zdjęcia są nieostre/rozmazane/z-dużej-odległości.

Przerażające jest tylko to, że ludzi skłonnych uwierzyć w narodziny kozo-człowieka jest tak sporo .



Złamałaś mi serce.
Przez swoje całe życie myślałem, że na świecie istnieją centaury

Idę do mamy!
Pa haha
Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2017-03-18, 7:25
ja obstawiam szwecje, chociaż nie. Francja ! południe francji poznaje po oczach kozo człeka, taką głębie widać tylko na południu francji.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2017-03-18, 8:07 2
Ale wy jesteście pojebani i upośledzeni umysłowo, że wierzycie w takie rzeczy. Oddajcie kase za edukację
Zgłoś
Avatar
bania88 2017-03-18, 9:03 2
@Basia_Stańczyk O Chupacabrę bym się nie martwił, tutaj będziemy mieli do czynienia z Ciapacabrą.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-03-18, 12:28
A gdzie marsz w obronie zycia? Przecież koza też człowiek, znaczy się czajnik lub chuj wie kim zgodnie z gender dzisiaj chciałby być.
Zgłoś
Avatar
s................y 2017-03-18, 12:36 1
Samo twierdzenie "koza urodziła pół człowieka" jest już tak skandalicznie śmiesznie, że mało mnie obchodzi, że to fejk.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-03-18, 20:42
Shock napisał/a:

Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.


Jeśli masz więcej niż 10 lat i na serio zadajesz takie pytanie, to oddaj kurwa pieniądze podatnikom za swoją edukację, bo nawet wiedzy na poziomie podstawówki nie przyswoiłeś!
Zgłoś
Avatar
abadon 2017-03-18, 21:19
Na świat przyszedł nowy mahomet?
Zgłoś
Avatar
lubie_to 2017-03-18, 22:53
tak to jest jak twoja stara masturbuje sie krakowską kiełbasą
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2017-03-19, 11:13
Może nie 500+ ale 250+ sie należy.
Gdyby przeżyło.
Zgłoś