18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
POW667 2013-06-24, 15:53
Tak jak już niektórzy napisali. Nie przyjeżdżają, bo socjal słaby, a praca kiepsko płatna.

Jakoś to, że np. w Rosji codziennie dochodzi do rozbojów na tle rasowym, nie za bardzo odstrasza mieszkańców z byłych republik radzieckich (gdzie większy odsetek populacji to muzułmanie), bądź Chińczyków do przyjazdu do tego państwa.
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-06-24, 18:23
wczesniej bluzgali na dresow teraz to ich bohaterowie, japierdole co za ludzie w tym internecie sa
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-06-24, 18:31
Sudecki napisał/a:

I właśnie za to kocham moją ojczyznę, jak już cała Europa się kapnie, że jest beżowa, to my będziemy ucztować, śpiewać, pieprzyć się z pięknymi białymi kobietami, a jak nam się będzie nudzić to na koń i małe strzelanie z procy bekonem tuż za granicami.
Ach, lepiej mi, idę do roboty.


GRATuluje "zajebistego" życia widać po ilości piw ze więcej jest takich masturbatorow wywalajacych swoje lęki przed pracą

A mózg sprawdzałes czy masz śnieznobiały czy tylko szary?
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-24, 18:33
Sudecki, o ile Ci Żydzi pozwolą...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-24, 20:20
Coś takiego jak jednolita narodowo Polska to twór sztuczny. Wszystko dzięki dziadkowi Stalinowy, który ludzi bydlęcymi wagonami przesiedlił.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-06-25, 16:10
jak było to allah buehee najlepszy text dnia
Zgłoś