18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Sudecki 2013-06-24, 12:49 121
I właśnie za to kocham moją ojczyznę, jak już cała Europa się kapnie, że jest beżowa, to my będziemy ucztować, śpiewać, pieprzyć się z pięknymi białymi kobietami, a jak nam się będzie nudzić to na koń i małe strzelanie z procy bekonem tuż za granicami.
Ach, lepiej mi, idę do roboty.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-24, 13:02 9
Debile Oni nie przyjeżdżają tu nie dlatego, że się nas boją, tylko dlatego że jest tu ogromna chujnia z jebitną grzybnią i nikt normalny zza granicy z własnej woli by się tu nie sprowadził. Jednego znam, inżyniera z Ukrainy, ale on tu zarabia kwoty pięciocyfrowe.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-06-24, 13:24 4
@Up, dzięki kapitanie, ze nas oświeciłeś, bo nie wiedzieliśmy tego wiesz?

Tu chodzi o to, ze, gdy juz wkroczą do naszego Państwa w dużej grupie to my nie będziemy patrzeć, będziemy napierdalać
Zgłoś
Avatar
Saalami 2013-06-24, 13:26 2
Dobra BongMan, już nie pierdol. Francja dostaje wpierdol od ciapatych, w niemczech jest więcej ciapatych niż niemców. A jak by przyjechali do Polski, to napewno u nas by nie było tak, że "dostajemy" od nich wpierdol czy też jest tych brudasów więcej niż Polaków... Bo byśmy sobie na 1000% na to nie pozwolili
Zgłoś
Avatar
..JOK3R.. 2013-06-24, 13:32 2
Wschodnia europa pozostanie do końca wolnym bastionem od ciapatych i nie będąc złym prorokiem jeśli będzie kolejna woja to będzie ona na tle etnicznym a polska jak zwykle będzie na pierwszym froncie
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-06-24, 13:38 7
Sudecki napisał/a:

I właśnie za to kocham moją ojczyznę, jak już cała Europa się kapnie, że jest beżowa, to my będziemy ucztować, śpiewać, pieprzyć się z pięknymi białymi kobietami, a jak nam się będzie nudzić to na koń i małe strzelanie z procy bekonem tuż za granicami.
Ach, lepiej mi, idę do roboty.



Też kocham Polaków za ciśnięcie kozojebców, by później podniecać się cudowną walką prawdziwego polaka kozojebcy - Khalidova
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-24, 13:39
..JOK3R.. napisał/a:

Wschodnia europa pozostanie do końca wolnym bastionem od ciapatych i nie będąc złym prorokiem jeśli będzie kolejna woja to będzie ona na tle etnicznym a polska jak zwykle będzie na pierwszym froncie



A także zostanie najbardziej wyruchana w dupsko (na sucho) przez sojuszników.
Zgłoś
Avatar
dzikijednorozec 2013-06-24, 13:48
@up

Czyli nic nowego :/
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-06-24, 13:54 1
Gowno prawda, nie ma u nas ciapatych bo nie ma zasilkow ktore by ich przyciagnely.
Nasz 'wspanialy kraj' tudziez ludzie, gowno by z arabami zrobili, bo nawet nie potrafimy zawalczyc o nasze wlasne sprawy jak podatki czy nasz kochany rzad, wiec i nikt by nic nie zrobil z arabami. Nie ma sie co oklamywac nie myslcie ze jestesmy jacyc silni, bo prawda jest taka ze siedzimy po uszy w gownie, a jakby araby z tym swoim islamem do nas weszli to by zostali, bo gimbaza ktora wstawia takie obrazki jest madra tylko w necie.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-06-24, 14:09 3
Cytat:

Jak było to allah.

moje! hehe widzę że się przyjęło
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-24, 14:18
Lubię kawały z pacjentami onkologii. Sadystyczne.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-06-24, 14:21
W moim mieście był kiedyś kebab, który prowadzili Polacy. Bardzo smaczny kebab, baranie mięso, kurczak od wyboru do koloru. Jednym słowem pyszne i z polskich dłoni. Niestety Zamknęli go. Po 3 miesiącach go otworzyli. Dziś się dowiedziałem, że siedzą tam dwa turasy z krwi i kości kurwa... I teraz mam dylemat. Iść i spróbować prawdziwego kebaba od turasa, czy obrzucić w nocy starym świńskim mięsem i krwią.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-06-24, 14:35
Już któryś raz to piszę...

Wy sądzicie że skoro Angole nie dają sobie z nimi rady to my byśmy dali? Przypominam że Anglia jest ojczyzną chuliganerki i skinheadów a typowy "blokowy" angol to sporo większy czubek od naszego typowego kozaczka.

Tu chodzi tylko i wyłącznie o socjal,gdyby był on u nas na taki poziomie jak na zachodzie to te kurestwo by nas zalało w identyczny sposób,a ludzie gówno by z tym zrobili... tak samo jak Polacy dają się walić w dupsko przy podnoszeniu podatków i wieku emerytalnego,gdzie tu jakieś protesty jak w innych krajach? W co wy ludzie wierzycie,aż żal się robi...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-24, 14:58
Hacerking napisał/a:

@Up, dzięki kapitanie, ze nas oświeciłeś, bo nie wiedzieliśmy tego wiesz?


Bo wszyscy tak pierdolą, jakby to wielce wojownicza postawa Polaków chroniła nas przed ciapatymi. Gówno prawda. A takim typkom w kapturach i z bejsbolami nie robi to najmniejszej różnicy czy tłuką ciapatego, czy swojego rodaka.

Hacerking napisał/a:

gdy juz wkroczą do naszego Państwa w dużej grupie


Polacy spierdalają w dużych grupach z Polski, bo jest tak chujowo, a ciapaci mieliby przyjechać? To dopiero jak będzie u nas dobrze, czyli nie za naszego życia. A jak już wkroczą to będziemy w dupie, bo nasze kretyńskie prawo będzie zawsze po ich stronie. Napadną cię, obronisz się, uszkodzisz któregoś i pójdziesz siedzieć.

PS:
Z cyganami nie możemy sobie poradzić, a co dopiero z ciapatymi, którzy są o wiele bardziej agresywni i lepiej zorganizowani.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie