18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
lokalnywatażka 2015-11-14, 0:38 1
rai87 napisał/a:

Czy ja mogę się dowiedzieć dlaczego mój post, a mianowicie "Mogę się mylić, ale to chyba jest węgierski GEPARD" został usunięty skoro nazwa tej broni w oryginale jest pisana wielkimi literami!!?? A nawet jeżeli nie to czy to kurwa jest nadużywanie capsa?! Czy kogoś tu pojebało?

ps. pisałem z shiftem i w chuj się namęczyłem, bo trzymanie tego i wciśnięcie 6 liter doprowadziło mnie do łez


od kiedy przy niektórych nickach sypnęły się ostatnio ~tyldy, to tu się niewesoło zrobiło.
Napiszesz chłopie słówko capsem,bądź o zgrozo literki X i D razem i już odstrzał.
W dupach się poprzewracało, sadolowe ORMO, psia mać.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-14, 0:51 2
antyvlad napisał/a:



Każdy temat dobry, żeby jechać na kozojebców



cos w tym jest
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-11-14, 2:31
Jak to co ma ten filmik do kozojebców? Strzelają nie? Kozojebcy strzelają i modlą się allacha = islamiści. Więc jebać islam i islamistów. Prawda? Logiczne.
Dalej nie kminisz? Bo strzelają kozojebcy do ludzi, więc ich jebać. A kozojebcy bardzo, ale to kurwa bardzo nie lubią jak się ich odbyty penetruje.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-14, 12:51
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Jak to co ma ten filmik do kozojebców? Strzelają nie? Kozojebcy strzelają i modlą się allacha = islamiści. Więc jebać islam i islamistów. Prawda? Logiczne.
Dalej nie kminisz? Bo strzelają kozojebcy do ludzi, więc ich jebać. A kozojebcy bardzo, ale to kurwa bardzo nie lubią jak się ich odbyty penetruje.



w ktorej sekundzie modla sie do allaha?

dalej nie kminisz? debilu tu kozojebcy wybijaja kozojebcow wybijanie kozojebcow zawsze na propsie, czyz nie?
Zgłoś