18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-30, 9:02
Do szałasu z patyków i kartonu można wejść przez sufit
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-03-30, 9:07 1
Mało opłacalny to skok
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-03-30, 10:48 1
Osobiście uważam, że kradzież z wlamaniem nie powinna podlegać karze śmierci, ale

Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-03-30, 11:44 3
Nic z tego nie wynika że włamywacz leży przez 1:45min filmu
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-30, 12:18 1
Manolito666 napisał/a:

Osobiście uważam,



A przez pełnomocnika nie?
Jak?
  

Veni_Vidi napisał/a:

Do szałasu z patyków i kartonu można wejść przez sufit



W większości tzw. galerii można tak wejść, ba, nawet w zwykłych budynkach. Idea podwieszanych sufitów z ukrytą tam armaturą wręcz zachęcają do skorzystania.
Tyle że ten to Murzyn - nawet kraść mu się nie chciało, od razu poszedł spać.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-03-30, 13:14 1
Jak nie popłaca? Jednego smolucha mniej, to bilans na plus jest.
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2024-03-30, 13:15 3
pokój w którym odtwarzają to nagranie wygląda jak filmowa wizja przyszłości z lat 80tych trochę
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-03-30, 13:36 1
Nic z tego nie wynika że włamywacz leży przez 1:45min filmu
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-30, 15:23
To ten gość wykupił wszystkie "neonówki" w Indiach, dlatego ludzie tam tak od prądu giną.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-03-30, 17:32 2
Za zdechłego złodziejskiego śmiecia zawsze piwo. Każdy złodziej powinien leżeć zajebany w jakimś zbiorowym rowie
Zgłoś
Avatar
mp0011 2024-03-30, 18:42 3
Widać już w 0:18 że coś poszło mocno nie według planu. Przykurcze nóg jakby się poddusił, albo uszkodził kręgosłup jeszcze zanim spadł...
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-03-30, 19:07
ProVVe napisał/a:

Za zdechłego złodziejskiego śmiecia zawsze piwo. Każdy złodziej powinien leżeć zajebany w jakimś zbiorowym rowie



Żeby ciebie kiedyś nie zajebali pomawiając o kradzież cwaniaczku zza klawiatury.

mp0011 napisał/a:

Widać już w 0:18 że coś poszło mocno nie według planu. Przykurcze nóg jakby się poddusił, albo uszkodził kręgosłup jeszcze zanim spadł...



Racja. Może kable lub liną go poddusily. On spadł już nieprzytomny.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-30, 19:29
Prawdziwe zombie...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-03-30, 19:45 5
AlbertoNihilo napisał/a:

Żeby ciebie kiedyś nie zaj***li pomawiając o kradzież cwaniaczku zza klawiatury.
Racja. Może kable lub liną go poddusily. On spadł już nieprzytomny.



Cwaniaczkiem może jestes ty pajacu... Przez takich jak ty jestem za kontami imiennymi z adresem zamieszkania, a pomówienie? Czy Ty jesteś uposledzony do końca? Bambus spada jak kokos z palmy, a ty byś mu pewnie opierdolił czarna pałe. Kradniesz dzieciaku? Czy stary był złodziejem i fachu nauczył, żeby przed "robota" ćwiartkę strzelić i tłumaczyć się pijaństwem? Ostatnia możliwość to opcja, że jesteś glupi jak but i dla ciebie normalna rzeczą jest jak ktoś chodzi po dachu po nocy. Wez podciągnij pory na dupe i idz do jakieś roboty... Pomachasz młotem nabierzesz szacunku do własności. Często takie pierdolenie jest ze strony osób co gowno musieli robić. Łgaja, że brak czasu, że rodzina... Ja mam czas na pracę, dbanie o sprawność, rozrywkę. Mierzi mnie każde kradnące gowno bo nie różni się niczym od bambusa z filmu. Obys kiedyś miał ojebana chatęrodzicow (bo pewnie nadal na garnuszku siedzisz w piwnicy) do zera. Ostatniego takiego zlodzijaszka złapałem "wyjaśnilem", że źle zrobil to na drugi dzień dzieciaka skuterkiem podesłał z wyrównaniem strat bo miał pełne pory przed druga "rozmowa". Jeśli Cie interesuje to ciężka rozmowę miał za kombinerki i śrubokręt... Kiedys moze przesadze i pojde za bzdet siedziec, ale kurwa w imie zasad nie odpuszcze skurwysynowi. Złodziej powinien mieć przynajmniej ucinane łapy przy samej dupie i 0 pomocy społecznej... Kradniesz zdychasz. Aaaa jak ci zal to zaadoptuj paru biedaczków z więzienia co "podobno" kradli, ale mowia ze sa niewinni. Nie zrobisz tego bo tylko pierdolisz głupoty swoje
Zgłoś