18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rudyjestspoko 2019-07-12, 15:43 1
kolosasz napisał/a:

skurol kolory nieprzypadkuwy.
cieszę się, że żyję w zacofanym katolickim kraju



A wolał byś życ w tolerancyjnej i "postępowej" Francji?
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2019-07-12, 16:35 1
Wiewór napisał/a:


Nie ukrodłem ino se wzionlem bo lerzało



Wypaliło mi oczy. Ale merytorycznie masz rację, tak jest mentalność złodziejskiej patologii. "sami się prosili o zajebanie tego" lub " zgubił to ma problem. Znalazłem to nie ukradlem, chyba tylko głupi oddaje znalezioną zgubę" itp
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-07-12, 17:02 1
hahahaahah co za biały czarnuch.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2019-07-12, 17:06
typowe dla kuriera. nie zamyka samochodu bo za 3min wróci. dobrze tak idiocie (kurierowi), a drugiemu idiocie (złodziejowi) obie łapy powinny uschnąć. ale najpierw w ten ujebany paluch mogłyby mu robale wejść, żeby bardziej bolało
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2019-07-12, 17:16 1
No kurwa wcale nie widać, że DHL...
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2019-07-12, 17:21
@up na pace nie wiadomo co było napisane, ale na drzwiach na pewno DHL...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-12, 20:13
kolosasz napisał/a:

skurol kolory nieprzypadkuwy.
cieszę się, że żyję w zacofanym katolickim kraju



wypierdalaj do izraela, jak ci się nie podaba ułomku
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-07-12, 20:17
jak by był sam to by został złapany na gorącym , chyba że by se rękę odgryzł
Zgłoś
Avatar
sweden0909 2019-07-12, 22:42
Respektuj napisał/a:

W tym kraju nawet głupoty potrafią jiz kraść. .. masakra jakaś się dzieje. Ludziom nie chce się nawet pracować woli kraść jakies pierdoly. Kara powinna być sroga za to. I tak pożytku kraj ani nikt z takiego gościa nie ma. W sumie co tu gadać o pracy jak kraj Cie okrada z twoich własnych ciężko zarobionych pieniędzy oni 1 powinni otrzymac kare za to wszystko bo to wszystko prowadzi do rozsypu.



jak dobrze będą płacić za prace to nikt nie będzie kradł.jakoś w niemcach nikt nie kradnie, przypadek nie sądze
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-13, 10:11
sweden0909 napisał/a:

jak dobrze będą płacić za prace to nikt nie będzie kradł.jakoś w niemcach nikt nie kradnie, przypadek nie sądze



Też tak myślał ale to tak nie działa. Nie w Polsce. U mnie w robocie w sezonie jak jest praca to fiziole zarabiają nawet po 8k na rękę miesięcznie. Myślisz że przestają kraść? Dalej kradną wszystko łącznie z mydłem i papierem z kibla.
Polak to złodziej i tak już zostanie pan Jezus w bibli ma to napisane.
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-07-13, 15:45
W pracy jak jeżdżę też nie zamykam auta. Ba! Zostawiam otwarte okna (w lato wszystkie są pootwierane).
Inni kierowcy też się dziwią, nie dowierzają, wręcz sapią co ja odpierdalam, czemu okna pootwierane i auto nie zamknięte?
I dumają okrutnie nad moim postępowaniem stojąc na parkingu gdzie co trzecie auto to otwarte cabrio z odsłoniętym szyberdachem
Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2019-07-15, 12:11
Loaloa napisał/a:

Sport narodowy polaczków.





Zgłoś