18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kradzież telefonu
sixaxis • 2016-03-02, 15:53
Genialny pomysł żeby kogoś obrabować, podchodzicie i mówicie, że wam padł telefon a musicie pilnie zadzwonić, ktoś wam pożycza swój, odchodzicie z nim, jak jesteście wstanie uciec to spoko ale jak was złapie to mówicie, że kręcicie film na youtube i wszyscy się śmieją. JA to pierd%$@ i nikomu nie daje telefonu
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-03-03, 18:18
booolooo napisał/a:

Dawać jakiś prank, gdzie srankster dostaje po mordzie. Nigdy nie miałem okazji trafić na taki


Wiesz, że takich jest pełno? Wystarczy na YT wpisać - Prank Gone Wrong. Tylko jest pytanie - czy tamte "wpierdole" są reżyserowane, czy też nie?
Zgłoś
Avatar
ribZ 2016-03-03, 18:24 5
Obejrzałem sytuację nr. 1 z tego filmiku, pomijając że chuj mnie spalił, stwierdzić muszę że po jakiś 15 sekundach wyjebał bym pajacowi taką tube że jedyne co by mógł to codziennie rano robić sobie sranka przy lustrze, ciesząc się nowymi wentylatorami w paszczy. Nienawidzę takich cwaniaków.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2016-03-03, 18:37 3
ribZ napisał/a:

Obejrzałem sytuację nr. 1 z tego filmiku, pomijając że chuj mnie spalił, stwierdzić muszę że po jakiś 15 sekundach wyjebał bym pajacowi taką tube że jedyne co by mógł to codziennie rano robić sobie sranka przy lustrze, ciesząc się nowymi wentylatorami w paszczy. Nienawidzę takich cwaniaków.



Nie oszukuj się. Po pokazaniu kamery zacieszył byś paszcze i zbil z nim pione.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2016-03-03, 19:15
bloodwar napisał/a:

W sumie w dzisiejszych czasach prawie każdy telefon to smartfon i da się go GPSem namierzyć, ewentualnie podajesz numer seryjny operatorowi i robi z niego zdalnie cegłę więc po co kraść?



IMEI możesz zmienić w praktycznie każdym telefonie. Kwestia wiedzy i umiejętności (niekiedy sprzętu). Co prawda nie będzie zgadzał się wtedy z naklejką i kumaty policjant przy jakiejś kontroli się kapnie, ale jak na lewo i prawo afiszował się nie będziesz, to śmiało możesz korzystać. Ewentualnie zawsze możesz kupić taki sam z ubitą płytą i zamienić naklejkę mając telefon za ułamek ceny. Po za tym jak ktoś wyjmie z fona baterie i wgra nowy soft, to zapomnij o namierzeniu po GPS.
Zgłoś
Avatar
ssaved 2016-03-03, 19:55
chujowe jak wszystkie pranki
Zgłoś
Avatar
plu5 2016-03-03, 20:01 1
IOI napisał/a:



co ty pierdolisz? obudz sie dziecko.
jesli nadal uwazasz ze tak jest na prawde, to sprobuj zablokowac jakikolwiek aprat po imei u operatora.



wpisz w g: "blokowanie skradzionego telefonu" i przekonaj się, kto tu bardziej pierdoli ;]

inną kwestią jest to, że zablokowanie IMEI w danym tel, znacznie zmniejsza szanse na jego odzyskanie...
Zgłoś
Avatar
Mockba 2016-03-03, 20:06 1
@GranatPL predzej czy pozniej cie capna, juz sie nasluchalem o specjalsitach, ktorzy zmieniali imei i nie wyszlo im to na dobre.

A co do kradziezy telefonow w obecnych czasach, jakim to trzeba byc chujowym czlowiekiem, zeby krasc telefon. Abonamenty to grosze, dobry telefon dostajesz za 1zł, operatorzy ci w dupe wlaza zebys tylko wzial. Chuje muje gratisy, teraz w pleju dorzucaja OKULUSA VR. Ale nie, lepiej zajebac, a potem kombinowac co dalej
Zgłoś
Avatar
Karol9407 2016-03-03, 20:45
Z tym blokowaniem nie jest tak kolorowo, kolega najebał się na imprezie, został okradziony z portfela i telefonu, poszedł na policję żeby zgłosić kradzież z pudełkiem, paragonem, imeiem itp. , a tam szanowny pan "milicjant" mając wszystko w dupie, zaczął pytać jakie ma dowody ze mu ukradli,zaczął wyskakiwać z paragrafami, że jak zgłosi kradzież, a telefon został zgubiony to wytoczą mu sprawę za składanie fałszywych zeznań...
Zgłoś
Avatar
zulpl 2016-03-03, 21:23 2
Ciekawe ile skroili telefonow podczas krecenia .

Swoja droga instyynkt samozachowawczy zanika.

Ja w Radomiu na dworcu jak uslyszalem " ej kolego " to odrazu spierdalalem .
Zgłoś