18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
~REsadER 2023-12-05, 13:44
maseczka ocaliła kolejne życie
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-12-05, 14:59 4
Można fajnie na ryj poleciec? Można!!!!
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-12-05, 17:07
W tej maseczce przynajmniej zębów nie pogubi.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2023-12-05, 19:17 2
Mógł jeszcze szybciej po tym chodniku zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-12-05, 19:37
Co za leb. Wokol pelno miejsca a on i tak sie wpierdolil

Na szczescie byla kamera
Zgłoś
Avatar
jebacruskiescierwo 2023-12-05, 20:21 1
Nawet kratki nie lubią tych chujków. Nawet trochę zazdroszczę bo taka kratka może odjebać taki numer bez żadnych konsekwencji, dla siebie oczywiście.
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2023-12-06, 10:01
Kurwa mać. Latem myślałem o jakimś skuterze 125cc albo innym motorku. Miekszam w mieście, mam działkę nad jeziorem. Samochód prawie cały czas stoi w garażu - jadę nim na ów działkę albo jak jakąś ciotke do lekarza trzeba zawieźć bo przecież nie ma czegoś takiego jak tasksówka ale chuj z tym. Wybrałem model, byłem nawet na jeździe testowej na podobnej maszynie, wszystko pięknie fajnie, ale kurwa mać... po obejrzeniu tylu filmików jak te skutorowe pizdy traca życie albo zdrowie, nie zawsze ze swojej pierdolonej winy to odechciewa mi się smigania po mieście do pracy albo dalszego wypadku na działkę tym gównem. Wiem, że wiekszość wypadków jest z jakiejś Indii, Brazylii czy innego Pakistanu ale ta kratka wygląda jak nasza... i jest w takim samym chujowym stanie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-12-06, 19:22 1
mega_lis napisał/a:

. Wiem, że wiekszość wypadków jest z jakiejś Indii, Brazylii czy innego Pakistanu ale ta kratka wygląda jak nasza... i jest w takim samym chujowym stanie.



Ostatnio w jednym z centrów handlowych w Warszawie taka kratka wkręciła się w tryby jakieś bogatej widlarki i rozjebała jej całe nadkole w Mercedesie GLK.
Raz na własne oczy widziałem jak gość na szosówce jechał ścieżką, na której ktoś zamontował kratkę odpływową z przęsłami równolegle do ścieżki, w dodatku między tymi przęsłami były dość spore przerwy. Typ zaparkował w tej kratce jak w stojaku na rowery jednocześnie waląc takiego orła, że przez chwilę myślałem, że się zabił. Miał wypchany plecak i to go uratowało
Zgłoś