18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Kreatywność
contowsky • 2014-09-06, 12:49
Kobiety są mniej kreatywne niż mężczyźni. To całkowicie naturalne, po prostu nigdy nie musiały zmagać się z oddaniem moczu podczas erekcji.

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-09-06, 12:51 1
Dobre rzeczy wrzucasz Jak masz teraz wenę, to wrzucaj chłopie, wrzucaj!

______________

Kustosz pan przyjechał, no nawet taki, taki niby to malutki mężczyzna, tutaj dookoła taki, taki, taki, taki moher miał fantastyczny, w takie pukle ujęte troszeczkę, tak na plecki zachodziło...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-09-06, 14:11 4
Jak ci staje to sikasz? Zgłoś się chłopie do urologa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-06, 14:41 93
@up
Jak nie masz porannego drąga to zgłoś się do kliniki i poproś o przerobienie na kobietę. Będziesz śmigał z Grodzką i Rafalalą po salonach.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-09-06, 16:32 38
Smutas, mówiłem Ci już żebyś odpuścił, bo Twoje riposty są poniżej poziomu miejsca pracy Tadeusza Norka

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
robcio26 2014-09-06, 17:50 5
jak się dużo wali to częstotliwość porannego drąga się zmniejsza zaś jak ma się długą przerwę to prawdopodobieństwo pojawienia się drąga wzrasta. Może chłop po prostu za dużo wali dlatego nie ma porannego drąga
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-09-07, 12:30 1
skoro musicie biec sie wylać, i nie mozecie poczekać aż wam drągal opadnie to w tym przypadku musicie sie zgłosić bardzo pilnie do urologa

______________



,,Po­lacy są samą od­wagą. Są straszni!''
Dorothy Thompson
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-09-07, 13:08
Ten kawał pasuje do Sadistica jak seksapil do Grodzkiej.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-09-07, 13:58
robcio26 napisał/a:

jak się dużo wali to częstotliwość porannego drąga się zmniejsza zaś jak ma się długą przerwę to prawdopodobieństwo pojawienia się drąga wzrasta. Może chłop po prostu za dużo wali dlatego nie ma porannego drąga



Co to ma do rzeczy? Poranne wzwody wiążą się głównie z tym, że po nocy jak się człowiek przebudza, to zaczyna mu szybciej bić serce (we śnie tętno trochę spada), rośnie ciśnienie krwi, a przy okazji jest tam jeszcze jakaś historia z azotem. Jeśli codziennie komuś rano stoi na baczność, to znaczy tyle że ma zdrowe serce
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2014-09-07, 15:03 4
ja na porannego drąga mam jeden niezawodny sposób żeby nie oblać wszystkiego wokół kibla. Zamiast do kibla idę na taras i szczam przez barierki. Sąsiad z dołu coś się ciągle żali że rabatki usychają ale tłumaczę mu że pewnie nie doszły do siebie od zeszłozimowejbg soli pośniegowej...
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2014-09-07, 15:19
Od siebie dodam tylko, że wyłącznie twardziele pierdzą przy sikaniu.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-09-07, 15:26 3
Ja tam wolę poświęcić honor i na te kilka(naście/dziesiąt) sekund usiąść jak baba, niż później wycierać wszystko wokół.
Zgłoś
Avatar
Kozar 2014-09-07, 15:54
@contowsky internetowy archeolog, film ma więcej lat niż 99% "sadoli"
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-09-07, 16:42
RavenRR napisał/a:

Ja tam wolę poświęcić honor i na te kilka(naście/dziesiąt) sekund usiąść jak baba, niż później wycierać wszystko wokół.



Jaki honor? Jaki sens ma sikanie na stojąco we własnej łazience, która jest czysta.
Zgłoś
Avatar
Krawiec87 2014-09-07, 17:53 4
Insaner napisał/a:



Jaki honor? Jaki sens ma sikanie na stojąco we własnej łazience, która jest czysta.



Ty tak na poważnie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie