18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 10:35 4
@siriuz przekazał stery pijanemu @dżonyłojlker . Rozdwojenie jaźni bywa niebezpieczne gdy nie jest leczone.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 11:49 1
baronturbina napisał/a:

@ przekazał stery pijanemu @ . Rozdwojenie jaźni bywa niebezpieczne gdy nie jest leczone.



Zaraziłeś się od justynki69?

A nie, dobra, zapomniałem...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 13:49 1
dżonyłojlker napisał/a:

Zaraziłeś się od justynki69?
A nie, dobra, zapomniałem...


Białostocki pijaku. Weź się opanuj i nie pij więcej.
Zgłoś
Avatar
jimkazuya 2024-08-10, 14:01 1
Latarnia wskazała mu drogę.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-10, 15:09 1
już się bałem, że przyjebie poza kadrem
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-10, 17:33 2
baronturbina napisał/a:

Białostocki pijaku. Weź się opanuj i nie pij więcej.


To nie Białystok — ale blisko!

Zaś czy ja dobrzę patrzę — że na pojeździe w lewym dolnym rogu pisze "Gruzotaxi"? Co to za zwierz?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 23:53 1
majeńka napisał/a:

Zaś czy ja dobrzę patrzę



Po polsku to będzie: "Czy ja dobrze widzę?"

majeńka napisał/a:

że na pojeździe w lewym dolnym rogu pisze "Gruzotaxi"? Co to za zwierz?



Wiem, że kiedyś uczono w szkołach też kacapskiego, więc to nie powód do szydzenia z kogoś, ale... trochę za dużo tych przypadków, justynko.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-11, 22:54 1
dżonyłojlker napisał/a:

Wiem, że kiedyś uczono w szkołach też kacapskiego, więc to nie powód do szydzenia z kogoś, ale... trochę za dużo tych przypadków, justynko.


Że co, że potrafię z trudem wasze bukwy odcyfrować?

To był przedmiot obowiązkowy za moich czasów. Nie pamiętam czy mój rocznik miał to jeszcze dla wszystkich, czy tylko w szkołach gdzie nie znaleziono innego nauczyciela — ale mnie to nieszczęście spotkało.

Zaś z samego języka prawie nic nie pamiętam. W tym przypadku też źle mi się wydawało, zmyliło mnie polskie znaczenie tego słowa jak i skojarzenie z cyganami. Ale właśnie w słowniku sprawdziłam: to po prostu "ładunek", czyli nic śmiesznego. Chyba żeby był "gruz 200" czyli stan właściwy waszych dzielnych wojaków.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-11, 23:03 1
majeńka napisał/a:

Że co, że potrafię z trudem wasze bukwy odcyfrować?
To był przedmiot obowiązkowy za moich czasów. Nie pamiętam czy mój rocznik miał to jeszcze dla wszystkich, czy tylko w szkołach gdzie nie znaleziono innego nauczyciela — ale mnie to nieszczęście spotkało.
Zaś z samego języka prawie nic nie pamiętam. W tym przypadku też źle mi się wydawało, zmyliło mnie polskie znaczenie tego słowa jak i skojarzenie z cyganami. Ale właśnie w słowniku sprawdziłam: to po prostu "ładunek", czyli nic śmiesznego. Chyba żeby był "gruz 200" czyli stan właściwy waszych dzielnych wojaków.



Żebyś ty po polsku umiała tyle co po kacapsku, to by było dobrze Robisz tyle dziwnych błędów, których nie popełniłby żaden Polak, i jeszcze mi coś pierdolisz o "waszych", a, wybacz, zapomniałem, że jestem kacapem zboczeńcem siriusem
Zgłoś