18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Purgen 2013-05-17, 19:12
0:28 zapiszczała jakby jej kutacha znienacka w dupę wbił
Zgłoś
Avatar
Panoramiks 2013-05-17, 20:45
Podobnie jak paru kolegów przede mną miałem zabiegi u osoby która nastawia kręgosłupy etc... wynik jest taki: skolioza wyleczona, migrena przestała mnie nękać.
Kiedy wywaliłem się na lodzie i poszedłem z tym to szpitala, to kazali mi tylko smarować fastumami i innymi maściami oraz nosić temblak.
Ta sama osoba od kręgosłupów spojrzała na zdjęcie i stwierdziła łapsko jest zwichnięte. Pobolało pochrupało i nagle ręką (mimo że jeszcze z bólem - wiadomo, torebka stawowa naruszona) mogłem normalnie poruszać.
Podobnie miałem z paluchem (ten wielki palec u nogi) - ortopeda stwierdził "martwicę jałową" czy coś takiego - wcześniej wymieniony Pan zapytał tylko w co kopnąłem, po czym nastawił mi palec i o dziwo od tamtej pory nie muszę kuleć...

Takie zabiegi są dobre i skuteczne, niemniej trzeba też wiedzieć do kogo z tym iść... i mam na myśli osoby które stale rozwijają swoją wiedzę w tym zakresie o odbywają odpowiednie kursy a nie filipińczyków którzy na 2 dni rozstawiają swój kontener po czym znikają i nikt o nich nigdy nie usłyszy...
Zgłoś
Avatar
Kwiatmajster 2013-05-20, 9:40
W stolicy jest taki gościu. Typ jest niesamowity, powygina na wszystkie strony ale - to działa. miałem mega problem z kręgosłupem po wypadku na nartach, lekarze stwierdzili, że tak musi już być i w zasadzie nie pomoże mi nic itp. dopiero ów akupresurzysta zrobił mi z kręgosłupa wielką schizmę i jest jak przed pamiętnym wyjazdem;) na filmiku wygląda sadystycznie:D ale to działa.
Zgłoś
Avatar
dexter1 2014-04-30, 13:48
Wie ktoś może gdzie w Kielcach znajdę wyspecjalizowanego kręgarza? W zeszłym roku miałem jebitny wypadek na rowerze i od tamtej pory migreny i nakurwianie pleców jakby mi kto z kija golfowego zajebał
Zgłoś