18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
flejtuch 2023-10-03, 20:21 2
Może to sebuś z autostrady a1
Zgłoś
Avatar
LordBolonko 2023-10-03, 22:59 20
Późno się chłopina zorientował że trzeba hamować. Wyobraźnia i umiejętność przewidywania, dobra "rzecz".
Zgłoś
Avatar
Rick83 2023-10-03, 23:04 3
Typowy polski Janusz, hamuje gdy już 3 osoba dogasa. Polaczki cebulaczki, nie jestem ukraincem ani polakiem i śmieje sie z kraju ktorym rządzi stary kurdupel 1,40m w trampkach. Banda debili dała du.. za 500, i da znowu.
Zgłoś
Avatar
Staszec 2023-10-04, 0:23 5
Rick83 napisał/a:

Typowy polski Janusz, hamuje gdy już 3 osoba dogasa. Polaczki cebulaczki, nie jestem ukraincem ani polakiem i śmieje sie z kraju ktorym rządzi stary kurdupel 1,40m w trampkach. Banda debili dała du.. za 500, i da znowu.


To kim ty jesteś? Pochwal się tutaj wszystkim
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-04, 1:11
To jest Murzyn. Gdzieś ty się nie mył...? Chodź tutaj
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-10-04, 3:09 6
Staszec napisał/a:

To kim ty jesteś? Pochwal się tutaj wszystkim



To wielki wygrany w loterii życia, który wyjechał z kraju bo nie potrafił sobie poradzić jak normalny człowiek. Jebie on teraz na hansa za 2.200 ojro.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-10-04, 6:06 2
Wyzimlak napisał/a:

To wielki wygrany w loterii życia, który wyjechał z kraju bo nie potrafił sobie poradzić jak normalny człowiek. Jebie on teraz na hansa za 2.200 ojro.



Wyjechał z kraju bo ma mozg i nie bedzie pracował za marne grosze dla Januszów biznesu . Do tego nie bedzie wspierał jakiś jebanych rządów czy to PO czy PIS . A najlepszy jest ból dupy ze ktos zarabia naprawde dobre pieniadze . Ja zarabiam np wiecej jak ten pedał prezydent polusowa duda a kopie jedynie doły .

Zgłoś
Avatar
tsugamib0326 2023-10-04, 8:29 3
PutinToSmiec napisał/a:

Wyjechał z kraju bo ma mozg i nie bedzie pracował za marne grosze dla Januszów biznesu . Do tego nie bedzie wspierał jakiś j***nych rządów czy to PO czy PIS . A najlepszy jest ból dupy ze ktos zarabia naprawde dobre pieniadze . Ja zarabiam np wiecej jak ten pedał prezydent polusowa duda a kopie jedynie doły .



To wykop jeden extra dla siebie
Zgłoś
Avatar
turor 2023-10-04, 14:15 1
PutinToSmiec napisał/a:

Wyjechał z kraju bo ma mozg i nie bedzie pracował za marne grosze dla Januszów biznesu . Do tego nie bedzie wspierał jakiś jebanych rządów czy to PO czy PIS . A najlepszy jest ból dupy ze ktos zarabia naprawde dobre pieniadze . Ja zarabiam np wiecej jak ten pedał prezydent polusowa duda a kopie jedynie doły .



Dentystę w kraju już umówiłeś? A Dżejsiczka fryzjerkę i manikiurzystkę, żeby bilet się zwrócił ?
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-10-04, 17:20
Mam nadzieję, że w białym wszyscy zginęli.
Zgłoś