18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12




Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dziwko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-09-16, 22:21 1
Rychu peja z zawodu i zamiłowanie Pener (sam tak o sobie śpiewa) reprezentuje biedę... ale umysłową.
Taki Waszka G, czy Lech Roch Pawlak to są chociaż śmieszni, a ten cały peja pener, to... ciężko słowami znanymi ludzkość określić słowami tak niski i żenujący stan... on to joli rutowicz może buty czyścić...
Zgłoś
Avatar
M................5 2009-09-16, 22:22 12
Tak jak to sobie oglądam na stop klatkach to doszedłem do wniosku że tam była ochrona (karki pod sceną, i później ci co go zgarniają) tylko jakoś nie chciała splamić się pomocą hejtera (czy coś takiego?), no chyba że była to ochrona Peji...

Przeczytałem też temat o JP na 100% (jem pomidor na 100%) i myślę że to jest naturalny bieg rzeczy, bo pomyślcie

Wcześniej były punki, z ideologią, muzyką, ci którzy mieszkali po śmietnikach i pierdolili system

Teraz mamy białych murzynów na 100%, z ... , śpiewaniem na 20% i mówieniem na 80%, ci którzy po koncercie wracając do domu, włączają komputer z najnowszym kor pieńć duo, wrzucają na NK zdjęcia swojej bogatej duszy (tak bogatej że aż potrzebują koszulkuw i bluzuw a czasem nawet spodniuf z napisami żeby ją wyrazić), myją ząbki, kładą się spać i myślą o tym jak to jebią policje, wspierają biedę, i szanują ludzi ulicy, a także o tym jak to fajnie będzie się jutro chodziło z tatą po złotych tarasach w poszukiwaniu nowych butów NIKE które będą mogły w pełni oddać bunt osobnika.

Parafrazując mądrość Konfucjusza "Dawniej ludzie wierzyli w coś dla samych siebie, dziś robią to na pokaz."
Zgłoś
Avatar
Cnx 2009-09-16, 23:53 2
Do GorillazxD : Kolego sympatyczny sądząc po nicku jesteś wiek gimnazjalny więc nie komentuj spraw o których nie masz pojęcia. Wiesz co bym zrobił jakbym leżał w szpitalu po wpierdolu nic, bo juz raz byłem na szyciu łba po zadymie w barze - a do zadymy nic nie miałem poprostu przypadkowo się znalazłem. Psy ( nic do nic nie mam ale tak lubie napisać Polaczku - z dużej litery kolego ) w szpitalu były i zwyczajnie powiedziałem, że nie wiem kto mnie jebnął (chociaż wiedziałem) i sobie pojechali. Nie wiesz jak jest wieczorami na miescie a pierdolisz. Sam napisałeś, że kolezka wyjebał mu z palcem, po jaki ch... ??? Prowokował to dostał a że od zjebów pod sceną ( na marginesie pewnie jego roczniki ) to juz jego problem. I nie ma tu związku czy to na rapie czy chuj wie innym, wszedzie tak samo mozesz dostac w ryj jak się rzucasz. A co do gówna na ulicy :
Wystarczy za bardzo nie śmierdzieć to i gówno sie nie dojebie, pzdr - pożyjesz to zobaczysz.
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2009-09-17, 0:31 1
I DOBRZE!!!! ... niech się powybijają hiphopowe gówna.
przynajmniej zwiększy się średnia ajkjó w kraju. Co za syf...
Zgłoś
Avatar
f................d 2009-09-17, 8:02
założę się, że z nich wszystkich przejebani terroryści z poprawnie politycznych rodzin i dobrych domów
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2009-09-17, 8:33 1
raphael napisał/a:

bez względu na to czy bardziej peja zawinił czy durnie z tłumu takie zachowanie nie świadczy dobrze o hip hopowym srodowisku... of korz to byl pojedynczy przypadek ale jednak... niech ktoś mi powie ze to metal skłania ludzi do przemocy...


Kurwa wcale. A Black to typowo chrześcijańsko-pacyfistyczno-tolerancyjna muzyka kurwa. To samo w sumie można powiedzieć o Thrash i Death.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2009-09-17, 9:02
Gamba napisał/a:




peja artystą, o stary... ale dojebałeś... jak on nawet raperem porządnym nie jest burak jebany a co tu dopiero o artyźmie nam dywagować... artysta...



i w tym oto momencie cala sprawa peji staje sie jasna... nie powinnismy dywagowac o artyzmie lecz o jego autyzmie
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2009-09-17, 11:37
kwadratowy ten peja, muzyke ma/miał swietna ale to zachowanie pokazalo jego samego jako 15 latka....
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-17, 12:51
Cnx napisał/a:

Psy ( nic do nic nie mam ale tak lubie napisać Polaczku - z dużej litery kolego ) w szpitalu były i zwyczajnie powiedziałem, że nie wiem kto mnie jebnął (chociaż wiedziałem) i sobie pojechali. Nie wiesz jak jest wieczorami na miescie a pierdolisz.



Mieli czytac w myslach, czy Ci wpierdolic, zeby wyciagnac od Ciebie ta informacje? To takie dziwne, ze sobie pojechali? Oczywiscie, nie wie, jak jest wieczorami na miescie, siedzi caly czas w domu w domu, w klatce, a jedzenie dostaje przez kratki
Aha - dziewczyny tez nazywasz kurwami i dziwkami, mimo, ze nic do nich nie masz, ale lubisz tak pisac?

cypis napisał/a:


Kurwa wcale. A Black to typowo chrześcijańsko-pacyfistyczno-tolerancyjna muzyka kurwa. To samo w sumie można powiedzieć o Thrash i Death.



Ale metale nie rzucaja sie tak po chuj, dla zabawy. I jak sie bija, to pod scena, w moshu. Zdecydowanie wydaje mi sie to mniej zalosne od dziesieciu 15latkow rzucajacych sie na jednego rowiesnika.
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2009-09-17, 15:41
Jak już walka to honorowa, a nie kupą na jednego.. plebs
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-09-17, 20:38
Żal... Zwierzęta mądrzejsze od tych drecholi...
Zgłoś
Avatar
DZaK 2009-09-18, 2:44
taki to już rap, głąby "śpiewają" i głąby słuchają
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-18, 2:49
Po chuj prowokował? Po chuj tam poszedł i stał z paluchem? Nudziło mu sie w domu? Wpierdol pachem parcianym WP codzien i moze sie bachor nauczy. Peji sie nie dziwie ze mu nerwy puscily, kto zna ten wie ze jest porywczy (i wie co przeszedl w zyciu, a kto mieszkal w rejonach jezyc ten tez wie jaka tam patologia). Chociaz przesadzil ostro z tym, nie powiem. Mogl go złachać w jakis zabawny sposob i moze bachor by sie zamknal w sobie i poszedl plakac do mamusi. Trudno, takie zycie, Peja sie wkurwil i skonczylo sie jak skonczylo. Widze czasem bachorow z rodziny JP to mam ochote zabijac, Policji nienawidzi a jak sie cos mu stanie to kurwa zapierdala do nich z bekiem az sie kurzy i piasek w szklo przemienia... No kurwa, gdzie ja sie urodzilem :C Brac takich, wysylac do Afganu i niech robia za zywe tarcze na rosomakach i chuj... Bleh!

A co do dresu - Dres fajny jest <tralala> (tak chodze w dresie, bo lubie sportowe ubrania na luzie, normalnie tez sie ubieram)

Ave!
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-09-18, 3:55 1
@Up, to zes wniosl do tematu, nie powiem. Poza kolejna porcja
Cytat:

Wpierdol pachem parcianym WP codzien i moze sie bachor nauczy

, czyli bledow chuj wie, juz jakich, bo nie wiem, czy to ort, czy kij wie co. Przez trzy strony ludzie pisza takie pierdoly. Koles dostal wpierdol? Fajnie. Sie gowniarz nauczy. Temu zjebowi peji/pei, chuj wie, jak pisze sie imie tego patalacha, cos zrobia? nie. bo i po co/na jakiej podstawie. Zrobi laske prokuratorowi, jak zwykle i po sprawie. Wychowal sie w patologi? Stary, 70% tego kraju wychowalo sie w patoligi, wiec takie pierdolenie to sobie mozesz o kant dupy rozbic. Co do tego, ze mogl zjebac gowniarza w lajtowy sposob - mogl, nie zrobi, pojechal na tania publike, jebaniec, wiec czego tu dysputowac. Peja frajer, gowniarz, ktory mu tam rzekomo palucha pokazal - sam sobie winien, banda zmanipulowanych debili, ktora mu pysk obila - tez frajerzy. Wszyscy siebie warci.
Idzta ludzie na piwo przy normalnej muzyce i dajcie sobie siana.
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-18, 10:18
szysza napisał/a:

Poza kolejna porcja , czyli bledow chuj wie, juz jakich, bo nie wiem, czy to ort, czy kij wie co. Przez trzy strony ludzie pisza takie pierdoly.



Jesli dopierdalasz sie do moich bledow i kurwa nie rozumiesz prostych slow uzywanych w gwarze poznanskiej, to juz Twoj problem.
A tak na dodatek, koncert byl 12 wrzesnia (czy jakos tak), a 17 wrzesnia miala promocja jego plyta, 16 zaczeli pierdolic o tym w tv. Jaki wniosek? Sami sobie odpowiedzcie...

SLU!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie