18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12




Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dziwko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

Zgłoś
Avatar
Iksu 2009-09-23, 0:06
GRUBYDESIGN napisał/a:

Widzisz, wam, ludziom z innej subkultury ciezko Peje nazwac artysta, dresom ciezko iron maiden nazwac artysta (bo dra ryja roooar! i w ogole). Gusta i gusciki, wojny subkulturowe byly, sa i beda. amen


Bullshit. Uwielbiam punk a większości punkowych zespołów nie nazwę artystami. Bo nie ma tam zbyt wiele sztuki - trzy akordy, darcie mordy. Peja tym bardziej nie jest artystą. Prymitywny tekst mówiony do podkładu (który i tak jest robiony przez kogoś innego). Ni chuja nie ma tam sztuki.
aexalven napisał/a:

Blokersi nawet w grupie to cioty. Zaczęło mnie wyzywać od brudasów około 5 wygolonych matołów, już przebiegali przez ulicę by mi dać wpierdol. Peszek, wracałem z bractwa rycerskiego :< Mieczyk z pokrowca i... Nie ma! No kurwa, bohaterowie, psia mać, bohaterowie.


Stary, zupełnie nie masz się czym chwalić. Gdyby Ciebie było pięciu a tych dresów był jeden ale z mieczem, kurwa, nawet z nożem czy sztachetą jakąś, to dam sobie łapę obciąć że byście spierdalali gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-09-23, 0:06
andariel napisał/a:



Wlasnie wypierdziales najdluzsze i najbardziej bezsensowne zdania na swiecie.



Prawdę powiedziawszy to.... też się z nim zgadzam... Człowiek który wyszedł z bagna zostając raperem i posiadający wiadomo jaki styl życia jest uznawany za Boga.... sory prawda jest taka że wystarczy przysiąść nad pierdoloną książką, nauczyć się pisać używają poprawnej ortografii (albo ściągnąć FireFoxa - lol ) i gwarantuje że w wieku 25 lat będzie w zupełnie innym miejscu i nie będziemy wzdychać do byle frajera z mikrofonem który rapował już w tedy jak my nie wiedzieliśmy jak się wysrać...
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-23, 10:20 2
GRUBYDESIGN napisał/a:

To czerwone porsche mnie rozpitala. Demotywatory rlz. Peja nawet prawka niema do dzis ale co tam : ) Widzisz, wam, ludziom z innej subkultury ciezko Peje nazwac artysta, dresom ciezko iron maiden nazwac artysta (bo dra ryja roooar! i w ogole). Gusta i gusciki, wojny subkulturowe byly, sa i beda. amen



Polecam najpierw WYSLUCHAC jakiejs piosenki Ironow, poznac tekst, zobaczyc, jak to sie do k*wy nedzy trudno gra, i... porownac do Peji. Wypada troche smiesznie, prawda? Maideni graja od dobrych 30 lat i wciaz sa slawni, wciaz tworza zajebista muzyke, ciagle trzymaja wysoki poziom, maja fanow w rozym wieku - od 15 do 45 lat. Peja wypierduje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i ruchaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.



Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu.
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-23, 12:42
andariel napisał/a:



Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu.



Momencik! Czy ja gdzieś napisałem, że go kocham? Nie, ja go lubię posłuchać, czasem niektóre kawałki ma ciekawe (chociaż jego nowa płyta to patologia, nawet nie kupiłem). Na ogół słucham Trance'u i Hardstyle, czasem inne, nie gardzę innymi rodzajami muzyki (rock, heavy metal, reagge itd itp). Co do Iron Maiden, rzeczywiście kiepsko trafiłem z tym Roar! Się człowiek śpieszy, to sie diabeł cieszy ; ) Przepraszam jeśli uraziłem : )

@Pan z mieczem
A Ty byś wyskoczył na kolesia, który by wyciągnął miecz? No wątpie Szkoda tylko, że kolesie niehonorowo wyskoczyli 5 na 1. Ale cóż, ostatnio z tego co widze, co sie dzieje na osiedlu, to istna patologia. 12-14 latki kradna, cpaja, piją, ostatnio nawet szesciu takich pobiło kolesia 28-letniego i ukradli mu 30zł. No kurwa patologia. Im to nic nie zrobi policja, sądy itd...
Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-09-23, 14:37 1
GRUBYDESIGN napisał/a:

Ale cóż, ostatnio z tego co widze, co sie dzieje na osiedlu, to istna patologia. 12-14 latki kradna, cpaja, piją, ostatnio nawet szesciu takich pobiło kolesia 28-letniego i ukradli mu 30zł. No kurwa patologia. Im to nic nie zrobi policja, sądy itd...



To jest właśnie finał robienia z peji idola małolatów... to dzięki takim pajacom te 12 latki w imię szacunku ludzi ulicy tak się zachowują... to gówniarstwo nakręca właśnie taki peja(c). Nasłuchają się o szacunku ludzi ulicy (chyba tylko kloszardów, penerów i innych obszczymurków) i też chcą być tacy...
Mam nadzieję, że już niedługo peja(c) będzie jednym z takich przez, których Cartman skakał, na nic więcej nie zasługuje...
Zgłoś
Avatar
Darth 2009-09-23, 17:40 2
Patrząc na Peje i tego typu barachła to na myśl mi przychodzi coś takiego:
"Czoło myślą niezmącone, a w oczach tęsknota za rozumem"
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-09-24, 9:56
A ja tylko powiem, że jak są słabe zespoły metalowe to są też i rapowe, a Peja się do takowych zalicza (Choć przyznam, że kiedyś miał parę niezłych kawałków - zwykle gościnnie)
Takich JP piętnastolatków powinno się zwalczać, więc może dobrze, że mamy trochę mniej roboty
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-09-25, 0:46 2
andariel napisał/a:

Peja wypierduje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i ruchaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.



dobra, już wyluzujcie, bo wam żyłki w tyłkach popękają. po pierwsze, nieprawda o czym pisze andariel. mi, choć słucham muzyki BARDZO różnej i praktycznie wszytskiego po trochu, tak samo metalu jak i hh, również zdarza mi się słuchać Peji. moje iq to dyskusyjna sprawa ale na pewno nie wynosi 36 owszem, często jest monotematyczny, dlatego też nie mogłabym poprzestać na słuchaniu tylko Peji. ale kurwa skąd nagle wszyscy tak zajebiście wiedzą, że KAŻDY kawałek Peji jest o tym samym? znacie wszystkie jego albumy, czy tylko to co czasem można gdzieś w tv wyhaczyć? bo ja znam całą jego dyskografię i nie powiedziałabym, że nie da się z tego czegoś wycisnąć dla siebie. nie chce mi się głębiej wnikać w temat, bo na chuj, ale to gadanie jaki hh jest marny już mnie trochę wkurza. oczywiście że 99% polskiego hh to obecnie gówno i nawet szkoda o tym mówić. ale to już niestety wszytsko ta zajebista głębia textów. natomiast technika rapowania to trochę inna sprawa i jeśli ktoś już tak pierdoli, jakie to banalne, niech sam spróbuje ponawijać freestylowo do bitu, powodzenia. i co by nie mówić o poziomie tekstów Peji, to technicznie jest on dla mnie najlepszy. tyle.
Zgłoś
Avatar
Kilop 2009-09-25, 2:05
andariel napisał/a:



Polecam najpierw WYSLUCHAC jakiejs piosenki Ironow, poznac tekst, zobaczyc, jak to sie do k*wy nedzy trudno gra, i... porownac do Peji. Wypada troche smiesznie, prawda? Maideni graja od dobrych 30 lat i wciaz sa slawni, wciaz tworza zajebista muzyke, ciagle trzymaja wysoki poziom, maja fanow w rozym wieku - od 15 do 45 lat. Peja wypierduje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i ruchaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.

Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu.



Rock in rio to jeden z najlepszych wystepow Ironow. Jak to "Lokalna Lezba" napisala, nie ma co porownywac do peji, zupelnie inny kaliber. Artysci ktorym co najwyzej peja moze possac chodz to i tak za wiele



Mimo swojego wieku napierdalaja kawalki pelna para publicznosc na tym koncercie oczywiscie wpadla w trans co zreszta widac na filmach z koncertu jak i slychac na krazku. Posluchac!
Zgłoś
Avatar
M................5 2009-09-25, 2:31
Scarlet napisał/a:

bo wam żyłki w tyłkach popękają

Scarlet, Mylisz się! Tyłek nie posiada żyłki, ma ją tylko penis, i język.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-09-25, 11:52
Miki5645 napisał/a:

Scarlet, Mylisz się! Tyłek nie posiada żyłki, ma ją tylko penis, i język.



ale generalnie odbyt może pęknąć, nie? [choć coraz ciężej mi w to uwierzyć przeglądając sadistica]
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-09-26, 0:08 1
Nieprawda, było gdzieś tu zdjęcie, gdzie przez sam środek odbytu przechodziła żyłka ze skóry : Hard
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-27, 11:27
Tak poza tematem jakby:

Dziś (27.09) na TVN w Uwadze bedzie wywiad z Ryszardem "Peją" Andrzejewskim. HF ;p
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-29, 0:05
Ten cały skandal z udziałem Pei jakimś dziwnym trafem zbiegł się czasowo z wydaniem przez niego nowego albumu. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
jonek00 2009-09-29, 14:59
yarzapp napisał/a:

Ten cały skandal z udziałem Pei jakimś dziwnym trafem zbiegł się czasowo z wydaniem przez niego nowego albumu. Przypadek?



Być może był po prostu na trasie koncertowej promującej nową płytę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie