18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Kretyn z Mogilna na DK 15
Alien_12 • 2017-03-09, 22:11
Ostatnio przeglądałem filmy z telefonu i natrafiłem na to:

Tutaj opis sytuacji:
Oto kierowca, który postanowił się zabawić i uprzykrzyć życie losowemu uczestnikowi ruchu dla 'szpanu' (nie jechał sam), dla zabawy lub z frustracji. Jeśli było to to ostatnie, to nie mam pojęcia czym była ona spowodowana, spotkałem go na wylocie z miejscowości Strzelno w stronę Mogilna i jechałem za nim aż podwójna ciągła zmieniła się w przerywaną. Wtedy dałem lewy kierunkowskaz i dodałem gazu. Matoł nie pozwolił się wyprzedzić, wydobył ze swojego piździka maksimum mocy, a ja wyładowany szafami nie miałem jak podołać. Ścigał się tak ze mną aż pojawiły się samochody nadjeżdżające z przeciwka - wtedy wcisnął hamulec i zwolnił do 40 km/h. I tak na zmianę przez ponad 15 minut. Wyciągnąłem telefon i zacząłem filmować ponieważ po kilku minutach zacząłem się bać o samochód. Chciałem mieć dowód w razie gdyby przyhamował na tyle gwałtownie, że nie dałbym rady wyhamować. Sytuacja zakończyła się w Mogilnie, gdy skręciłem a on pojechał prosto.
Stary materiał, data nagrania: 05.09.2016, godz. 21:52

Pomóżcie rozpowszechnić filmik, może znajomi tego idioty to zobaczą, rozpoznają numery i ostracyzmem wybiją mu z głowy to spierdolenie. Poszedłbym z tym na policję, ale po pierwsze nagrywałem z ręki (wyższa konieczność, bałem się, że spowoduje wypadek, a to byłby jedyny dowód, jakim mógłbym dysponować), a po drugie nie chciałem tracić czasu na takiego zjeba, jestem dość zajętym człowiekiem.
PS: sorka za język, byłem sfrustrowany.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-03-10, 0:54
Było go lekko popchnąć, a jak by sie zatrzymał to napierdolić garści i wyjebać kluczyki.
Zgłoś
Avatar
Siljorfag 2017-03-10, 1:01 5
Podeślij filmik na policje. Jest taka specjalna oficjalna strona. Tępy chuj sie zdziwi jak zapukają do niego krokodylki z madacikiem do zapłacenia.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-10, 1:04 3
Nie wyobrażam sobie być na Twoim miejscu, skoro wkurwiam się od samego patrzenia!
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-03-10, 1:47
heheh takie kurwa ścierwo sajeczento xD kurwa ja bym to gowno zepchał z drogi
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-03-10, 2:30 6
Kurwa gość se przytuningował seicento i szpanuje, że wygra z dostawczakiem...

No nie ogarnę takiej biedy umysłowej. Trochę sytuacja bez wyjścia, wyprzedzić nie da rady, a przy stłuczce wina byłaby Twoja, jak pełne auto to nie ma też sensu w pojedynkę kozaczyć, jechać za nimi też szkoda, bo czas i beznyna cenne. Jedyna opcja to dzwonić na policję, podać tablice i liczyć, że ścierwo dorwą - ale to by Ci drogi nie utorowało.

Można by go próbować wjebać do rowu, ale to ryzykowne. Jeśliby się udało, to twojej tablicy nie widział bo światła mu oślepiały. Musiałby widzieć tylną, ale to można przecież wyłączyć światła i tablica zgaśnie. No ale to scenariusz bardziej na film w hollywood a nie zwykłe drogi. Także chuj w krzyż temu patałachowi. Niech mu ktoś tego seja przerysuje.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-10, 8:11 3
Widząc co jest grane i mimo wszystko próbując go wyprzedzać sam pokazałeś, że jesteś na jego poziomie intelektualnym. Widziałeś, że jedzie popierdolony i mimo wszystko ryzykowałeś i próbowałeś go wyprzedzać. Powinieneś już wtedy zadzwonić na policję i od razu pokazać przy nim policji ten filmik.
Poza tym inni go wyprzedzają i im nie przeszkadza więc coś jest na rzeczy. Coś mu odjebałeś i się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
brudnyhary19 2017-03-10, 9:11 3
ja bym chujowi długie włączył
Zgłoś
Avatar
dkmgtc88 2017-03-10, 9:40
Całe Miasto Głupków - przypadek?
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2017-03-10, 9:45
nic tylko przekazać materiał do WRD i niech się nim zajmą, chociaż by za przyśpieszanie podczas bycia wyprzedzanym 350+3pkt
Zgłoś
Avatar
Turbolachon 2017-03-10, 10:03
Jestem z kujawsko-pomorskiego i moge powiedzieć tylko ze takich pizd na drogach nie znajdziecie nigdzie jak w Mogilnie. CMG- całe miasto głupców.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2017-03-10, 11:01
Mogłeś przypierdolić po za filmem, a policjantowi byś powiedział o nagłym zatrzymaniu się przez pojazd poprzedzający i jako podkładkę pokazałbyś filmik jakie cuda koleś wyczynia. Policjant wierzy Tobie, idziecie na randkę, zakładacie rodzinę i każecie swojemu synowi bić syna tamtego kolesia. Koniec. O_O
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2017-03-10, 11:35
Cytat:

ydobył ze swojego piździka maksimum mocy,


Sry, ale odchodzil ci jak chcial haha ;D
Zgłoś
Avatar
Dmger 2017-03-10, 13:21
Tablice CMG - Całe Miasto Głupków.
Zgłoś
Avatar
olik110 2017-03-10, 14:49
Nie mogłeś na radiu puścić do tego co was wyprzedził zestawem żeby zblokował na chwilę drogę ? Wtedy wysiąść, strzelić w mordę, wywrócić piździka na bok i pojechać dalej.
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2017-03-10, 16:23
Bardzo chętnie bym tej kurwie przyjebał, ale w środku widziałem kilku patusów, takich typowych blokersów. A byłem sam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie