18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mgmacius 2020-05-05, 9:38 1
Ktoś wie co to za pajac?
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2020-05-05, 9:50 2
tbh bardziej mnie przekonuje jego szczerość niż tej całej reszty libków i faszola bosaka
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-05-05, 9:51 2
Taki kandydat jak jego wyborcy.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2020-05-05, 9:55
Jak by startowała welman dorotka to bym na nią zagłosował
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-05-05, 9:59 15
Zdecydowanie wolę takiego wrażliwego prezydenta, niż PiSowskiego chłopca na posyłki. Ogólnie jest mi obojętne, kto z opozycji, bo i tak zagłosuję w drugiej rundzie na każdego przeciwnika Dudy. Wystarczy, żeby nie miał 50 %. No ale myślę, że 50% to sam Sasin z Kamińskim wydrukują, bo w końcu nie bez powodu ich w tej poczcie posadzili, więc optymalnym planem jest niedopuszczenie do ustawionych wyborów.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2020-05-05, 10:00 5
Mgmacius napisał/a:

Ktoś wie co to za pajac?



Przyszły zwierzchnik sił zbrojnych



Czołem chlip chlip żołnierze.
Zgłoś
Avatar
kiechu85 2020-05-05, 10:06 1
Co za memeja, nawet nie potrafi kroić cebuli. Pewnie pisowiec i kaczor kazał mu nagrać a on jak duda nieudacznie wszystko robi. Po za tym z takimi filmikami to na pudelka.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-05-05, 10:22 14
Widać paru tutaj prowokatorów by mu chętnie opierdoliło kiełbache byle tylko rozpetać gownoburze. Takie atencyjne lachociągi... ten koleś był, jest i będzie pajacem . Nie ma duduś konkurenta jak to świadczy o tej opozycji
Zgłoś
Avatar
jajvwko 2020-05-05, 10:56 5
Czy nikt tu nie widzi drugiego człowieka? Typ wystartował w wyborach, zapewne śpi po 4h na dobę, dawka bodźców i emocji jaka na niego spada zapewne spowodowałaby, że połowa z nas schowała by się w piwnicy. Czy tak ciężko zobaczyć, że mogą już puszczać mu nerwy, że może już mieć trochę po korek, szczególnie przy tej zjebanej obecnej władzy? Jak to łatwo się ocenia, jak największym problemem w ciągu dnia jest Żubr czy Warka....
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-05-05, 11:08 21
Justynka99 napisał/a:

Zdecydowanie wolę takiego wrażliwego prezydenta, niż PiSowskiego chłopca na posyłki. Ogólnie jest mi obojętne, kto z opozycji, bo i tak zagłosuję w drugiej rundzie na każdego przeciwnika Dudy. Wystarczy, żeby nie miał 50 %. No ale myślę, że 50% to sam Sasin z Kamińskim wydrukują, bo w końcu nie bez powodu ich w tej poczcie posadzili, więc optymalnym planem jest niedopuszczenie do ustawionych wyborów.



Pizdy to sobie w domu trzymaj, z resztą kto dał babom prawo głosu, widac efekty. Do garów a nie zajmowac się polityką.

jajvwko napisał/a:

Czy nikt tu nie widzi drugiego człowieka? Typ wystartował w wyborach, zapewne śpi po 4h na dobę, dawka bodźców i emocji jaka na niego spada zapewne spowodowałaby, że połowa z nas schowała by się w piwnicy. Czy tak ciężko zobaczyć, że mogą już puszczać mu nerwy, że może już mieć trochę po korek, szczególnie przy tej zjebanej obecnej władzy? Jak to łatwo się ocenia, jak największym problemem w ciągu dnia jest Żubr czy Warka....



ja widze płaczliwa pizdę, i tak pewnie inne pizdy go widza. Widac rozpoznałes podobnie sobie pizdusia.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-05-05, 11:10 8
Pierdole co to jest za pajac jakieś tanie aktorstwo uprawia na wizji, prezydent musi mieć jaja kurwa jakby mu w Manaus stara zarzynali a on by musiał patrzeć na to to nie powinna mu powieka drgnąć nawet taki musi być prezydent
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-05-05, 11:19
poligon6 napisał/a:

Pizdy to sobie w domu trzymaj, z resztą kto dał babom prawo głosu, widac efekty. Do garów a nie zajmowac się polityką.



Na szczęście ty prawa głosu pewnie nie masz ze względu na chorobę umysłową.
Zgłoś
Avatar
o................k 2020-05-05, 11:21 7
Ludzie, prezydent to nie tylko kurwa kwiatki, flagi i szampany. To zwierzchnik sił zbrojnych. Jego stara lata samolotem odrzutowym a on płacze bo ktoś mu klocki zabrał
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-05-05, 11:28
Mógłbyś napisać, że zajebałeś z NIE.

mygyry napisał/a:

Chyba jego targetem stał się elektorat Biedronia, który by go teraz chętnie przytulił...



No chyba nie. Hołowania jest ultrakatolibem. Chce całkowitego zakazu aborcji.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-05-05, 11:35 1
Co tu się odpierdala? Aaaa, wybory są nie długo i trzeba trochę szumu wokół siebie zrobić, no tak .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie