18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pań jak na lekarstwo...

Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?

komentarz na YT: They've really sharpened their skills.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-28, 15:36
1. prawdziwy kucharz to zazwyczaj facet (geslerową tez pod to podciągam - kobiece ma tylko pierze na głowie)
2. Prawdziwy facet kiedyś walił konia* (lub wali) - stąd skill.

Ps. Jeśli na sadolu sa animalsi to zaznaczam że nie chodzi mi tu o przemoc wobec zwierzaków
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-03-28, 15:57 2
Nie wiem czemu ale przypomina mi to paladyna z Diablo 2. Miał taką umiejętność "Zapał". Wtajemniczeni pamiętają
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-03-28, 15:58 1
W głebi duszy wciąż miałem nadzieje że któryś palucha sobie upierdoli, albo chociaż kawałek skóry utnie, cokolwiek .
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2013-03-28, 16:15 1
u mnie w kuchni są tak ostre noże, że bułkę wole rozerwać rękami.
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2013-03-28, 16:16
jestem ciekawy jaki byłby wynik gdybym sam spróbował tak kroić ...
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-03-28, 16:38 2
RagicMabbit napisał/a:

1. prawdziwy kucharz to zazwyczaj facet (geslerową tez pod to podciągam - kobiece ma tylko pierze na głowie)
2. Prawdziwy facet kiedyś walił konia* (lub wali) - stąd skill.

Ps. Jeśli na sadolu sa animalsi to zaznaczam że nie chodzi mi tu o przemoc wobec zwierzaków



Geslerowa nie ma pojęcia o gotowaniu. Jedzie na rodzinnym nazwisku i tyle. Jej mąż i syn są prawdziwymi restauratorami a ona to głupia sprzedajna pizda, która wszędzie wpierdala się ze swoją wielce profesjonalną opinią.

dodam, że połowa z nich tylko szybko kroi.. a o ładnych równych kostkach lub plasterkach to w życiu nie słyszeli.
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-03-28, 16:56
bezimienny90 napisał/a:

Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?



Było to w odcinku o Iquitos, jak Cejrowski opowiadał o żarciu na ulicy. Tytuł odcinka bodajże "Miasto w dżungi"
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-03-28, 17:00 5
bezimienny90 napisał/a:


Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?



O to chodziło
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-28, 17:35 4
A więc Panie i Panowie tak się składa że jestę ekspertę w tej dziedzinię, i całe to krojenie to mały chuj dla każdego porządnego kucharza, jedynie respect należy sie kolesiowi który szatkuje kapuchę bo schody zaczynają się kiedy trzeba naprawdę wysoko podnieść nóż, a wtedy nie wiele potrzeba do upierdolenia nawet paru palców na raz, a te całe ogórki, marchewki, cebulki a tym bardziej marne pieczareczki to jak już pisałem bardzo mały chujek tym bardziej że jak kolega wspomniał wcześniej Panowie nakurwiając kosami zgubili po drodze pojęcie o równych kostkach i plasterkach, a tak to każdy debil potrafi który od czasu do czasu w domu coś kroi, u mnie to mogliby co najwyżej ziemniaki oczkować z takim skill'em
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-28, 17:37
Wystarczy mieć wykurwiście dobry i zajebiście ostry nóż Tak jak widać to w 03:09 minucie filmiku. Tak zwykłym nożykiem jakie mamy w kuchni się nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-03-28, 18:46
Taki filmik możesz sobie wrzucić na facebooka, ale gdzie sadistic... Moderatorzy powinni decydować o wejściu na główną a nie lud. Demokracja prowadzi do samozagłady...
Zgłoś
Avatar
TonySrak 2013-03-28, 18:47

noże ostre jak maczeta
Zgłoś
Avatar
GrochTNT 2013-03-28, 18:53 2
tylko ja kroje nożem jak piłą ?
Zgłoś
Avatar
Coyte 2013-03-28, 18:55
Jeszcze kurwa brakuje, żebym oglądał proces krojenia warzyw.
Idę na piwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie