18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Irlandczycy w referendum właśnie pozwolili, aby w ich kraju można było legalnie wstąpić w związek małżeński z osobą tej samej płci.

bbc.co.uk/news/world-europe-32856232

Należy przypomnieć, że przez dziesiątki lat Irlandia była znacznie bardziej zaściankowa od współczesnej Polski, a homoseksualizm przestał być przestępstwem dopiero w 1993. roku. I tak w ciągu ledwie ponad dwóch dekad z biednego, katolskiego kurwidołka Irlandia wyrosła na nowoczesny, dynamicznie rozwijający się kraj.

Tymczasem w polsce kandydat na prezydenta bez żenady mówi, że jest przeciwny jednej z rutynowych (w cywilizowanym świecie) procedur medycznych.
Zgłoś
Avatar
nepster 2015-05-23, 17:25 15
Hahahaha jebłem z tą cywilizacją. Naprawdę uważasz, że para jebiących się w dupy pedałów jest symbolem postępu?? Na pewno dzieci homosi są z nich dumne... oh, wait
Zgłoś
Avatar
roodyeo 2015-05-23, 17:30 4
to musi być trol
Zgłoś
Avatar
adrer 2015-05-23, 17:30 7
Loaloa, idź się jebać w dupę gdzie indziej. Polska jest zaściankowa, bo pedalstwo nie jest mile widziane? Pedalstwo, jest wskaźnikiem dynamicznie rozwijającego kraju? Spierdalaj z takimi tekstami.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-05-23, 17:32 5
Jeszce trochę to wprowadzą przymus bycia pedałem
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-05-23, 17:43 6
Myślałem początkowo, że tytuł jest sarkastyczny. Ale autor naprawdę jest idiotą made in bruksela.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2015-05-23, 17:46 6
Pojebałeś portale tumanie.
Zgłoś
Avatar
Sagertrah 2015-05-23, 20:48 1
Ból dupy chrześcijan za 1...2....3......
Zgłoś
Avatar
zomos 2015-05-24, 16:27 1
Jeden chuj mnie interesuje kto i w co się wali i kiedy! Ważne żeby robił to nie obscenicznie! A każdego pedała który uważa że on potrzebuje przywilejów to kałach w dłoń i honorowe samobójstwo. To jest twój przywilej. Chcesz być równy ale jednocześnie równiejszy... Wszelkie prawa dotyczące siłowego wyrównywania szans, parytety itp powinny być zniesione. Jesteś dobry i dobrze wykonujesz swoje zadania albo sam je organizujesz ? TO ZAJEBIŚCIE! Ale jeśli jestś chujowy i jęczysz że inni lepsi mogą a ty nie bo jesteś pedałem to widocznie... jesteś PEDAŁEM i do tego się nie nadajesz! Odpuść sobie bo tylko generujesz większą niechęć i pogardę.
To samo z parytetami kobiet. Bardziej cenię panią Ogórek bo jest kobietą niż jakąś kurwę nowicką która próbuje zmuszać chuj wie kogo do chuj wie czego i jeszcze ma o sobie chuj wie jak wielkie mniemanie. Spierdalajcie bo generujecie większą niechęć niż możecie dobrego ugrać... Jebana polityczna poprawność która skłóca ludzi.

PS. Kiedyś ludzie też jebali się w dupę i co z tego? Jak jeden drugiego zapinał czy to facet faceta, kobieta faceta albo chuj wie jaka inna kolejność to nie było problemu. A wiecie dlaczego ? Bo ludzie wiedzieli że przymusowo dzieląc się swoimi wrażeniami o sobie i jacy to oni są zajebiści mogą wpłynąć negatywnie na kogoś albo może to komuś przeszkodzić. I to nie był zaścianek padalce... Bo wtedy szło się do piachu jak jeden drugiego podjebał a w 20 leciu w RP wszyscy się jebali ostrzej niż hipisi po LSD za Wietnam...
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-05-24, 17:11 1
@up

Zomoś homoś, tak to wygląda z twojej wypowiedzi. To podobnie jak jego ekscelencja Adolf H. który będąc żydem, jednoczesnie ich nienawidził. Zrób krok i poszukaj w głębi siebie, dlaczego jesteś takim homofobem, odkryjesz, że sam jesteś homo. Nawet nick zomoś homoś pasuje, pewnie jakieś lunetowanie dupska z kolegą w podstawówce dało znaki.

Prawdziwy hetero jest pewien swojej orientacji i nie boi się homoseksualistów. Ja jestem świadom, że jestem hetero i totalnie mnie nie interesuje co się dzieje w Irlandii. Nie mam z tym problemu.

Mam zatrzymywać falę homoseksualizmu na zachodzie? Obchodzi mnie to tyle co konflikt pomiędzy Ukrainą i Rosją. Mnie to nie dotyczy.

PS: Fajnie, że Ogórek pojawiła się z Korwinem to jest nagle spoko. Wcześniej sraliście w temacie, że jest głupia, lewaki wystawiają na ładną buzię. Ale jesteście zmanipulowanie. Tak.. tak.. tak... nie jestescie zmanipulowani, tak jak alkoholik nie pije, zomoś jest hetero itp. Same wyparcia. Brawo!
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-24, 17:52 1
Co mnie obchodzi Irlandia?
Zgłoś
Avatar
YBROB 2015-05-24, 20:41 1
Czas wyjechać z tego kontynentu do Australii...
Zgłoś
Avatar
zomos 2015-05-24, 22:18 1
A idiota Tyson już ruchał? Czy 40 lat i żadnego otworu nie widział na żywo ?

@up
Masz świętą rację... i nie przeraża mnie że zwierzęta mnie mogą zabić. Przynajmniej nie jest to bydło które twierdzi że wszyscy są równi...
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-24, 23:10 1
@zomos, Nierówność jest największą sprawiedliwością
Zgłoś
Avatar
Horn88 2015-05-24, 23:41 1
Mnie tam geje nie przeszkadzaja, znam paru - spoko goscie. Najglupdza rzecz to chyba oceniac kogos po orientacji seksualnej - zreszta, krzywdy oni nikomu nie robia.
Lepiej czepiajcie sie Islamistow - to ich nalezy sie obawiac!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie