18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Plecionkarz 2012-08-26, 0:43 2
@2up
To jest popek. Polski muzykant, prekursor bluz z napisem jp, steryd, zawodnik mma. Ostatnio wytatuował sobie oczy i zrobił bliznę na ryju (skaryfikejszyn modifikejszyn).

Zgłoś
Avatar
PanPaszczak 2012-08-26, 0:44
@UP nie chcesz nie oglądaj
trochę racji chłopak ma, ale podobnie można zwyzywać fanów hip-hopu, reggae, metalu... są gusta i guściki
aczkolwiek ja hipsterozy nie trawię
Zgłoś
Avatar
Din 2012-08-26, 1:01 3
Ło kurwa, czerwony filtr! Grrr zło! Niedługo zaczną smarować obiektywy dżemem truskawkowym podobnie jak w CoD się dzieje gdy jesteś ranny.
Nie wiem jak można takiego "rapera" traktować poważnie skoro wyprowadza go z równowagi jakaś grupa ludzi z efektem owczego pędu.

PS: Albania to republika, więc nie mają króla tylko prezydenta.
PPS: Tak w ogóle to on ma coś wspólnego z Albanią? On w ogóle wie gdzie leży Albania?
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-08-26, 1:07
Tak bardzo nie lubię tego czopka, ale jak pojechał o tym kontenerze z PCK to nawet się uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
Archilus 2012-08-26, 1:20 1
Ale jak wszyscy mają na sobie te żenujące Jp bluzy to jest ok? Boli go to, że się już nie sprzedają?
A co do ambitnej muzyki, myślę, że nawet dubstep (którego nienawidzę) jest bardziej ambitny od Firmy...
Zgłoś
Avatar
zeetox 2012-08-26, 1:27
Co do za idiota? Pierwszy raz go widzę i po tej wypowiedzi wnioskuję, że pod względem IQ to on mógłby się zrównać ze swoją ulicą.
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-08-26, 1:52
Jakim trzeba być kretynem, żeby wytatuować sobie oczy
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-08-26, 2:16 8
nemiroff napisał/a:

obraz jest na czerwono bo popek mądrala ma teraz niebieskie gałki oczne i mu chyba trochę nie poszło jednak i się wstydzi kamery.


Mógł sobie pierdolnąć jedno czerwone drugie niebieskie. Nie musiałby kupywac okularow 3D.
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2012-08-26, 2:31
Kto to jest?
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-26, 3:03 3
mnie tylko zastanawia jak taki gangsta hiphopowiec, czlowiek ulicy moze miec ksywe

Popek

przeciez to kurwa imie dla psa
Zgłoś
Avatar
daverp 2012-08-26, 3:46
Popek, hahaha

Gdyby ten filmik nakręcił ktokolwiek inny, nie wiem, Chuck Norris albo Krystyna Czubówna to chociaż by było z czego bekę krecić

Ale Popek chce być kojarzony z ulicą hahah.

BTW. Matkę też naliczasz za koszulki?
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-26, 4:19 3
Samo to że gada o 'hejterstwie' i o tym jak się powinno ubierać; jest "byciem modnym na rewirze" więc koleś sam się pogrąża skoro wrzuca na osoby które sam reprezentuje. Rozumiem jakby przemówił o wydobyciu gazu łupkowego w Polsce, że jest to jeden wielki przekręt - ok, ale zwykły idiota który żyje tylko z nagrywania głupich filmów i piosenek, robienia sobie dziar z pieniędzy 'hejterów' nie świadczy o tym człowieku za dobrze. W dodatku film jest zmontowany tak jakby nie potrafił ułożyć logicznego zdania, więc montażysta uznał, że trzeba usunąć kretyńskie zdania i zostawić 'najbardziej sensowne' (jeśli można je takimi nazwać). Jeszcze 'ja pierdole' i 'kurwa'. Koleś gada o wjeżdżaniu na kogoś, kto jest 'modną kurwą' (sam nawet nie określa o co mu dokładnie chodzi) a z opisu wynika że sam tym czymś jest. Przepraszam że żyje, ale jeśli ktoś tu pisze "Nie uważam go za jakiegoś nazbyt mądrego człowieka ale chyba ma trochę racji" to chyba jest podatnym na wpływy błaznem, bo równie dobrze mógłbyś to napisać o kolesiu który mówi o kupie którą sie robi raz rzadką a raz na twardo. Chyba tyle
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-08-26, 6:40
Taki wielki inteligent, a nie potrafi się wysłowić bez używania wulgaryzmów...
Ale jebać hipsterów
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-08-26, 8:20 1
czego się spodziewać po człowieku ze swastyką na ryju, niebieskimi gałkami ocznymi i gównem zamiast mózgu?
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2012-08-26, 10:05 1
nie no błagam kurwa. co za idiota. jak można narzucać komukolwiek jakikolwiek ubiór czy styl muzyczny. niedouczony debil, który dorobi się na małych dresach i pewnie tych dużych też bo nie mają własnego zdania a JP na 100% to ich jedyna sentencja życiowa i słuchają tego ciągłego przeklinania, które koniec końców jest bez sensu i nie wnosi nic do ich szarego jak mydło życia.

nie nie jestem hipsterem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie