18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2022-06-06, 18:39 1
ale ma fajne cycuszki....
ukryta treść
ta laska wy kryptogeje...
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-06-06, 18:45 2
tylko szmaciarz klęczy przed swoją poddaną suką hahaha
Zgłoś
Avatar
garota 2022-06-06, 19:30 76
Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w chuj w towarzystwie jebanego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapierdolił liścia.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-06-06, 19:49 18
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w chuj w towarzystwie jebanego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapierdolił liścia.



Piękna chwila robiona na pokaz. Takie momenty to ich wspólny moment, a nie show pod publikę.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2022-06-06, 20:55 6
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w chuj w towarzystwie jebanego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapierdolił liścia.



W sedno, niech każdy klęka jak chce, lub nie chce, ale temu skurwysynkowi co lata w robocie uszach myszki miki to ktoś powinien wypierdolić liścia
Zgłoś
Avatar
crackit 2022-06-06, 22:05 2
co to tu kurwa robi?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-06-06, 22:07 18
Co to za pedalski materiał.

garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w chuj w towarzystwie jebanego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapierdolił liścia.



Igorek95 napisał/a:

W sedno, niech każdy klęka jak chce, lub nie chce, ale temu skurwysynkowi co lata w robocie uszach myszki miki to ktoś powinien wypierdolić liścia



Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.
Zgłoś
Avatar
patriota1993 2022-06-06, 22:12 9
Widać że typa bolało że ktoś jest radosny a on musi tam za klauna robić
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-06-06, 22:14 10
Bambrych napisał/a:

Co to za pedalski materiał.
Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.



Stary, nie tak wygląda rekompensata. Przykro mi, ale tato cię chyba oszukuję...
Zgłoś
Avatar
kzf 2022-06-06, 22:35 5
garota napisał/a:

Mały szmaciarz zniszczył ludziom piękną chwilę. Tandetną w chuj w towarzystwie jebanego bydła ale dla nich piękną i wyjątkową. Za wyrwanie mi z ręki czegokolwiek bym mu zapierdolił liścia.


Piękną chwilę? Co do kurwy? Skąd się wziął ten popierdolony zwyczaj klękania przed kobietą i czemu ma to kurwa służyć?
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2022-06-06, 22:36 4
wyszedł za barierki, więc jebać prądem grubą parówę
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2022-06-06, 22:53 3
To jest Disney. Jak nie robisz co masz w umowie to cię wypierdalają z roboty.
A jego fucha to pewnie pilnowanie że na scenie nie ma masy mięcha turystycznego jebiącego sobie fotki.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2022-06-06, 23:33 1
Bambrych napisał/a:

Co to za pedalski materiał.
Ale z was pedały. Serio. Popłakaliście się w tym pięknym momencie? Idzie obciągnąć grubemu w ramach rekompensaty.



Jak chłop oświadcza się kobiecie to widzisz tam pedalstwo? Jeśli lubisz siurki to się lepiej sam przed sobą do tego przyznaj, a nie ludzi atakujesz na sadolu, wyjdzie ci to na zdrowie
Zgłoś
Avatar
keisats 2022-06-06, 23:43
ale chujoza jebany
Zgłoś