18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Królowa Burleski
Zubar • 2013-05-03, 18:19
Są faceci, którzy kochają taniec przy rurze, inni kochają lap dancing, ja natomiast jestem staroświecki i uwielbiam burleskę, zwłaszcza z żywą kapelą.

Zgłoś
Avatar
c................7 2013-05-04, 0:11
Fajne, pierwszy raz z tym się spotykam. Leci piwo.
Zgłoś
Avatar
truskawkowa_wiosna 2013-05-04, 0:25 6
Panowie, jestem załamana komentarzem, który uzyskał największą ilość piw. Przecież ta kobieta jest świetnie wyćwiczona! Widzieliście jej ruchy? Wykopy pod sufit i skłony do samej kostki z wyprostowaną nogą? Wystarczy spojrzeć na jej plecy i uda aby widzieć, że to nie jest "przeciętna pulchna". Jej BMI na pewno jest w normie, a sama kobieta zachwyca dziewczęcą urodą. Jędrniejsze ciało? Photoshop wam już wzrok sfermentował. Oczywiście, zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje i każdy ma inne preferencje wyglądu kobiecej figury, ale nie zarzucajcie jej czegoś co jest absolutną nieprawdą.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-05-04, 0:56 1
truskawkowa_wiosna,
Większość komentujących albo nie ma kobiety, albo ma kobiety mniej atrakcyjne od tej babki, dlatego pierdoli głupoty żeby sobie ego podreperować. Zaraz zaczną się bluzgi, że nie, ale zostało to już naukowo udowodnione, że ludzie wylewają swoje kompleksy do internetu bo tutaj są anonimowi i hulaj dusza, piekła nie ma i robią to niemal podświadomie. Nie mówię tego żeby ich potępić, bo w sumie to sam nie mam dziewczyny, ale po to żeby wyjaśnić Ci że ci goście dużo gadają a i tak będą ubóstwiać swoje kobiety jakiekolwiek by one nie były o ile będą się nawzajem kochać.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-05-04, 1:23
buha ha ale gruba swinia, chyba tylko tacy co nie ruchali przez rok mowia ze to atrakcyjna laska LOL
Zgłoś
Avatar
elomateo 2013-05-04, 3:20 1
@up

jesteś pedał, hejter i wszystkofil kmiocie. Wracaj do swojego wąsatego chłopaka Andrzeja.

A co do pani... ocieka seksem i kobiecością. Cymes...

PS kochał bym jak siostrę...
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-04, 11:52 1
Jest zajebista niczego jej nie brakuje takie własnie kobiety uwielbiam a gimbusiarnia a weźcie spierdalajcie się utopić w kiblu.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-05-04, 18:45
A ja na przyklad wole wysokie, szczuplutkie laski i ta w moich oczach jest w chuj za gruba i co wy kurwa na to? Napiszecie ze nie mam dziewczyny/zony? Skonczcie pierdolenie, bo dyskusja na temat gustu nie ma zadnego sensu.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2013-05-04, 19:20
@zlew69 To co do kobitki w 100% się zgadzam jeśli chodzi o grajków to maja przejebane nie dość że wzwód gwarantowany to czytaj tu nuty ...
Zgłoś
Avatar
DonMarti 2013-05-05, 1:15
Wujek Adolf na bębnach
Zgłoś