18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mihawk 2013-12-05, 1:59 6
Nigdy nie zrozumiem idiotów uniemożliwiających jazdę na suwak, jak i tych co jak barany w kolejce jednym pasem jadą. Przecież nie po to są dwa pasy budowane by z jednego korzystać. Jeszcze to tłumaczenie, że najpierw wyprzedza a potem się wciska cham. A co to kogo ku*wa obchodzi, przecież to ja się muszę wcisnąć i jest to mój problem jak mnie nikt nie wpuści.

Nie wiem kto daje prawko ludziom bez nawet odrobiny zdolności logicznego myślenia. Załóżmy, że w korku stoją pojazdy o łącznej długości 500m. Wykorzystując jeden pas jak większość idiotów korek ma 500m długości i występuje wysokie prawdopodobieństwo blokowania skrzyżowań przejść dla pieszych itp. utrudniając życie wielu innym osobom. Wykorzystując dwa pasy korek ma już tylko 250m. Więc ja się pytam jeszcze raz. Jaki jest sens jazdy tylko jednym pasem?
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2013-12-05, 2:19 3
Wydaje mi się, że myślący inaczej uważają, że korek jest przez to, że ci z lewego pasa wbijają się na siłę i blokują swobodny ruch pojazdów na prawym pasie. Kurwa pierdolenie, kutasy siedzą w korku i chcą, żeby każdy miał tak chujowo jak oni, poczekajcie znajdę zaraz piękne zilustrowanie tego.
(Mam jakiś problem, nie mogę wrzucić, zostawiam linka, wybaczcie mi proszę) youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2013-12-05, 7:29
Kochany wiadukt Dąbrowskiego w Białym.
Zgłoś
Avatar
Gring0 2013-12-05, 9:11 1
Piwko za Pearl Jam.
Zgłoś
Avatar
K................l 2013-12-05, 9:16
Qunda napisał/a:

I co z tego że maluje rzęsy? Ja wale teraz konia, i co!?



Po przecinku nie stawiamy i, kurwa debilu.
Zgłoś
Avatar
bigboost 2013-12-05, 10:30
Klaskon to Ci wjebaly krasnoludki ? dwa debile na drodze i wielkie zdziwienie hahaha
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-05, 10:33
@ChybaTy1 kurwa następny inteligętny się trafił? Pojedź gdziekolwiek na zachód od Polski. To działa do chuja! A jak nie widziałeś to nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2013-12-05, 10:44
drakers4 napisał/a:



BI - BIałystok???

a co do filmu
jak ktoś nie wie o co chodzi to w google wpisać jazda na suwak.(uprzedzam od razu, że to nie jest jakaś pozycja seksualna)



Kurwa jełopie. Napisał wieśniak z Warszawy a nie warszawiak.
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-05, 11:33 1
Nawet gdyby sie blokowała, to chuj by to kierowcy dało, ponieważ za moment pas już się kończył i wtedy czekałby wpizdu czasu, aż ktoś go wpuści na prawy pas.
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-12-05, 11:44
należy jej się rysa w poprzek dachu
Zgłoś
Avatar
gmbs 2013-12-05, 12:00
ChybaTy1 napisał/a:

Ona blokuje tego cwaniaka co zapierdala lewym pasem żeby wyminąć cały korek. Na "Suwak" (jak widać na filmiku) wciskają się do ruchu pojazdy wjeżdżające na wiadukt z prawej strony.



Idź kurwa być debilem gdzie indziej. Jak kiedyś wyjedziesz gdzieś poza swoją wieś to zobaczysz jak się jeździ na zwężkach, w korkach itd itp.

Zdenerwował mnie wa mać.
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-12-05, 12:25 1
Zanim zaczniecie stosować suwak, wielcy kierowcy... nauczcie się jak to robić prawidłowo, a nie blokujecie praktycznie pas pajace wpuszczając innych
Zgłoś
Avatar
eekz 2013-12-05, 14:10 4
Po pierwsze - chciałeś się wjebać lewym pasem który jest zamknięty i reakcja babki z opla jest jak dla mnie bardzo dobra. Za dużo cwaniactwa na wiadukcie Dąbrowskiego się narobiło.
Po drugie - sam kurwa wyciągnąłeś dziewczynę (którą słychać w tle) z kuchni to teraz cierp.
Zgłoś
Avatar
CiałoObce 2013-12-05, 14:39
nie wazne ze baba cos tam se maluje, gosciu z laska sluchaja dobrej muzyki w aucie, pearl jam - mind your manners , piwo
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-12-05, 14:43 3
Popierdoleńcy, co z tego że maluje rzęsy skoro jedzie płynnie?! Poza tym ona blokuję tego frajera który nie dość że chciał się wjebać lewym pasem to jeszcze czuję się z tego powodu skrzywdzony. 3 metrowy chuj takim jebanym cwaniaczkom drogowym. Zróbcie najpierw prawo jazdy, a potem się wypowiadajcie w tematach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie