18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
g................l 2013-12-05, 15:26
@Galin to ty lepiej swoje oddaj albo spal... kurwa ograniczone łby
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-12-05, 16:09
król szosy to się wpierdala na tym filmiku za wcześnie na prawy pas...

drakers4 napisał/a:



BI - BIałystok???

a co do filmu
jak ktoś nie wie o co chodzi to w google wpisać jazda na suwak.(uprzedzam od razu, że to nie jest jakaś pozycja seksualna)


może on pomyślał BI = Białołęka?
Zgłoś
Avatar
a................l 2013-12-05, 19:09 2
Ale wy pojebani jesteście, nie cwaniactwo, tylko powinien dojechać aż do zwężki, jak i reszta lewego pasa i dalej powinni jechać na suwak (nie wciskać się w połowie, co połowa frajerów uważa za jazdę na suwak) i ruch w ten sposób odbywałby się płynnie 2 pasami.
Zgłoś
Avatar
eekz 2013-12-05, 20:16 3
pizda blada bo akurat ten pas tam był zamknięty znacznie wcześniej a jak ktoś nie umie czytać znaków tudzież chce przycwaniakować to w piździe mam jego suwak i tak samo robię dokładnie jak ów babka.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-12-05, 21:42 2
Miała rację,że cię blokowała mały chujku,takich cwaniaków wpieprzających się przed szereg trzeba uczyć manier.
Zgłoś
Avatar
ChybaTy1 2013-12-05, 23:36 1
cncvb napisał/a:

Wiadukt Dąbrowskiego, niestety są debile iż w całej Polsce nie potrafią jeździć na suwak. Ciemnogród i bydło. Zacznę kurna czołgiem jeździć po Białymstoku i niech mi tylko który nie wpuści w suwak. LEMINGI.

Jeszcze jedno, jak zobaczę ten samochód, który Cię blokował, gdziekolwiek na parkingu PRZYRZEKAM iż cały obkleję naklejkami. Karny Kutas za chujową jazdę oraz płytę z nagraniem z tego posta.

Tak to się robi debile. Tak zwana jazda na suwak

PS: Dzięki piwom dla ChybaTy1 wiemy ilu i dokładnie kto jest kompletnym kretynem na sadisticu. Zachęcam do dalszego "srajkowania"



Z roweru na czołg od razu chcesz się przesiąść? Najbliżej do kierowania pojazdem masz jak usiądziesz za kierowcą w bydłowozie i udajesz że prowadzisz.

Do wszystkich ślepych idiotów pierdolących o jeździe na "suwak". Zauważcie, że jazda na suwak odbywa się tam z prawej strony (dla białostoczan: wpuszczane są pojazdy wjeżdżające na wiadukt od ulicy kolejowej). Informacja o zwężeniu drogi powinna tam stać dużo wcześniej żeby warszawiaki nie miały wymówki do wpierdalania się lewym pasem. Wszyscy trzymają się prawego pasa tylko jeden niedoinformowany cwaniaczek leci lewym i wielkie halo bo ktoś go zablokował. Jak ktoś już wcześniej napisał po dojechaniu do zwężenia i tak by stał.

A tak przy okazji: Nie wiem kiedy ten film był nagrywany, ale jeśli niedawno - to po chuj te wszystkie samochody jadą tamtędy do centrum skoro cała aleja jest rozkopana. Potem stoją tacy w korkach i nie pozostaje nic tylko się denerwować.
Zgłoś
Avatar
cncvb 2013-12-06, 0:39
@ChybaTy1 przynajmniej w bydłowozach jeżdżą na suwak. Przynajmniej nie Multiplą

Chuja jazda na suwak, zawsze kiedy się tam przejedzie większość debili i tak zapierdala jak chce i gówno wychodzi, a nie jazda na suwak.

[qoute]A tak przy okazji: Nie wiem kiedy ten film był nagrywany, ale jeśli niedawno - to po chuj te wszystkie samochody jadą tamtędy do centrum skoro cała aleja jest rozkopana. Potem stoją tacy w korkach i nie pozostaje nic tylko się denerwować.[/qoute]

A co kurwa latać mają ? Gdybyś był z Białegostoku lub wyszedłbyś z domu, co z twoim ryjem wymaga nie lada odwagi to na pewno zauważyłbyś iż już otworzyli ten pas.
Zgłoś