18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Angel 2013-12-25, 11:32
Poprzedni temat wisiał w poczekalni miał 10 piw i założony został 23.12.
Partnerzy zakładają tematy w specjalnym dla siebie dziale a dopiero potem są one przenoszone na portal przez obsługę forum.
Gdyby temat z poczekalni był na głównej to nie byłoby problemu.
Dla pocieszenia dodam iż tylko część materiałów Partnerów jest przenoszona na główną a nie których nawet jak założą w poczekalni to przenoszona jest do sucharów - chyba wiadomo o kogo chodzi.

Ogólnie jestem zadania aby użytkownicy nie zakładali tematów z materiałami Partnerów - jak im zależy na promowaniu swoich materiałów na sadolu to niech robią to sami.
Zgłoś
Avatar
gallaleta 2013-12-25, 11:53 5
Gdzie niby zwykła żarówka jest gorsza od LEDowej? Zwykła świeci rok? To kurwa jakieś cudowne mam w domu, skoro moje mają 2 lata i nadal działają. LEDowa pobiera 4 razy mniej prądu? Super, ale świeci 10 razy słabiej niż normalna żarówka i wkurwia oczy tym jebanym białym światłem. Zwykłe żarówki wycofała unia bo zwyczajnie były zbyt tanie i za dobre. Ten kto myśli inaczej niech spierdala gapić się na swoją chujową LEDową żarówkę. Kto dał tutaj filmik pajaca reklamującego żarówki?
Zgłoś
Avatar
lelelele3 2013-12-25, 12:54 1
cornishon69 napisał/a:

@up
Nie gówno Sherlocku.



Zgłoś