18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
castagir 2013-12-25, 0:24 4
Dlaczego to gowno z dwaom piwami znalazlo sie na glownej?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-25, 0:26 2
Ktoś to już kiedyś wrzucał, było w poczekalni. WTF?
Zgłoś
Avatar
matikiller 2013-12-25, 0:27 9
@up Schowajcie się do swoich ciemnych jaskiń i z nich lepiej nie wychodźcie.
Zgłoś
Avatar
Skuteczny 2013-12-25, 0:32 9
@castagir @Zarammoth

Mówi wam coś nazwa użytkownika SciFun? A ten przycisk obok " IGNORUJ"?

Pomyślcie, niech woda w waszych czaszkach się zagotuje i poskładajcie sobie to w całość.
Zgłoś
Avatar
Seus 2013-12-25, 0:33 2
słaby materiał, a SciFun wylansowany przez adbustera i gimbusów
Zgłoś
Avatar
wino666 2013-12-25, 0:33
@ castagir

bo rozrzutnik ktory to wrzucil placi pewnie grube pieniadze zeby na glownej sie znalazlo xD
Zgłoś
Avatar
Krzysu 2013-12-25, 0:54
@Seus A co to kurwa znaczy "wylansowany". Użyj prostszego słowa, takiego jak np.: wypromowany.
Taki krawężnikowy język dla pismaków nie jest odpowiedni na tą stronę.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-25, 0:58 3
@Skuteczny: Tak się składa, głąbie, że mnie SciFun, ani żaden inny autor materiałów związanych z nauką nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.

Chodzi mi o to, że ten temat był w Poczekalni, został wyjebany, a następnie wstawiony z powrotem z konta SciFuna.
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2013-12-25, 1:00
Fakt, ktoś to wstawiał już. Sam piwkowałem. No ale chyba musi być podane z konta sponsora, żeby się liczyło
Zgłoś
Avatar
Skuteczny 2013-12-25, 1:05
@Zarammoth Pomyślmy? Może dla tego, że użytkownika SciFun nie obowiązują te same zasady co zwykłego usera, który bezpośrednio nie zasila konta właścicieli Sadistica, a użytkownik SciFun płaci za to by jego materiał ukazał się na stronie głównej?



Mówi mi Sherlock.
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-12-25, 1:12 1
@up
Nie gówno Sherlocku.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-25, 1:31
Skuteczny napisał/a:

@Zarammoth Pomyślmy? Może dla tego, że użytkownika SciFun nie obowiązują te same zasady co zwykłego usera, który bezpośrednio nie zasila konta właścicieli Sadistica, a użytkownik SciFun płaci za to by jego materiał ukazał się na stronie głównej?


Co za baran
Nie chodzi mi o to, że temat wszedł na główną "z automatu" bez piw, tylko o to, że wcześniej ktoś inny zdążył to umieścić w poczekalni (nazwy usera nie pamiętam). Temat miał dużo piw, lada moment wchodził na główną, aż tu nagle tamten temat zniknął, a znalazło się to (z profilu SciFuna). Więc jeżeli chodzi o reklama, to tak czy inaczej ludzie by mogli wejść i zasubskrybować, gdyby chcieli. O to mi chodziło z tym "Ktoś to już kiedyś wrzucał, było w poczekalni." Więc czego spinasz dupsko?
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-12-25, 1:44 5
Niestety. Sajfanowi nie zgadzała się liczba wyświetleń i przypomniało mu się o tej stronie.

Ma pełne prawo do swoich własnych materiałów, więc tamten temat został usunięty.
Powiedzmy sobie szczerze, że tamta osoba która to wrzuciła tu wcześniej robiła mu tą reklamę za darmo, ale bez pytania.

Osobiście uważam, że temat ten powinien trafić do było.
Wtedy może sam SciFun traktowałby partnerstwo z portalem trochę poważniej niż maszynkę do nabijania kasy.
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-12-25, 2:44
Wszystkie @up. od tego macie ignore jak tak bardzo chcecie płakać. SciFun jest twórcą tego filmiku, ma do niego PRAWA AUTORSKIE i on decyduje czy ty czy ktoś inny czy tylko on może udostępniać te filmy. Znając życie gdyby chciał, a nie współpracował by z sadolem, mógł by pozwać kogoś kto wrzucił jego film na upload sadola, BEZ JEGO ZGODY i sprawę by wygrał. Wystarczy że w swoim kanale na YT zaznaczył odpowiednią opcję o prawach autorskich i wszystkie wasze płacze, żale możecie sobie wsadzić do dupy.To że 3/4 uzytkowników tego portalu nie potrafi uszanowac praw autorskich, albo nawet ich nie zna to juz inna sprawa. PS. nie traccie czasu na hejty mojego posta, i tak mam to, co będziecie pisać negatywnie o mnie gdzieś, bo wg mnie takich pustych ignorantów powinno sie tępić na poziomie podstawówki by przyłożyli się trochę do nauki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie