18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
CodeineWarrior 2016-03-28, 20:42
Nawet w terroryzm mieliśmy swój wkład
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2016-03-28, 23:54 4
A na chuj to ktoś wrzucił do "Historia i dokumenty" ?? Facet fajnie mówi, i co najważniejsze mądrze, pakowanie tego do HiD spowoduje ze nikt tego nie zobaczy a szkoda. Nie rozumiem "Polimaty" czy inne gówna z YT pakowane są na główną, a materiały które coś mogą nauczyć są wypierdalane w działy gdzie praktycznie nikt nie przegląda.
Gdzie zasada "Sadistic uczy, sadistic bawi"?
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2016-03-29, 0:14
Hacker40, niestety moderacja od razu przenosi tutaj Sam chciałem swoje filmy "przemycić" na zwykłą poczekalnię, ale natychmiast je przenoszono. Niestety, taki tu jest klimat
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-03-29, 5:10
Właśnie wlazłem do komentarzy, żeby to napisać. Przenieście do cholery ten temat na główną. Chociaż na tydzień. Ludzie tutaj nie zaglądają, a to jest jeden z ciekawszych filmików jakie tutaj znalazłem. SERIO KURWA.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2016-03-29, 11:18
@hacker
Włąśnie dlatego to jest dokument i trafił tutaj. A te gówna to pseudodokumenty (w większości) i dlatego trafiają tam, a nie tu
Zgłoś
Avatar
dagins 2016-03-29, 13:43 1
@kilka up
Obejrzenie ze zrozumieniem materiału dłuższego niż 5-10 minut przerasta możliwości 90% użytkowników z głównej. Sam na główną nie wchodzę od bardzo dawna, więc nowe materiały tutaj, czyli w odpowiednim dziale, mnie cieszą.
Zgłoś