18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Pan Mularz 2011-10-22, 17:09
Z hitów ostatnich miesięcy? Chyba masz jakieś zaniki pamięci, bo wiele z tych filmików widziałem już dawno temu.
Z matematyką też widzę są problemy:
angel napisał/a:

zlepiona z kilku

Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2011-10-22, 17:23 18
@up: dla jednego kilka to 7 a dla innego 100 więc na chuj się srasz pajacu?
Zgłoś
Avatar
Jędrek 2011-10-22, 17:26
RaStA_THC napisał/a:

@up: dla jednego kilka to 7 a dla innego 100 więc na chuj się srasz pajacu?


Panecku sliniś się bardziej niz turysci na widok moich łoscypków.
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-10-22, 17:38
RaStA_THC napisał/a:

@up: dla jednego kilka to 7 a dla innego 100 więc na chuj się srasz pajacu?



Klika - ilość czegoś od trzech do dziewięciu.

Podejrzewam, że jakoś udało ci się skończyć podstawówkę, ale w jaki sposób to zrobiłeś, tego nie wiem...

Ps.
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-10-22, 17:51
Mularz napisał/a:

Z hitów ostatnich miesięcy? Chyba masz jakieś zaniki pamięci, bo wiele z tych filmików widziałem już dawno temu.
Z matematyką też widzę są problemy:

angel napisał/a:

zlepiona z kilku



Widać, że czytanie ze zrozumieniem sprawia Tobie większe trudności niż liczenie.

Włącz film jeszcze raz i policz na paluszkach ile jest hitów z ostatnich miesięcy a ile jest starszych niż 9 miesięcy.
Jak skończysz to podziel się z nami swoimi obliczeniami.
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2011-10-22, 18:29 1
zawsze się musicie dopierdolić i silić nad pojebanym komentarzem, zamiast w spokoju oglądnąć...

mnie tam się podoba i chuj...
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-10-22, 18:46 1
angel napisał/a:


Widać, że czytanie ze zrozumieniem sprawia Tobie większe trudności niż liczenie.

Włącz film jeszcze raz i policz na paluszkach ile jest hitów z ostatnich miesięcy a ile jest starszych niż 9 miesięcy.
Jak skończysz to podziel się z nami swoimi obliczeniami.



Oj Angel, Angel... Nie pogrążaj się. Wychodzi na to, że dodatkowo nie umiesz przekazać pisemnie co masz na myśli. Uhuhuuu... Robi się ciekawie. Czego dowiemy się w następnym poscie? Schizofrenia? Zaburzenia osobowości?

Pozdrawiam (przyda się )

Ps. Czemu użytkownik RaStA_THC nie został jeszcze ukarany? Obraził jawnie, używając wulgaryzmów majestat mojej osoby.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-22, 18:51 1
fragment z kotem najlepszy ;p
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-10-22, 18:53
Kurwa nie macie się czego czepiać Gimbusom się już w pizdach przewraca...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-10-22, 18:58
Ja pierdole, do kurwy nędzy, całkiem udany filmik, ale zawsze znajdzie się jakiś pajac który zacznie dopierdalać się do szczegółów. Potem zaczyna się oczywiście pierdolenie bez sensu o tym ile to jest kilka. Jeśli pewnie osoby (tutaj to raczej 1 osoba) mają ochotę na pierdolenie to niech idą do burdelu, albo skorzystają z własnej ręki, bo takie podtrzymywanie na siłę bezsensownej dyskusji jest chuja warte.

Co do filmiku całkiem udany. Jakiś promyk nadziei że powstają jeszcze ciekawe filmiki.
Zgłoś
Avatar
Jędrek 2011-10-22, 19:04 2
Mularz napisał/a:

Ps. Czemu użytkownik RaStA_THC nie został jeszcze ukarany? Obraził jawnie, używając wulgaryzmów majestat mojej osoby.



Racja, ino zrozumieć ni mogę co jeden nie dostaje bencki za łomanie regulaminu, a drugi za nic jok taki jeden panecek co śmiechowe rzeczy pisoł, Coli mu chyba było. Tu jakie inne prawo je, lewe jakie nie po to jam łojca nie znał co na wojne posedl i umorł zeby tera kto jakie dziwne prawo wprowadzoł.

A, jesce ło filmiku. Internet mom łod zesłego roku, a jus zem widzoł syskie filmiki z tego miksa.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-10-22, 19:12
Jędrek napisał/a:



Racja, ino zrozumieć ni mogę co jeden nie dostaje bencki za łomanie regulaminu, a drugi za nic jok taki jeden panecek co śmiechowe rzeczy pisoł, Coli mu chyba było. Tu jakie inne prawo je, lewe jakie nie po to jam łojca nie znał co na wojne posedl i umorł zeby tera kto jakie dziwne prawo wprowadzoł.

A, jesce ło filmiku. Internet mom łod zesłego roku, a jus zem widzoł syskie filmiki z tego miksa.



Weź leki, nim przysiądziesz do komputera...
Zgłoś
Avatar
racoon 2011-10-22, 19:28
@Mularz
Chyba pomyliły Ci się fora.
Zgłoś
Avatar
Jędrek 2011-10-22, 19:29
Super Ruchacz napisał/a:



Weź leki, nim przysiądziesz do komputera...



Panecku, nie kozdy tak mo jak ty. My mieskomy w domach, nie w zokładach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie