18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tak to się powinno robić.


gazeta.pl napisał/a:

Przedstawiciel skrajnie prawicowej partii Złota Jutrzenka zagroził protestami przeciwko planowanej budowie meczetu w Atenach. W weekend stowarzyszenie greckich muzułmanów otrzymało od partii list, w którym zagrożono im śmiercią, jeśli nie opuszczą kraju.
- Jeśli zostanie wybudowany meczet dla islamskich przestępców, którzy mieszkają w Grecji (...), powstanie front 100 tys. Greków pod egidą Złotej Jutrzenki - oświadczył w niedzielę wieczorem deputowany Ilias Kasidiaris na spotkaniu partyjnym transmitowanym przez telewizję Net. W weekend stowarzyszenie greckich muzułmanów otrzymało list opatrzony symbolami Złotej Jutrzenki, w którym zagrożono muzułmanom, że czeka ich los "jagniąt idących na rzeź, jeśli nie opuszczą Grecji do 30 czerwca". Tekst oświadczenia został opublikowany przez stowarzyszenie na portalach społecznościowych. Grecka policja oświadczyła, że zbada sprawę groźby.

W wyborach parlamentarnych w czerwcu 2012 roku neonazistowska Złota Jutrzenka weszła po raz pierwszy w swej historii do parlamentu Grecji, zdobywając 7 procent głosów, co dało jej 18 mandatów. Ostatnio partia wystąpiła z projektem przywrócenia kary śmierci w Grecji. Najwyższy wymiar kary miałby być stosowany wobec imigrantów, którzy popełnili ciężkie przestępstwa.

Według sondaży to ksenofobiczne i antyimigranckie ugrupowanie cieszy się obecnie 10-procentowym poparciem i jest trzecią siłą polityczną w kraju. Przyczyną popularności skrajnego ugrupowania jest niepokój o przyszłość, zwłaszcza wśród mieszkańców dużych miast Grecji, spowodowany wysokim bezrobociem (blisko 27 proc.), rosnącą przestępczością i falą imigracji.



PS:
Przepraszam zwierzęta za porównanie do ciapatej dziczy.
Zgłoś
Avatar
yankespies 2013-05-20, 22:25 3
ja i mój paint:F
Zgłoś
Avatar
si3l 2013-05-20, 22:27 17
yankespies napisał/a:

ja i mój paint:FObrazek



Zgłoś
Avatar
katalogfirm 2013-05-20, 22:32 3
Przypomina wam to coś??
Zgłoś
Avatar
Tuono 2013-05-20, 22:33 6
Pamiętacie jak bylo kiedyś? Tez sie pewna zaraza panoszyla,kryzys,ludzie bali sie o przyszlosc,o prace,znalazl sie jeden co rzucil kilka hasel na podatny grunt i z 50 lat byl spokoj? Historia lubi sie powtarzać,mam nadzieje.
Zgłoś
Avatar
arthovv 2013-05-20, 22:44 14
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-05-20, 22:59
Tak.
Zjebiają z Grecji to pewnie i do Polski przyjadą... Masowo...
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-05-20, 23:04 7
Na lotniskach w całej Europie ciapatych powinno się, pod pozorem sprawdzenia ich ,czy nie mają zakazanych substancji itp. wprowadzać do specjalnych pomieszczeń, gdzie normalnie gazowałby się ich. Czysta robota, świadkow nie ma, problem rozwiązany. A rodziną w jakimś jebanym pakistanie nikt się nie będzie przejmował, telefonów i tak pewnie tam nie mają
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-20, 23:11
Dobrze robią grecy a w pedalskiej polsce takich akcji nie będzie nawet jak będą nas w dupe jebali
Zgłoś
Avatar
Poczatek_Swiata 2013-05-20, 23:19 1
Akurat Grekom nie ma się co dziwić, mają jeszcze w pamięci okupacje przez ciapatych.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-20, 23:25 1
Szacun dla Greków. Oni mają prawo nienawidzić ciapatych bardziej niż jakikolwiek naród w Europie (historia Grecji i Imperium Osmańskiego, a potem Turcji). Myślę, że ich sytuacje można porównać do tego jakby u nas w centrum Warszawy, Rosjanie chcieli wybudować 50 metrowy pomnik marksa, engelsa i lenina.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-20, 23:45
katalogfirm napisał/a:

Przypomina wam to coś??



Noc kryształowa.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-05-20, 23:59
Grecy mają teraz poważniejsze problemy niż "meczet ciapatych". Ale wiadomo - jak kryzys, to trzeba zrobić szumu medialnego, odwrócić uwagę I zawsze znajdzie się stado baranów, zwalających winę na wszystkich, tylko nie na siebie.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-21, 0:15
Może i Grecy to nieroby , ale za jedno ich szanuję , jak im się coś nie podoba to się z tym nie pierdolą
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-21, 0:58
a czemu zabraniać, właśnie niech budują jak najwięcej meczetów
opodatkować i jak nie wyrobią finansowo to przejąć mienie i przerobić na zajebisty hotel
będzie kasa z tego, a jak nie to spoko wyglądająca architektura
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-05-21, 1:03 1
Gazeta.pl, czyli oddział Gazety Wyborczej..., więc o "obiektywizm" to mało znane słowo w tym kręgu medialnym. Kretyni nawet poprawnie nazwy prawicowego ugrupowania nie potrafią przetłumaczyć... "Złota Jutrzenka"... ZŁOTY ŚWIT kretyni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie