18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kustoszpan 2013-05-29, 18:48 2
To Ty masz taką piękną "kreskę"?
Zgłoś
Avatar
Shizu55 2013-05-29, 19:12 5
@up Ujął co miał ująć, nie przypierdalaj się do niczego.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-29, 19:22 13
Ja pierdolę, jak długo można wałkować ten chujowy temat? Czy nikt nie potrafi zrozumieć, że organizatorzy marszu to faszyści? Normalni ludzie, którzy dają się nabrać na wygładzanie jęzora przez skrajne środowiska to nie faszyści, tylko po prostu nieświadomy niczego motłoch.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-29, 19:28 99
Koniec Świata napisał/a:

Ja pierdolę, jak długo można wałkować ten chujowy temat? Czy nikt nie potrafi zrozumieć, że organizatorzy marszu to faszyści? Normalni ludzie, którzy dają się nabrać na wygładzanie jęzora przez skrajne środowiska to nie faszyści, tylko po prostu nieświadomy niczego motłoch.



Ten "chujowy" temat powinien być tak długo wałkowany dopóty, dopóki takie betony jak ty przestaną mieć ból dupy. No już, już... posmaruj. Ulży na chwilę.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-29, 19:33 9
@up

Ja nie mam bólu dupy, tylko ten obrazek świadczy o bólu dupy sympatyków ONRów, Weszpolskich placków i innego gówna. Ja mam na tyle poukładane w głowie, że nie chodzę na polityczne manifestacje ani lewicy, ani prawicy, bo nie są mi one do niczego potrzebne.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-05-29, 19:37 47
@Koniec Świata
Jeżeli dziś faszysta to ten, kto chce żeby w Polsce najważniejszy był Polak, polskie prawo chroniło po pierwsze polaków, finanse szły najpierw na ubogich polaków (a nie dofinansowanie osiedli cygańskich, Grecji czy budowy meczetów), rząd żeby ustawy pisał tak, żeby ludziom ułatwiać życie (a nie wprowadzać kolejne zakazy by łatwiej trzymać nas za mordę) to mogę nazwać się faszystą.
Tylko że nie można w takim razie dzisiejszych faszystów porównywać z tymi Mussoliniego, nie mówiąc już o nazistach (a wiadoma gazetka lubi pisać o faszystach myśląc o nazistach, co historycznie można porównać do pisania o socjaldemokratach myśląc o komunistach).

Łatwo żyć z zamkniętymi oczami łykając wszystko co Tomasz Lis i Monika Olejnik powiedzą. Zacząć myśleć samodzielnie jest cholernie trudno. Ale jaka satysfakcja jest potem, że odłączyło się od stada owieczek.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-29, 19:46
Taaa, szczególnie, że dzisiejsza młodzież zazwyczaj gówno wie z historii, nie ma pojęcia czym był komunizm, więc te flagi ZSRR to jakieś pierdolenie. Szczególnie jebane pedały których flaga to to tęczowe gówno i nie mają z czerwonymi nic wspólnego.

Jak się sieje propagandę to z głową a nie na oślep.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-05-29, 19:50 5
cóż za prymitywne ujęcie tematu.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-29, 19:51 1
Takie gadanie, że ktoś tam chce żeby najważniejszy był Polak to zwykłe populistyczne pierdolenie. Kazdy ciągnie w swoją stronę, ale pod publiczkę robi za obrońcę uciśnionych, wielkiego patriotę i wygłasza postulaty niezadowolonych frustratów. Trzeba kiedyś dorosnąć i pozbyć się złudzeń. Niektórym to przychodzi z wielkim trudem.
Zgłoś
Avatar
huntz0r 2013-05-29, 19:52 46
Raz Sierpem Raz młotem czerwone ścierwo ! świńskie ryje ..

@koniec świata
Zgłoś
Avatar
Everal 2013-05-29, 19:53 1
Nigdy nie widziałem głupszej interpretacji komunizmu oraz faszyzmu w Polsce
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-05-29, 19:54
kurwa czemu się tak spinacie jak nazwą was faszystą? Faszyzm jest zajebisty
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-05-29, 19:54 2
Obie strony są tak samo popierdolone.
Zgłoś
Avatar
W................R 2013-05-29, 19:56 40
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie