18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
DzidaZawodnik 2018-09-26, 9:00 3
Kolejny intelygient z elyty sadistica co nawet opisu nie potrafi wymyślić.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2018-09-26, 12:00 3
DzidaZawodnik napisał/a:

Kolejny intelygient z elyty sadistica co nawet opisu nie potrafi wymyślić.

Wiem chyba kogo masz na myśli . Gość ode mnie za swe debilne tytuły jeszcze żadnego piwa nie dostał.
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-09-26, 12:36
przecież to ten sam typ, pewnie bana dostał (właśnie za te zjebane opisy) to nowy profil założył
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2018-09-26, 12:43
widząc po raz kolejny dzisiaj, filmik tego użytkownika, z tym jakże przesyconym oryginalnością opisem, pierwsze co mam ochote skomentować to właśnie ten gównianie podrobiony styl. Ktoś już kiedyś wrzucał tematy opisując je w podobny sposób, ale jemu to wychodziło o wiele lepiej. I potrafił kurwa rymować, a Ty dzieciom najprostszej rymowanki byś nie skleił, a chcesz sie za to zabierać jak artysta. ZAPRZESTAŃ
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-26, 13:11 2
up all@ co jeden to bardziej bystry. Zajmijcie się swoim smutnym jak pizda życiem, a nie się ludzi czepiacie Mogę filmy opisywać inaczej tak jak i tematy, ale czy to zmieni treść samego filmu? No chyba kurwa nie Więc chcecie oglądajcie, a nie chcecie nie oglądajcie. Napiszę to po raz kolejny nie jestem fantastico Jednakże chcę żeby wszyscy byli zadowoleni (chociaż to niemożliwe) to będę pisał w sposób bardziej przystępny i "normalny". Zadowoleni?
Zgłoś
Avatar
tomgru 2018-09-26, 13:56
krowę jebło to się drą jakby ich okradali, a gdyby to było kolejne chińskie dziecko to pewnie jeszcze 5 samochodów by po nim przejechało zanim ktoś by kiwnął palcem
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-09-27, 10:47 1
jeszcze jaki opierdol od policjanta dostał ... "co ty kurwa, krowy na drodze nie widzisz!"
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-28, 8:53 2
Pantillion, a pisz jak chcesz, będziesz się anonimowymi wpisami przejmował...
Zgłoś
Avatar
Tomsza 2018-09-28, 13:46
zamiast krowę na miejscu odjebać to ją rozjebaną na lawetę załadowali. ciekawe jak? wciągarką?
Zgłoś
Avatar
pivotv 2018-09-28, 16:50
Nie próbuj na siłę fantasticować, bo naprawdę tego nie potrafisz.
Zgłoś
Avatar
XCataclysm 2018-09-28, 21:46
Kurwa, krowę na lawecie wywieźli. A co z autem?
Zgłoś
Avatar
psych 2018-09-28, 23:26 1
ta szyba z przodu to chyba nie jest klejona bo dźwięk poszedł jakby tłukł słoik
Zgłoś