18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-10-14, 10:27 20
taka samica to skarb, obroni a latem można schować się w jej cieniu i ciepło zimą da, więcej plusów nie widzę
Zgłoś
Avatar
kryzyspl 2018-10-14, 10:33 15
czy w 0:53 koleś w drugim planie sam zaczyna się lać po ryju?
Zgłoś
Avatar
x................x 2018-10-14, 12:24
Gruba sraka swoją własną orbitą zwiększyła grawitacje że kości pękają :v
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-10-14, 12:53 6
Kurwa mać... Te tytuły filmów na górze, spasiona locha, gość pizda, mały szczur co startuje do wiekszego i sam sobie kostkę złamał a do tego w tle jakiś kretyn co sam sie w mordę napierdala...
Brakuje jeszcze jakiegoś murzyna co zajebie komuś z partyzanta drącego ryja WORLDSTAAAAAAR.
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-10-14, 14:33 3
Typ skacze do innych a nogi mu się łamią od samego chodzenia, drugiego musi bronic jego samica bo sam nie ma jaj a jeszcze inny tak podekscytowany sytuacją że sam siebie zaczyna napierdalać po ryju. USA ...
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-10-14, 15:40 2
KlinikaAborcyjna napisał/a:

taka samica to skarb, obroni a latem można schować się w jej cieniu i ciepło zimą da, więcej plusów nie widzę



Jak Ci spadnie jedzenie na ziemie to wyliże całą podłogę, nie trzeba odkurzać
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2018-10-14, 15:53
jaki z tego morał ?
przed fikaniem do ludzi upewnij się że zjadłeś odpowiednią ilość danonków.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-14, 15:54
napinał się, wyginał, już myślałem że zaraz klęknie i zacznie mu lachę robić
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2018-10-15, 7:17
Tam to jest jak się całe dzieciństwo przed komputerkiem siedzi i nie naraża kości na przeciążenia i miniurazy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-15, 9:20
Śmieszy taki odyniec szarżujący z kwikiem
Zgłoś
Avatar
mrthebenek 2018-10-15, 17:25 2
Co za spierdolone czasy nastaly, ze kobiety startuja z lapami do faceta i mysla ze moga go napierdalac po ryju a on nie ma prawa sie obronic. Niedalej jak w ta sobote idac sobie po wyjsciu z baru spokojnym spacerkiem do nastepnego zostalem zaczepiony przez kilku gowniarzy, zanim powiedzieli o co im chodzi podleciala do mnie dziewczyna i probowala zajebac mi strzala. Bylem pijany ale reaguje w takich sytuacjach bardzo instynktownie, zablokowalem cios i wyprowadzilem kontre. Zamieszanie bylo spore, a ja zorientowalem sie ze znokautowalem laske dopiero po kilku dluzszych chwilach. Ogolnie pojebana akcja, zostac napadnietym, obronic sie i pewno teraz bede mial przejebane bo w koncu to byla biedna kobieta..
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-10-15, 20:33
Bić kurwę na ryj.
Zgłoś