18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Krwiodawca
Xax6 • 2013-12-06, 22:28
Zajebane z YAFUDa, myślę, że się nadaje.

Cytat:

Jestem dawcą krwi, mam 0Rh- i świetne wyniki, tj. liczba czerwonych płytek przekracza normę o kilka mln.

Telefon 7:30:
-Halo? Pan XXX?
-Tak
- Z tej strony centrum krwiodawstwa w XXX oddział dziecięcy. Jedzie pan już do nas?
- yyy nie bo ja na piątek jestem umówiony.
- A to się akurat dobrze składa bo widzi pan umarło nam właśnie dziecko dla którego pan nam miał krew oddawać, więc nie musi pan przyjeżdżać, bo nawet niema komu oddać jakby pan chciał hahaha (tutaj pani zaśmiała się z własnego "żartu").

Zgłoś
Avatar
cotton94 2013-12-06, 23:19 1
I widzisz, nie musisz się fatygować
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-12-06, 23:48 7
Aż w CIA się zaśmiali i zaczęli bić brawo...
Zgłoś
Avatar
jabba_the_hutt 2013-12-07, 0:29 27
YAFUD to zjebana strona, debile wymyślają historyjki, a inni debile w nie wierzą.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-07, 1:19
Zazdroszcze, ja mam anemie
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-12-07, 13:35
@UP a ja białaczkę.
Zgłoś
Avatar
Drakam 2013-12-07, 13:38 1
Przeciez do stacji krwiodawstwa sie nie umawia xD
Zgłoś
Avatar
Kryminator 2013-12-07, 13:40 15
Ściema jak chuj... Do tego nie można oddawać krwi jak ma się przekroczoną ilość czerwonych krwinek bo to jest Hipererytrocytoza, która zwiększa lepkość krwi i może powodować dużo nieprzyjemnych dolegliwości zakrzepowych.
Zgłoś
Avatar
sivo 2013-12-07, 14:13
jeszcze większa ściema... grupa 0 Rh- jest uniwersalnym dawcą, więc można ją przetoczyć każdemu i zawsze jej brakuje, nie ma szans, żeby ktoś jej nie chciał
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-12-07, 14:39
sivo napisał/a:

jeszcze większa ściema... grupa 0 Rh- jest uniwersalnym dawcą, więc można ją przetoczyć każdemu i zawsze jej brakuje, nie ma szans, żeby ktoś jej nie chciał


Tylko teoretycznie masz rację w czasie wojny przelewa ją się wszystkim, a normalnie to daje się taką jaką kto ma. Pozdo
PS. Historia to ściema oddawajcie krew nie dajcie się zniechęcić lewakom pier.... kłamiącym dla własnych celów
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-12-07, 14:57
mak667 napisał/a:


Tylko teoretycznie masz rację w czasie wojny przelewa ją się wszystkim, a normalnie to daje się taką jaką kto ma. Pozdo
PS. Historia to ściema oddawajcie krew nie dajcie się zniechęcić lewakom pier.... kłamiącym dla własnych celów


to chyba lewaki są za "dawaniem"...to raczej prawiczkowie lateami głęboko dumali czy można iść do jezuska bez nerki albo serduszka...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-12-07, 15:07 7
Próbowałem oddać dzisiaj krew, ale mieli za dużo pytań co do tego skąd ją wziąłem...
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-12-07, 15:43
rew123321 napisał/a:


to chyba lewaki są za "dawaniem"...to raczej prawiczkowie lateami głęboko dumali czy można iść do jezuska bez nerki albo serduszka...


A wiec zgadzam się z tobą w tej kwestii lewaki zawsze byli za "dawaniem" ale dupy swoim kolegom. a tak na poważnie jak można być w Polsce postkomunistą, socjalistą, marksistą? Znam kilku i doświadczenie uczy że to skurw....y. A młodzież lewicowa to zagubione owce o niejasnej seksualności wiecznie jej poszukujący i widzący w tej ideologi szanse na wolność w ewentualnym homoseksualizmie.
Zgłoś
Avatar
Santalfe 2013-12-07, 15:50
Fake w chuj. Od dłuższego czasu jestem dawcą. Nie ma czegoś takiego jak umawianie się na oddawanie, ani tym bardziej zaplanowanie że osoba X odda osobie Y krew. Zwłaszcza, że zanim zostanie przetoczona muszą być wykonane badania wszystkie, co trochę czasu zajmuje.
Zgłoś
Avatar
Magiczny_Karol 2013-12-07, 16:42
Ja jebie, przecież i tak tą krew sprzedają za granicę więc po cholerę się strzępić.
PS.
A co do żartu to na poziomie "Bogymana"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie