18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
brandon 2014-02-16, 18:38
Ee tam, to juz wole wypic piwko
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-02-16, 18:39 12
jak sam na to wpadł, to szacun dla gościa - można "z gówna bat ukręcić"
Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2014-02-16, 18:43 3
O ja pierdole, ale "gość" oddał krew, o jezu o qrwa o ja o nie moge ale hardcor, o matko.... no i co? Poza tym że czekoladę dostał.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-16, 18:49 3
przeczytalem "korwinista" wiek by sie zgadzal z grubsza

wezcie zrobcie jakis zbiorczy dla tych wyzwan bo co drugi temat w poczekalni to te zjebane piwne albo inne wyzwania, albo wogole wypierdalac te gowna automatycznie bo ani to sadystyczne, ani ciekawe, ani zabawne
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-16, 18:55 83
chitlerowiec napisał/a:

O ja pierdole, ale "gość" oddał krew, o jezu o qrwa o ja o nie moge ale hardcor, o matko.... no i co? Poza tym że czekoladę dostał.



To, że zamiast robić z siebie idiotę (jakich nie mało tutaj już widzieliśmy) ratuje komuś życie.. I faktycznie to nic nadzwyczajnego, że oddał krew bo wiele osób to robi, ale potrafił pokazać że z takiego syfu jakim jest nominowanie znajomych do wypicia browara można zrobić coś pożytecznego. Sam niewiele zdziała ale jeśli zapoczątkuje taką akcję to jestem pewny, że ktoś na tym skorzysta.

PS Zamiast nominować się do wypicia piwa powinniście spotkać się, napić i wspólnie poodpierdalać a nie wrzucać kompromitujące siebie materiały do neta..
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-16, 19:22
Sam na to nie wpadł bo wczoraj był temat jak jakiś zagraniczniak to zaprezentował.
Zgłoś
Avatar
Akranus 2014-02-16, 19:46
To ja najpierw wypije piwko a potem oddam krew. I ja skorzystam i osoba która ją weźmie
Zgłoś
Avatar
KoksaX 2014-02-16, 19:54 13
Ta, tylko ci od tych piwnych wyzwań raczej nie dadzą rady, bo do oddawania krwi trzeba mieć skończone 18 lat.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-16, 19:58
Piwo, łapka w górę i szacun. W tę stronę powinny iść takie zjebane gimbusiarskie akcje. Kurwa kto to wymyślił w ogóle, nagrywać picie piwa, jakby normalni ludzie piwa nie pili. Ale tam pewnie mają hardocre, bo picie piwa bez dowodu, trzeba uwiecznić i na fejsa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-16, 20:02 1
SQT napisał/a:

Sam na to nie wpadł bo wczoraj był temat jak jakiś zagraniczniak to zaprezentował.


Autor filmu z tematu wrzucił to 14, problem? Bardzo mi się podoba taka akcja, szkoda że nie mogę oddawać krwi bo podjąłbym się tego typu nominacji, zamiast wyjebania piwa na hejnał, co jest kretynizmem.
Zgłoś
Avatar
o................9 2014-02-16, 20:16 1
ciekawe czy byłby taki wesoły podczas oddawania osocza:)
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-02-16, 20:34
Powodzenia mojego kumpla za to ze ma dobre serce jakiś jeb... Szpital zaraził choroba która mu daje jakiś rok życia powodzenia Wole wypić jednak tego browara a ty chłopie radzę sie isc przebadać
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-02-16, 20:37
Popieram w 100%
Zgłoś
Avatar
whereIsMyGoat 2014-02-16, 20:39 1
Ha ha ha usunąłem konto na facebooku, jestem bezpieczny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie