18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Pod Łysą Górą znaleziono krypty królów słowiańskich które mogą mieć nawet 5tys lat. Ogromne komnaty ujrzały nareszcie światło dziennie po długim zakłamywaniu historii polaków. Naród słowiański wbrew tego co nas uczyli w szkołach wcale nie byli prymitywnym, rolnym ludem a zaawansowaną cywilizacją o niesamowitej kulturze. Śmiało można rzucić porównanie z europejskim starożytnym Egiptem.
Cieszę się, że historia państwa Lechitów (z arabskiego "Panów") wychodzi powoli na jaw. Żyjemy na najważniejszych terenach ludu, którego granice były zdecydowanie inne od dzisiejszych, polskich

No i oczywiście zajebiście, że zakłamane religie które okupują nasz kraj powoli idą się jebać. Wracamy do korzeni.

Polecam cały kanał tego faceta. Ogromna wiedza i trzeźwy umysł -patriota z klasą.
Zgłoś
Avatar
Ryszard440 2016-04-23, 2:43
Nie no wszystko wszystkim ale film pokazuje tyle co nic.
A dziwaczny gość przypominający "Remove kebab" chodzący w mundurze jakoś nie przemawia do mnie jakkolwiek.
Bez przesady z tym wielkim imperium Słowian
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-04-23, 10:07
Czemu oni popierdalają w polskich mundurach wojskowych? To nie ten sam gość co chowa konserwy pod ziemię?
Zgłoś
Avatar
PabloEskobar 2016-04-23, 20:25
Fdslatghdlks napisał/a:

Czemu oni popierdalają w polskich mundurach wojskowych? To nie ten sam gość co chowa konserwy pod ziemię?



Ponieważ polskie prawo jest na tyle chujowe, że są właściwie bezkarni. Popierdalają też w odznaczeniach do których nie mają prawa bądź zostało im nadane w jakiś dziwny sposób o którym wiedzą tylko oni Takie parówy są na całym świecie, w usra chociażby, mimo że jest to karalne też jest mase takich pacjentów. Chwastu nie wyplewisz
Zgłoś
Avatar
remi1982 2016-04-23, 20:29 4
Jestem rodzimowiercą, wierzę w dawnych Bogów. Fascynuje mnie nasza historia, szczególnie okres przed chrztem.
I jestem jak najbardziej za promowaniem wszystkiego, co związane jest z naszą rodzimą wiarą.
Poza tym, nie powinniśmy zapominać o korzeniach i o tym kim naprawdę jesteśmy. Ale...

No właśnie jest to "ale" odnośnie tego filmiku.
Chciałbym bardzo, aby to było miejsce spoczynku słowiańskich władców. Moim zdaniem niestety to tylko czcze życzenia nie ogarniętej bandy kolesi z bliżej nie określonymi urojeniami.
Po pierwsze te stalaktyty. 1cm stalaktytu to 10 lat, a nie 100 jak twierdzi ten Pan.
Po drugie, ten Pan wskazuje na cegły z XI wieku pokryte współczesnym tynkiem. Następnie stwierdza, że wszystko zostało wykute w litej skale.
Po trzecie. Kiedy Panowie wychodzą, widać murowaną studzienkę, na asfaltowej drodze.

Nie żebym się czepiał. Ale suma summarum, wygląda to wszystko dość kiepsko.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2016-04-23, 22:36
Kiedyś straszono, że na Łysej Górze są szabaty, czy inne diabły, co może świadczyć, że mogło być czymś więcej niż górą, prawdopodobnie święte miejsce Słowian (typowa zagrywka kleru). Co nie zmienia faktu, że przecież Słowianie podbili Europe Centralną i Wschodnią. Gdyby mieli centralną administracje, imperium itp, to państwo papieskie zrównaliby z ziemią, czy podporządkowali Zachód (tzn podbili/włączyli głównie german, czy celtów - jak twierdzili że od 2 tys lat wstecz).
P.S. Tez się cieszę z upadku odłamu żydowskiego tj cheścijanstwa. Niestety 2 pozostałe nie chcą upaść :/
Zgłoś
Avatar
K................t 2016-04-24, 4:21
Słowianie na ziemiach współczesnej Polski 5000 lat temu... Haaaa!!! A to kurwa dobre jeeest!!!!!
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-04-24, 7:54
I to w jakichś XXwiecznych budynkach
Zgłoś
Avatar
domat1 2016-04-24, 8:19
banda pizdusiów robi sobie wypady
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2016-04-24, 11:15
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że aby dotrzeć do prawdy trzeba się przebić przez szum informacyjny, którzy robią ludzie, którym wydaje się, że coś wiedzą lub po prostu pierdolą od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-04-24, 14:08 2
Prawdy szuka się w publikacjach naukowców. Nie dzieci i podstarzałych niespełnionych komandosów.
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-04-24, 17:52 2
Chwała wielkiej Lechii i jej koloniom na ciemnej stronie Księżyca.
Zgłoś
Avatar
Titelitury 2016-04-24, 20:36 3
Ja pierdolę, ilu Chazarów jest na sadolu to nawet nie przypuszczałem, a przepraszam chazarów.
Zgłoś
Avatar
wgumie50 2016-04-30, 1:36
Może coś w tym jest, ale takie zjeby jak na tym filmiku wprowadzają niepotrzebnie jakąś chora ideologię, natomiast brakuje rzetelnych faktów. Stawiam że huj nie mocarstwo było, tak jak i teraz.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-04-30, 11:04
O ile wiem z pogaduszek ze znajomym z archeologii który jest pasjonatem tematu to akurat Słowianie to były takie czarnuchy ówczesnej Europy, zacofane w chuj od wszystkiego na zachód. Ale Polacy lubia się doszukiwać dowodów swojej wielkości. Tylko muszą się ich doszukiwać strasznie głęboko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie