18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:41
Avatar
ARock 2024-07-25, 16:02 2
I dobrze prawi 😎👍
Zgłoś
Avatar
NILE75 2024-07-25, 16:36 9
Skończcie z tą pierdoloną polityką. Gasną światła kamer to ci z lewej i z prawej idą razem na wódkę i śmieją się z nas wszystkich. A wy dalej wierzycie, że coś się w tym kraju zmieni.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-25, 16:49 1
NILE75 napisał/a:

Skończcie z tą pierdoloną polityką. Gasną światła kamer to ci z lewej i z prawej idą razem na wódkę i śmieją się z nas wszystkich. A wy dalej wierzycie, że coś się w tym kraju zmieni.



Gdyby dla przykładu powiesić kilku a kilku zaprząc do grzebania pozostałego ścierwa to tak, zobaczyliby, że są takimi samymi ludźmi jak ich płatnicy.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-25, 18:38
Kriski napisał/a:

Gdyby dla przykładu powiesić kilku a kilku zaprząc do grzebania pozostałego ścierwa to tak, zobaczyliby, że są takimi samymi ludźmi jak ich płatnicy.



To znaczy, że płatnicy wieszają innych, a następnie zmuszają kolejnych, do grzebania wisielców

Ale pojebana sprawa
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 18:38 5
Poziom republiki 🤦‍♂️ jaka stacja taka widownia

Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-25, 19:02 2
Tak wygląda rzetelność tych pseudo dziennikarzyn:

Zgłoś
Avatar
hoszo 2024-07-25, 19:14 3
Czy to Krystyna Pawłowicz?
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-26, 4:33
Gra na emocjach. Stare pokolenie tego nie widzi. Dorastałem w latach 90-tych i czułem pokłosie ruskiego miru, ale też mam swój ogląd sytuacji. Już dawno temu mówiłem ojcu, że ja to bym chętnie niejednego kuglarza powiesił. Za te całe 35 lat od komuny...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-07-26, 6:15
Aktywiszcza nowej władzy, pazuzu i Geraldinio zaniepokojeni tym, że ktoś ogląda media opozycyjne, a nie prorządowa papkę w TVN , TVP, Polsacie, Onecie, Interii, Newsweeku, GW, , radiach typu Zet, RMF, nowy świat. I dziesiątkach im podobnych, przedstawili przygotowane wcześniej przez młodzieżówkę partyjną stosowne memy .😂
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-07-30, 2:47
skywalker75 napisał/a:

Aktywiszcza nowej władzy, pazuzu i Geraldinio zaniepokojeni tym, że ktoś ogląda media opozycyjne, a nie prorządowa papkę w TVN , TVP, Polsacie, Onecie, Interii, Newsweeku, GW, , radiach typu Zet, RMF, nowy świat. I dziesiątkach im podobnych, przedstawili przygotowane wcześniej przez młodzieżówkę partyjną stosowne memy .😂



Prawdę mówiąc to TV Republika jest na tym samym poziomie co TVN czy GW. Tylko że ssą pałką panu z Żoliborza a nie Rudemu. Ani jeden ani drugi nie powiedzieli nic dobrego na media które wymieniłeś ale w swojej bańce jak pies masz wyuczone że jak słyszysz że ktoś atakuje Republike to musisz odbarknąć że TVN ssie. Jak Ci nikt za to nie płaci, a zakładam że nie, to po co im darmową reklamę robisz? Bez sensu.
Zgłoś