18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
chester 2014-10-31, 7:53 3
Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: "Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!"

...Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2014-10-31, 9:22
chester napisał/a:

Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: "Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!"

...Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.



Był sobie też niespełniony młody malarz artysta, który uwielbiał malować obrazy w kolorze niebieskim i białym. W końcu został zatrudniony przez Microsoft. Stał się sławniejszy niż Picasso, Da Vinci i inni. Jego dzieła podziwia każdy mający komputer. Zgadnijcie co namalował?
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-10-31, 10:49 8
up
kutasa?
Zgłoś
Avatar
shalan 2014-10-31, 13:12 2
Dziwne, ze jeszcze nikt nie napisal:

Przecietny sadolowy napinacz do BongMana:
-Przeczytalem twoj dowcip.
-Ostatni?
-Mam nadzieje.

Rob swoje Bongus, bo czesto mozna smiechnac. Piwko.
Zgłoś
Avatar
Poniewiermistrz 2014-10-31, 15:43
Uuuu BonkMan dorobiłeś się przyjaciela widzę huehuexD1one1one
Zgłoś