18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Udash 2013-02-23, 9:56
Leż, pójdziesz chuju siedzieć...
Zgłoś
Avatar
zwiras 2013-02-23, 10:18 5
Generalnie akcja podchodzi pod paragraf...ujawnianie danych osobowych, podszywanie się pod policję itd
Zgłoś
Avatar
morbek 2013-02-23, 12:17
Ni to fajne ni to śmieszne a to są ludzie bardziej którzy nie chcą sobie robić problemów
Zgłoś
Avatar
krzys535 2013-02-23, 12:32
Wkurwia mnie takie coś. Cwele z Audi
KWI 51YX
Szukamy ??
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-02-23, 13:06 2
Morthaliar napisał/a:

Skurwysyny cholerne. Nawet jak kawałek kabla ukradli i na wódę przeznaczą, nie oznacza, że nalezy takich ludzi traktować bez jakiego kurwa kolwiek szacunku. Jak tobie w życiu nieco lepiej się ułozyło, to nie naśmiewaj się z tych, będący w gorszej sytuacji.



Zachowanie nie godne podziwu- fakt. Ale żeby jeszcze żeby dla złodziei szacunku wymagać to Ci się chłopie chyba lekko popierdoliło. Oby Tobie się kiedyś zdarzyło przyjść na działkę gdzie przez noc szabrowali kable, dla kilkunastu zł. rozjebali cały domek.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-02-23, 13:26 3
Morthaliar napisał/a:

Skurwysyny cholerne. Nawet jak kawałek kabla ukradli i na wódę przeznaczą, nie oznacza, że nalezy takich ludzi traktować bez jakiego kurwa kolwiek szacunku. Jak tobie w życiu nieco lepiej się ułozyło, to nie naśmiewaj się z tych, będący w gorszej sytuacji.



Co za pierdolenie. I takie komentarze jeszcze są wysoko oceniane, co za chłam. A zastanawialiście się kiedykolwiek skąd się biorą tacy ludzie? Myślicie, że terroryści zabrali im wszystko i zostawili skrzynkę wódki, rozkazując wypić ją pod groźbą śmierci?

No raczej, że nie. Alkoholizm to nie "gorsze ułożenie życia", tylko jebana ucieczka słabych ogniw od walki o lepsze życie. Pogłębiany prowadzi do wyprzedania wszystkiego, co się da, a w końcu do kradzieży czy zbierania puszek i butelek, byle tylko jeszcze pierdolnąć amarenę.

Jesteśmy kowalami własnego losu, każdy bez wyjątku. Nie trzeba urodzić się w bogatej rodzinie, żeby coś w życiu osiągnąć. Ale jak wolało się gospodarstwo sprzedać i wino kupić, to dziś szacunku żadnego mieć się nie będzie.

Sram na meneli, choć co innego jest z niepijącymi bezdomnymi (nietrudno to poznać) - kiedyś jednemu pomogłem i dziś nie jest już bezdomny. Ale to inna historia.
Zgłoś
Avatar
Atoco 2013-02-23, 22:20
gorzej się powiodło?

Kurwa przecież to oni sami się w taki stan doprowadzili...
Zgłoś
Avatar
Witkens 2013-02-27, 10:50
"ARTUR.... dawaj pałę..."

Pewnie często to mówisz, co?
piwo za własny.
Zgłoś