18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
RockyWood 2014-01-15, 6:21 2
pod ścianę z tą komunistyczną świnią!
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-15, 7:36
Szczerze mówiąc to mam tak bardzo wyjebane na to Grodzkie że nawet nie wiedziałem o jakiego Krzyśka chodzi i obejrzalem to w zasadzie niepotrzebnie. Przepraszam.
Zgłoś
Avatar
en-em 2014-01-15, 8:06
było wczoraj około północy,ale pretorianie z sadistica się wypłoszyli i zdjęli z wizji.
Zgłoś
Avatar
uthero 2014-01-15, 8:13 2
i bardzo dobrze stary dewiant krzysiu juz dawno powinno zrobic sie z nim porzadek
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2014-01-15, 8:17 2
Autorze Chuj ci w dupsko za zjebanie mi dnia :/ tym czymś na szczęście chłopaki mi humor poprawili na koniec!
Rozjebała mnie prowadząca "Prosim Państwa zaprosiliśmy tu pana ɐnia" tak powinno to wyglądać

@anna496 pięknie... Zjebami nazywasz ludzi którzy walczą o odrobinę normalności w tym kraju? Poziom, powiadasz? Kurwa kulturą nazywasz gościa o twarzy boksera po miesięcznej libacji ze sztucznymi cycami? No porostu kurwa zajebiście GRATULUJĘ!!!

I niech mi nikt nie próbuje pierdolić o tolerancyjności bo Matka Natura nie jest tolerancyjna w przyrodzie takie kurewstwo jest eliminowane...
Zgłoś
Avatar
lordbehemoth 2014-01-15, 8:24
kurwa mać.... akurat jadłem śniadanie-już straciłem apetyt ;(
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2014-01-15, 8:25
@Up kurwa ja też
masterjunior napisał/a:

Haha Ale Krzysiu nie robi sobie jaj, wręcz przeciwnie. Jest poważny jak eunuch.


On nawet na miano eunucha nie zasługuje komuch jebany, najpierw rozkradał Polskę za komuny teraz se cyce doprawił ja pierdole co za kraj...
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2014-01-15, 8:41
Jedni i drudzy siebie warci...
Zgłoś
Avatar
barabaq 2014-01-15, 8:47 1
Aż się łezka w oku kręci ze wzruszenia
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2014-01-15, 8:48
Nie kupuję w empiku
Zgłoś
Avatar
F................d 2014-01-15, 8:55
Krzysiek nie robie sobie jaj, heh
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-01-15, 9:04
Krwa. Dałem @Anna496 piwo przez pomyłkę

Przeprasza was, naprawde. Po prostu źle zrozumiałem. Do tego spodobało mi sie powiedzenie że hydrant komuś w dupę no i emocje itd i piwo dałem.

Także tego.....wybaczcie mi bo zrobiłem to jak jakiś głupek. Nie umiem tego cofnąć.

Pozdrawiam.

Ps. Hydrant w dupę pedałom
Zgłoś
Avatar
artureef 2014-01-15, 9:06 1
jest w mediach, jest w księgarniach jeszcze jej tylko brakuje w lodówce i w reklamie gillette
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2014-01-15, 9:13
kurwa... filmik z pudelka na sadolu... tego jeszcze nie było
Zgłoś
Avatar
Nóż 2014-01-15, 10:49
Tak tak, Palikot nie urodził się antyklerykałem a Anna ma dziadka w Wehrmachcie. A wy oddajecie cześć ŻYDOWI.

A swoją drogą może sadolowi konserwatyści powinni mieć bana na dział dewiacji na hardzie. Tak na wszelki wypadek, żeby sobie nie skalali duszy jeśli tam przypadkiem trafią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie