18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BongMan 2012-02-06, 13:16 30
Do miecza to powinna mu zejść cała policja. Gdyby nie on, to do teraz by szukali nieistniejącego porywacza. Jestem kurwa przerażony, że o moje bezpieczeństwo dbają ludzie, którzy nie potrafili wydobyć zeznań od roztrzęsionej i głupiej jak but kobiety.
Zgłoś
Avatar
wasek 2012-02-06, 13:23 68
@up
przecież ci nic nie grozi przed komputerem
Zgłoś
Avatar
V................7 2012-02-06, 18:36
Wręcz wyborny dialog w owym komiksie
Zgłoś
Avatar
MamWidelec 2012-02-06, 18:44
Tak ciezko wejsc na zycieismierc.com albo uciac ten gowniany pasek na dole, zeby nie robic kryptoreklamy jakiejs chujowej stronce ?
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-02-06, 18:53 1
Tak się składa że na sadisticu jest odnośnik do tej chujowej strony, co może oznaczać że serwisy w jakimś stopniu ze sobą współpracują. Nie rób więc afery o chuj wie co.
Zgłoś
Avatar
D4ron 2012-02-06, 18:54
Oglądałem ten wywiad w TVN 24 w faktach po faktach. Policja powinna zmienić rzecznika, pięknie dał się wmanewrować w pyskówkę z Panem Rutkowskim obniżając poziom dyskusji do poziomu rowu Marjańskiego *(Panem ponieważ sernior Rutkowski nie jest detektywem i wątpliwe czy licencję uzyska ponownie). Fakt faktem, działania Pana Rutkowskiego balansowały na granicy prawa. Zastanawiam się czy ta szopka bardziej nie zaszkodzi jego wizerunkowi niż przyniesie realne profity.

Ps. Nie sądzicie, że ciekawe usługi świadczy "firma doradcza Rutkowski"?
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-02-06, 19:57 3
@up
Pierdolenie. Jest skuteczny, to sie liczy.
Zgłoś
Avatar
w_morde_jeża 2012-02-06, 20:54 4
Czy wy baranki nie widzicie o co tutaj chodzi? Premier patrzy na sondaże i widzi że lecą na łeb naszyje, VAT, ACTA etc. Trzeba odwrócić uwagę głupiego jak but narodu jakąś nic nie znaczącą sensacją. O może być to: porwali dziecko, niech mówią o tym w każdym radiu telewizji i piszą w gazetach. Hołota jest na parę miesięcy zajęta. Obudźcie się z marazmu!!
Zgłoś
Avatar
sylveck 2012-02-06, 21:00
Krzysztof gustu nie ma, jak tam bym Madzię ruchał.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 21:16 1
Cytat:

Czy wy baranki nie widzicie o co tutaj chodzi? Premier patrzy na sondaże i widzi że lecą na łeb naszyje, VAT, ACTA etc. Trzeba odwrócić uwagę głupiego jak but narodu jakąś nic nie znaczącą sensacją. O może być to: porwali dziecko, niech mówią o tym w każdym radiu telewizji i piszą w gazetach. Hołota jest na parę miesięcy zajęta. Obudźcie się z marazmu!!



chuja prawda, to jest próba odwrócenia uwagi od sprawy smoleńskiej

Zgłoś
Avatar
miksuss 2012-02-06, 21:25 3
Już widzę co by się działo gdyby policja oznajmiła, że podejrzewa matkę o spowodowanie śmierci i ukrycie ciała. "je**ane psy nie dają odpocząć biednej matce" "już się boję że porwą kogoś z mojej rodziny i pójdę siedzieć" "hwdp" itd.
Tym bardziej patrząc na to ile ludzi solidaryzowało się z tą rodziną...
Zgłoś
Avatar
motylski 2012-02-06, 22:16
boże, po to są detektywi
Zgłoś
Avatar
omenomen 2012-02-06, 23:16
powinien powiedzieć że razi go jej debilizm
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-02-06, 23:28
przestańcie się w końcu śmiać z biednego krzysia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie