18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Także tego. Twoje ruchania traci wartościowego zawodnika:( Ania przechodzi do Zielonych. Teraz zostanie Rośliną.


Jak podała Superstacja, Anna Grodzka złożyła legitymację partyjną Twojego Ruchu. Była już posłanka partii Janusza Palikota będzie reprezentować w Sejmie Zielonych.
- Podjęłam decyzję o tym, że wstępuję do partii Zieloni, jednocześnie rezygnując z obecność w partii Twój Ruch - mówi w rozmowie z dziennikarzami Superstacji. - Bardzo się cieszę, że Anna Grodzka będzie poszerzać działania Twojego Ruchu na środowisko Zielonych. Będziemy reprezentowali nie tylko środowiska liberalne lewicowe, to poszerzenie naszej bazy politycznej - tak tę decyzję skomentował lider Twojego Ruchu Janusz Palikot.

Na razie Anna Grodzka pozostanie w klubie parlamentarnym Twojego Ruchu. Jak zaznacza, po to, by "budować mosty na lewicy".


Śmiało można powiezieć, że wyłożyła lachę na partię
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-06-27, 12:43
Piekna Mery Korki 4 odchodzi jaka kurwa strata.
Zgłoś
Avatar
lakes666 2014-06-27, 12:44
omg czemu tym krajem maja rządzić geje i transwestyci .... czemu mniejszość ma sterować większością .
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-06-27, 12:44
Krzysztof Bęgowski pseudonim Anna Grodzka.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2014-06-27, 12:45 1
ale oni sa niedojebani
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-06-27, 13:27
może dowiedział się co palikot naprawde myśli o takich przyjebach jak on
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-06-27, 14:37
Banda zjebów Ale co się dziwić.. TR w następnych wyborach max 4pro i do widzenia. Ale do tego czasu pewnie połowa debili z TR porozchodzi się do PO i SLD. W zasadzie jeden poseł TR- Łukasz Gibała mógłby spokojnie wstąpić w szeregi KNP.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-07-18, 22:24
0:45

"Podjąłem decyzję..." Krzysiu wraca
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-07-21, 2:53
Na filmiku, jak tańczy z palikotem, to miałem odruch wymiotny Wy też tak macie ???
Zgłoś