18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
soleosirup 2013-06-19, 9:29 1
Może będzie w końcu na kogo zagłosować...
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-19, 9:29
Ee myślałem, że to sarkazm i obrzucają się gównem. A tu klasyczne pierdolamento nic nie wnoszące.
Zgłoś
Avatar
michimisiek 2013-06-19, 9:32 3
3:27 fajna panienka
Zgłoś
Avatar
ss_adol 2013-06-19, 9:40
5:19 organizacja marszy? a nie mówi się przypadkiem "marszów"? Na Bronka-Leśnika się "zapaczył" czy co? Marszy to może nie być jeśli się mówi o glebie na nizinach nadrzecznych
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-06-19, 10:09
Beblas napisał/a:

@Kubacz

RN nazistowski?! Chyba nie wiesz co mówisz... Ruch Narodowy jest związany z poglądami tylko i wyłącznie prawicowymi, natomiast naziści mieli poglądy LEWICOWE !



Zanim się wypowiesz dowiedz się co to prawica, a co jest lewicą...
Zgłoś
Avatar
Synter 2013-06-19, 10:23 16
prof. Matolewicz napisał/a:



Zanim się wypowiesz dowiedz się co to prawica, a co jest lewicą...



NarodowoSOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia Robotników (NSDAP)
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-06-19, 10:25
Wszystko co złe jest prawicowe, a jak uważasz inaczej to dupa cicho!
Zgłoś
Avatar
Mazbah 2013-06-19, 11:45 2
Bardzo fajna debata na poziomie.
Czuję, że o Krzysztofie Bosaku jeszcze usłyszymy
Zgłoś
Avatar
Lingu 2013-06-19, 12:33 3
Co jak co, ale Superstacja jest moim zdaniem stacją telewizyjną prezentującą najwyższy poziom merytoryczny jeśli chodzi o sprawy polityczne. Nie zawiodłem się ani razu na debatach prowadzonych w ich studiu. Wiedzą kogo zaprosić i nie robią szopki. Chyba jest to jedyna tak poważna, niezależna stacja telewizyjna. Właściwie, jeśli chodzi o politykę, to tylko dla niej włączam TV.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-06-19, 12:39
Suty_dziobaka napisał/a:

Zamiast wulgarnej, antypisowskiej i skrajnie populistycznej retoryki Niesiołowskiego - wyważone i uczciwe podejście Pana Abgarowicza. Od tej strony Platformy Obywatelskiej nie znałem.



POwski parch ewouluje pod potrzeby bydła. Agresywne podejście się przejadło, to teraz dla odmiany przeciwieństwo. Parę wywiadów więcej i głąby znowu na nich zagłosują
Zgłoś
Avatar
Anubis12 2013-06-19, 13:08 1
Dajcie spokój już z tym Bosakiem i Ruchem Narodowym . Pamiętam tego chłopaczka jak był jeszcze prezesem Młodzieży Wszechpolskiej , a Oni kojarzyli ze wszystkim co najgorsze , zjazd nazistów mających piękny plan związany z Polską. Też chciałbym żeby przyszła partia ,która coś zmieni , nawet część postulatów RN mi się podoba ,ale bądźmy realistami są oszołomami jakich mało.
Zgłoś
Avatar
Ivanowic 2013-06-19, 14:24 2
Czyli jednak da się rozmawiać jak ludzie na poziomie zamiast przekrzykiwania i wysuwania za daleko idących wniosków
Mnie osobiście razi tylko (w niektórych wypowiedziach) używanie słowa ksenofobia, która jak każda fobia jest niczym nieuzasadnionym strachem, lękiem, a wg mnie brak tolerancji nie bierze się ze strachu, a raczej niechęci, pogardy czy określonych poglądów.
Amen
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-06-19, 14:35
Nie zwyzywali się od chujów. Słabe

A poważnie to jebać nazioli, pajaców z pociągiem do chłopców.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-06-19, 15:18 1
Tak się powinno uprawiać politykę. Piwko.
Zgłoś
Avatar
Kremol 2013-06-19, 15:25
Chuj im wszystkim w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie