18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
darklamb93 2013-06-19, 2:19 18
Zanim obejrzalem ze w "kulturze wypowiedzi" byl sarkazm
Az sie milo slucha, zwlaszcza Pana Bosaka.
Zgłoś
Avatar
Vilibert 2013-06-19, 2:22 20
No i tego miło się słucha Jak widać w PO są również ogarnięci ludzie, szkoda ze nie są u steru władzy...
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-06-19, 8:24 70
Zamiast wulgarnej, antypisowskiej i skrajnie populistycznej retoryki Niesiołowskiego - wyważone i uczciwe podejście Pana Abgarowicza. Od tej strony Platformy Obywatelskiej nie znałem.
A i plus duży dla Marcina Bosaka, który po raz kolejny pokazuje, że ma w głowie poukładane i mimo młodego wieku cechuje go duża "dojrzałość polityczna".

Chciałoby się więcej dyskusji i debat politycznych na takim poziomie.
Zgłoś
Avatar
Escalade 2013-06-19, 8:32 39
O matko rozmowa dwóch polityków z bądź co bądź rywalizujących kręgów politycznych i bez wyzwisk i kłótni? Dawno nie widziałem rozmowy polityków na podobnym poziomie, co prawda niewiele powiedzieli (mało czasu jednak) to mam nadzieję, że to nie ostatnia dyskusja tego typu.
Zgłoś
Avatar
polslav 2013-06-19, 8:33 2
aż łezka poszła
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-19, 8:54
Bosak, Winnicki i Zawisza mają wielki potencjał, ponieważ (przynajmniej na chwilę) reprezentują sporą grupę ludzi. Mimo, iż to zupełnie nie moje poglądy, to z ciekawością śledzę ich poczynania. Obawiam się jednak, że zanim sensowna prawica, będzie w stanie walczyć z głupotą skrajnej lewicy (nie mówię o socjaldemokracji, ani o centr-liberałach) minie zbyt dużo czasu, a RN skończy a) zupełnie tak samo, jak LPR, b) zmarginalizuje się do poziomu podmiotów współtworzących ten ruch... No ale zobaczymy, z powodu kręgu moich zainteresowań z ciekawością śledzę rozwój wszelkich nowych ruchów politycznych.

Zgłoś
Avatar
w................r 2013-06-19, 8:56
Część mediów oraz część rządzących ewidentnie otwierają furtkę do władzy ruchowi narodowemu.
Zgłoś
Avatar
K................z 2013-06-19, 8:58 9
Hm. Pierwszy raz od ... 25 lat widze ze 2 posłów mówi bez darcia mordy.

RN dla mnie zawsze bedzie nazistowski, ale lepsze to niz fani korwina mikke których poglady i postulaty są żartem
Zgłoś
Avatar
Mszarny 2013-06-19, 9:00 3
O co kaman... włączyłem to na głównej i miało 21 piw, później chciałem poczytać komentarze i co? W tym temacie miało już 18. Nie znam się ale czy można odbierać piwa?
Zgłoś
Avatar
Azalians 2013-06-19, 9:02 13
Duże piwko dla Boska i...aż sam się dziwię, małe piwko dla Abgarowicza
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-06-19, 9:02 4
Nie drą mordy bo to nie tvn24.
Zgłoś
Avatar
marcincore 2013-06-19, 9:18
Ruch narodowy = faszyści, hahaaha jak ja lubie ten humor.
Zgłoś
Avatar
waldelino 2013-06-19, 9:19 3
Myślałem, że z tą kulturą wypowiedzi to sarkazm
Myślę sobie, nie dam się zrobić w wała i obejrzę. A tu taki chuj, faktycznie zaprezentowali najwyższą klasę.
Zgłoś
Avatar
Beblas 2013-06-19, 9:28 12
@Kubacz

RN nazistowski?! Chyba nie wiesz co mówisz... Ruch Narodowy jest związany z poglądami tylko i wyłącznie prawicowymi, natomiast naziści mieli poglądy LEWICOWE !
Zgłoś